2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Rony94
    #105
    Igen? Azt ki lehet nyújtani 100 órára? Azzal még nem játszottam, ezért lepődtem most meg. :D
  • Savaran
    #104
    Az AC4 volt annyi ha mindent megcsináltál.
  • Rony94
    #103
    Ehhez a 100 órához kíváncsi leszek. Ha meglesz az AC2-nek a hosszúsága ami olyan 30-40 óra, annak már örülni fogok.
  • TomStorm
    #102
    Kampány 15-20 órás lesz minden mellék küldetéssel és fő sztorival 100 órás amihez még hozzájön a Multi-Coop.Nem lesz töltés az átvezető videoknál és a játék grafikájával vannak elkészítve
    "(same realistic graphics with facial motion capture of the actors in both gameplay and cinematics)"
  • Krisztiam #101
    na a Notre Dame Edition előrendelve :)
  • grebber
    #100
    Assassin's Creed Unity - videón mutatják, hogy mitől újgenerációs
  • grebber
    #99
    Assassin's Creed Unity - mégis lesz női asszaszin?
  • BAKERHUN
    #98
    Figyelmetekbe ajánlom:

  • grebber
    #97
  • grebber
    #96
    Assassin's Creed Unity - nem csúszik a PC-s verzió

    Ezért nem volt eddig kooperatív mód az Assassin's Creed-ben
  • Myselor
    #95
    engem is érdekelne már mi a fene az ,eddig semmit nemtudok róla :)
  • Zegi Norbi HUN
    #94
    A Comet-ről még mindig nincsen hír:( Bár elvileg a napokban lesz valami.
  • Savaran
    #93
    BLACK FLAG - Jack Sparrow szimulátor OMG
  • Myselor
    #92
    hirtelen én se tudtam aztán beugrott :D
  • Prince23
    #91
    ja tényleg :D
  • Myselor
    #90
    black flag
  • Prince23
    #89
    Battlefield?
    mert akkor omg
  • Savaran
    #88
    aki hardcore openworld játékos annak kánaán a BF :)
  • ggbuffon
    #87
    Hát nem tudom, engem speciel pont az zavart, h nagyon openworld lett az egész sorozat, ráadásul gyakorlatilag nulla tartalommal, legalábbis a küldetések sokasága inkább időhúzó fílinget öltött számomra a BF-ben, ahogy a 3-ban is..a 2-őt és a BH-t többször is végignyúztam

    Egyszerűen elvesztek a grafikában, történetileg egyáltalán nem kötött le (valszeg a történelmi érdektelenségem is közre játszott az adott korok után), se az h 20percig vitorlázzak vmi csiricsáré küldetés miatt..

    Remélem Párizzsal ill Franciaországgal kicsit visszahoznak vmit a régebbi részek fílingjéből

    A kevesebb néha több
  • Krisztiam #86
    hát mégsem veszem meg 140 euro-ért :D
    meg amúgy is Uplay shop-ba lehet megvenni
  • Metontour
    #85
    Én bevallom a BF után megfogadtam hogy AC-t nem veszek 0 day csak később, de lehet ez az lesz.Végre lehet egy orgyilkosos játékban lopakodni amit már anno is átvehettek volna a Splinter Cellből!:)Személy szerint nagyon örülök végre hogy város van már kicsit untam a nagy kietlen vadont meg a tengert. Kíváncsi leszek hogy milyen hatásai lesznek azoknak a lehetőségeknek amiket a bemutatóban kihagyott a fickó tehát megmenti a papokat etc.Ezért több őr lesz mivel feltűnést keltettünk vagy valami más opció jutalomként.Szegény Eagle Vison megint át lett nevezve de lassan már olyan mint Superman röntgenlátása.A a hidden blade nyílpuska mókásnak néz ki.Ha itt is megmarad a szokásos csúszás legalább lesz időm új gépet venni.
  • grebber
    #84
    E3 2014: Assassin's Creed: Unity infózuhatag
  • Prince23
    #83
    hát sokkal jobban él a város szerintem, mint a gta 5-ben. ennyire élő várost még nem pipáltam amúgy. nem csak úgy vannak az emberek, azt mennek
  • MerlinW
    #82
    Az első nekem fémnek tűnik. Aztán lehet benézem.
  • Krisztiam #81
    hát jah azt én is sajnálom :(
  • grebber
    #80
    Csesszék meg nem képesek a legdrágább verzióhoz fémdobozt adni.
  • Krisztiam #79
    az utolsót veszem :)
  • grebber
    #78
    Bemutatkoztak az Assassin's Creed: Unity különleges kiadásai
  • Savaran
    #77
    Mindenkinek más a játékok királya, az amit szeret, ennyi :)
  • Zegi Norbi HUN
    #76
    Nekem speciel nem a játékok királya vagy királynője. Nálam az a Bioshock, Batman, Assassin's Creed.(meg még van pár) Az sem érdekelne, ha ki sem jönne PC-re. Persze attól még remek sorozat, régen is szerettem, most is szeretem:)
  • a.carkey
    #75
    Ilyeneket ne mondj, ez lehetetlen! :)
  • Prince23
    #74
    Ő nem mondta, csak ironizál szerintem :D
    Egyébként nem tudom mit verik egyesek a farkukat a GTA 5-re. Én toltam azt is, és mégis egy fokkal a Watch Dogs tetszik. Ennyit erről.
  • simonl #73
    Miért nem húztok el any...tok red...ás faszába. Már itt is a GTAV ??
    Létezik olyan topic ahol még nem mondtátok el, hogy a GTA a legjobb??
  • Savaran
    #72
    Sajna erős gép kell, nekem fullon futott az AC4, 35 fps-el, szerintem egy 30-al ez is fog menni
  • MerlinW
    #71
    Az összes (7) rész olyan nyitott világú volt. Párizzsal kapcsolatban, egyrészt a bemutatóban Luxemburg volt, másrészt a szabadságharc a lényeg. Az AC-k mindig történelem és történetközpontúak voltak.

    Nekem nem kell semmilyen új játékmechanika, csak adják az újabb sztorikat. Lehetőleg jobbat mint a Black Flag, mert az volt a sorozat leggyengébb láncszeme történet szempontjából.
  • Shep
    #70
    GTA V-től nem isl ehet jobb, eleve nem is készült és nem is fog soha attól jobb játék készülni, az a játékok királya és királynője is egyben, ráadásul tökéletesen bugmentes is, kár ,hogy engem valahogy nem tud izgatni. Persze megnézem majd mert a kíváncsiság nagy úr de ha sosem jönne PC-re az sem nagyon izgatna, inkább a RDR-t adták volna ki, na az jobban érdekelne.
  • Shep
    #69
    Nálam kb úgy futott, mint a WD, vagy talán kicsit jobban, de a kezdő szigeten valami nagyon el volt szúrva, mert ilyen 20 fps-em volt akármit állítottam, aztán később javult a helyzet némileg.
  • a.carkey
    #68
    [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1402210309&no=4]Sőt, semmiképpen nem lesz jobb, mint a GTA5!

    Sőt, a grafika a GTA 3 szintjét sem éri majd el!

    Mit mondjak, egy hulladék lesz. Az év csalódása, játszhatatlan, irányíthatatlan, a küldetések gyengék lesznek, és soknak értelme sem lesz. A grafika is gagyi lesz, tele van buggal, és ezt egy patch sem orvosolja majd. Rengetegen megveszik és megjelenés után már teszik is fel a netre eladni. A GTA V ezerszer jobb! Itt csak nagy hype meg a marketing ...[/URL]

    (Qurvára várom! :D)
  • TomDantes
    #67
    Hát az AC4 nem szagtatot nálam de elég erős volt a PC-m, és sokan panaszkodtak erre. Lehet benne valami.
  • Shep
    #66
    Ugyanaz lesz, mint a többi, csak lesz kóp, meg bemehetsz 2-3 házba, ja és szép lesz, de PC-n szaggatni fog, mint a fene és természetesen késni is fog legalább 1 hónapot :)