2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • MerlinW
    #145
    Nemtom vót-e már (mármint a hivatalos Lorde zenés verzió):

  • xido
    #144
    bezzeg ha olyan ronda lenne,mint Geronazzo Maria,egyből megölné
  • Rony94
    #143
    Egyébként mekkora sztereotípia van az AC-ben hogy a férfiak nem tudnak ellenállni a nőknek (pontosabban képtelenek megölni egy templár nőt). :D
  • Rony94
    #142
    Úh, Woodkid come back! :D
  • a.carkey
    #141
    Én nemrég jöttem haza. Az alatt a két hét alatt semmi internet, semmi tévé, semmi technika nem volt, csak a nagy, b.szott tenger és család. :) Szóval tök megértem, hogy nem pörög az sg.
  • grebber
    #140
    Pont ezért kéne pörögnie ...
    Bárcsak ez is lenne valami VGA mellé és kezdésnek 5k-ért meglehetne venni mint a Black Flag-et :D
  • a.carkey
    #139
  • TomStorm
    #138
    Ez jó rész lesz már nagyon várom.
    A 4 fős Co-op meg olyan élményt fog hozzátenni amit eddig még nem láttunk AC részben.Én ha tudok Elise-el leszek:)

    De miért ilyen kihalt ez a topik is?Mi lett _SG-vel az utóbbi időkben,régen olyan lelkesen pörgött minden mára meg semmi
  • a.carkey
    #137
  • bendáj17
    #136
    Lesz benne női templomos: Elise a tűzes

    Háromszor nagyobb terület a sorozat legnagyobb darabja lesz
  • grebber
    #135
    Ha már szóba jött:

  • a.carkey
    #134
    Tegnap belenéztem mindegyik korábbi részbe, felelevenítve a kinézetet és a történetkezelést, a "szinkront".

    Nos, a 3. rész akkora váltás volt minőségileg, főleg a grafika és a történetkezelés terén, illetve az irányításban (sokkal látványosabb lett a harc, mint a korábbi részek, amivel persze szintén nem volt gond, de most minden kézhez állóbb lett), hogy tényleg jó volt nézni. Kár, hogy a főhős (Connor) viszont a legunalmasabb fickó volt aki ebben a sorozatban megjelent. Aztán a 4. rész pedig grafikailag turbózta fel a tengert úgy, mint a korábbi részek még soha. Ja, és az első rész sem annyira érdektelen, csak sajna megvan minden benne, ami egy UBI sorozat nyitódarabjánál gyermekbetegségként megjelent. De legalább a történet nem volt rossz. Mindezek ellenére történetmesélésben nálam:

    Brotherhood
    II.
    Revelations
    I.
    III.
    IV.

    a sorrend.

    Eddig ...
  • a.carkey
    #133
    Akkor bukod. :)
  • xido
    #132
    Én még mindig ezt a 100% szinkron baromságot sajnálom....akkora szabadságot kapunk..képmutatásnak,de semmit se úgy csinálhatsz meg,ahogy akarsz,mert akkor bukod a jó statisztikát..
  • Rony94
    #131
    Még nem tudni. De mivel a harmadik és negyedik rész, plusz a Watch Dogs is kapott honosítást, így sanszos hogy ez is fog. CD Galaxison angol nyelv van írva, de oda az is le van írva hogy a honosítás változhat. Szeptemberben megtudjuk (vagy talán már korábban).
  • kabel15
    #130
    Sziasztok!

    Az új AC ban is lesz magyar felirat?
  • a.carkey
    #129
    Igen. Öld meg úgy a bankárt, hogy tetőről ugrasz rá, és ugrás közben kifaggatod a lányáról, meg arról, hogy mi a páncélszekrény kombinációja, és hová ásta el a Borgiák megtakarított pénzét. Ja és az ugrás közben szedj fel négy sastollat, mindezt 11.111 sec alatt!

  • Savaran
    #128
    Az tuti :) De annál jobb mikor 3 nap keresés után rájön az ember hogy ott volt az orra előtt...
  • grebber
    #127
    "gyűjtögetés keresgélés szempontjából" Ezzel nincs baj, csak az időre menő baromságokkal.
    Bár a keresgélés is tud agyeldobos lenni.

    Most pl a csőjáték Dead Effectet akarnám maxolni és a 2x2-es pályákon sem vagyok képes megtalálni mindent.El tudják rejteni a szemetek rendesen a cuccokat.
  • Savaran
    #126
    Pedig ez nokedli egy hardcore rpg-hez képest, gyűjtögetés keresgélés szempontjából :) Lentebb leírtam én sokat játszottam rpg-kel szóval nekem ez nem gond akinek ez új lehet elsőre frusztráló.
  • grebber
    #125
    AC acsi maxolosház nem fannak kell lenni hanem elvetemültnek.
    Én szeretem az acsikat ,de aminél hülyének néznek azokat leszarom.
    Csinálom a küldetést közbe időre csináljam meg a mellékfosokat na azt már nem ,főleg hogy ezren üldöznek stb.
  • TomStorm
    #124
    Ja így más azért:)thx
  • Newfronter
    #123
    Az E3-on látottakból nem lehet majd "darálni", mert csak 1-1 küldetésre tudnak becsatlakozni a társak, tehát a küldetés végén disconnectelnek várhatóan, vagyis egyedül lesznek megint. Küldetéseknél is meg van határozva hogy hányan játszhatják, vagy mennyi az ajánlott. Úgy tényleg gyors lenne, ha állandóan online lenne a játékban a 4 ember, akkor az lenne amit mondtál, de azt szerintem senki sem élvezné, hogy mindenki csak rohan előre ész nélkül...
  • TomStorm
    #122
    Négyen végig lehet sz.tem majd "darálni" a játékot-.-
  • TomStorm
    #121
    4?Te jó ég,mennyi idő lenne?1 óra az egész sztori rész?:)
    Inkább megyek egyedül sztorit a side questek meg egyebek pedig co-op
  • MerlinW
    #120
    Négyen.
  • Savaran
    #119
    viszont szórakoztat
  • Savaran
    #118
    Igazad van mondjuk én azért akasztok ki mindent 100%-ra, mert nagy hardcore rpg-s voltam, most is az lennék csak kevés hozzá az időm, egy ilyen ac kaland játék nekem nem kihívás, egy oblivion vagy egy skyrim és társaik után :)
  • TomStorm
    #117
    Mennyi mehetünk max.Co-op sztorira?
  • ratgab
    #116
    Nagy AC-s vagyok én is, mégis a 4. részt nem játszottam végig 100%-ra, ellenben a 3-at még igen. Sőt a Liberation-t se vittem végig ezen logika alapján 100%-ban.
  • MerlinW
    #115
    Így van. Azok akik 70-80%-os többségben vannak:) A te gondolatmeneted szerint az emberek milliárdosok. Csak hát 7 milliárd ember lehúzza a statisztikát.

    Megjegyzem én is nagy AC rajongó vagyok, itt a polcon az összes CE, stb. és én is befejeztem a főszál után. Kicsit még ugrabugráltam, összeraktam a hajót leszedtem a legendásokat és annyi.
  • Savaran
    #114
    igen mert a nem fan jellegű játékosok lehúzzák a statisztikát
  • MerlinW
    #113
    Ó hidd el, nagyon kevesen néznek ki a főszálból. Elég csak az acsikat megnézni - nem csak itt a többi Steam-es játéknál is. Az alapján a játékosok 70-80%-a csak a sztorira koncentrál.
  • Savaran
    #112
    Ja igen bocs :) Félreértettelek így már oké :)
  • Rony94
    #111
    Ki mondta hogy kimaradna a játék 3/4-e? :)

    Ilyenkor az első végigjátszás számít, mert a legtöbb ember 100%-ra próbálja kijátszani és mivel ez az első alkalom, kicsit lassan halad és erre megy el a legtöbb játékidő. Második végigjátszásnál már gyorsabban halad az ember, mert tudja a küldetéseket meg hogy mi merre van.
  • koschwarz
    #110
    Ez az első AC, amit a 2. rész óta ténylegesen várok. Én az elsőt már annak idején is imádtam, a kort, a hangulatot, a látványos, de egyszerű harcrendszert. Majd jött a 2. rész, ami rengeteg fejlődést hozott az 1. részhez képest, főleg játékmenetben. Ezek után szerintem csak rókabőr-lehúzogatás ment mesterszinten, sőt, én a Black Flag-et nem is számítom igazi AC-játéknak. De ez a Unity, ez nagyon várós. Játékok szempontjából ez egyik legjobb korszak, és úgy tűnik, sok változás lesz az eddigi részekhez képest nem csak grafikában és animációban, hanem játékmenetben is.
  • grebber
    #109
  • Savaran
    #108
    Már hogyne számítana!!! Nekem az első végigjátszásom is 100 óra volt, én úgy nem szeretek játszani hogy végignyomom a főküldit aztán a játék 3/4-e meg kimarad :) nagy hiba ha úgy játszol
  • Rony94
    #107
    Jaaa, az nem számít. :D Mikor a fejlesztők megmondják hogy hány órás lesz kb. a játékuk, olyankor mindig az első végigjátszásra kell gondolni és semmi másra.
  • Savaran
    #106
    Nem számoltam hogy konkrétan megvolt-e, én kétszer kipörgettem úgy hogy a teljes térképet kitisztítottam minden főküldetés minden mellékküldetés és minden kincsesláda és minden egyéb és így közel száz óra biztos volt