2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • drop
    #225

    jó lesz ez szerintem
  • BoneDragon
    #224
    Mi ez a michael bay trailer? Van ebbe a robbanástól kezdve minden. :D Amúgy jó lesz, jöhetne már...
  • xido
    #223
    Azért most kezdek igazán reménykedni,főleg ha a kiképzési szakasz se csak flashback lesz,hanem játszható...hogy mégis lesz Ezio-nak kihívója szerethető karakter szempontjából :)
  • a.carkey
    #222
  • Rony94
    #221
    Az még hagyján, de sok játék még mindig 30 FPS-re lesz lekorlátozva konzolokon.
  • BoneDragon
    #220
    Mindkét konzolon csak 900p lesz a felbontás. Pár év múlva már a 4k lesz a pc játékosok nagy részénél, ezek meg majd erőlködnek majd a 900p-vel is, ha jönnek a szebbnél szebb játékok. Kicsit elszámították magukat szerintem a konzol gyártók...
  • MerlinW
    #219
    DoF-ot lehet utólag beletenni, szóval mindegy. Számomra a lényeg, ha benne is marad, kikapcsolható legyen, mert én gyűlölöm.
  • a.carkey
    #218


    Kíváncsi leszek, hogy kiveszik-e alapból a DoF hatást, mint a WDben, vagy bentmarad?
  • a.carkey
    #217
    Nem olyan lesz. Az szerintem még csak az artwork/storyboard volt.
  • Myselor
    #216
    arra meg még várhatunk.rogue helyett örültem volna jobban annak.bár az is egész érdekes:)
  • xido
    #215
    ahogy néztem amúgy..kicsit a megvalósításban Mark of ninja hangulatot véltem felfedezni :)
  • ratgab
    #214
    Nyilatkozták, hogy nem elképzelhetetlen, hogy a jövőben lesz ilyen.
  • Myselor
    #213
    jobb lett volna hogyha egy külön normális részt csinálnak :)
  • xido
    #212
    nesze nekünk kína..így ki is pipálták:)
    nem ez a csaj volt,aki az embers videóban az öreg ezio tanyáján megjelent?
  • a.carkey
    #211
    Ez lesz a második Season Pass amit megveszek játékhoz. :)


    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.23. 18:29:27
  • MerlinW
    #210
    Mintha a VGA gyártók dolga lenne a trehány játékfejlesztők játékainak optimalizálása:)
  • TomStorm
    #209
    Jól van ügyesek.De inkább optimalizálni sziveskedjenek mint ilyen semmit nem érő effektekkel foglalkozzanak az ismételt Nvidia reklám miatt.
  • Savaran
    #208
    Parasztvakítás :)
  • grebber
    #207
    NVIDIA-kártyák tulajdonosai néhány exkluzív effektnek örülhetnek
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.09.22. 13:22:01
  • ratgab
    #206
    Ez így is, úgy is 0 day vétel. Sőt lehet, hogy nemes egyszerűséggel gyűjtői vétel leszen...
  • grebber
    #205


    Ej de 0 day vétel lenne ha lenne gépem hozzá.
  • xido
    #204
    angol-magyar-cseh mind a menü,mind a feliratok terén választhatóan..
  • Metontour
    #203
    Lehet kicsit off lesz a kérdés ne haragudjatok de azt szeretném megkérdezni hogy a magyarított Black Flag ilyen kelet-európai (lengyel,cseh) mellékverzió volt vagy lehetett benne angol menüvel és interface-el és nyelvvel is játszani?Az AC3-ban a menüt és az interface-t nem lehetett angolra állítani az maradt magyar csak a felirat.Köszi!
  • a.carkey
    #202
    Off:
  • grebber
    #201
    OFF:

    Ropogós infók az Assassin's Creed: Rogue-ról
  • Savaran
    #200
    Gyűrűk urából van a zene, de nem rossz.
  • bendáj17
    #199
    Klassz lett megnéztem.
  • CroftManor
    #198
    Fan Made trailer
  • Ozzyehh
    #197
    Hát a Dogsot sajnos elég szarul optimalizálták :D de reméljük, hogy itt máshogy lesz :/
  • Savaran
    #196
    Sok memória és sokmagos proci.
  • Rony94
    #195
    Ha valóban akkora tömeg lesz a végleges játékban mint a demókban látottakban, akkor kell neki vas rendesen. Mert sokszor a grafika nem minden. Ha egy pálya teli van NPC-kkel, az nagyon durván fel tudja tolni a gépigényt. De bízom benne hogy a Ubisoft-nál remek optimalizálók vannak. Én azt mondom hogyha fut a Watch Dogs, akkor ez is futni fog.
  • TomStorm
    #194
    Szerintem sokkal és ezt most komolyan.Ráadásul full Next Gen játék,beleadhatnak apait-anyait nem kell foglalkozniuk butítással Last gen-re sem.
    Lehet készülni PC-vel rendelkezőknek,X1 meg PS4-esek viszont hátradőlhetnek:)..
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.08.15. 18:32:52
  • Ozzyehh
    #193
    Szerintetek mennyivel lesz durvább gépigénye a Black Flagnél?
  • BoneDragon
    #192
    Nem ez a lényege. Mióta az ac játék lényege, hogy hogyan tud pörögni a levegőbe? Mindegy, témát lezártam részemről. Ettől még überbrutál játék lesz én érzem. :)
  • TomStorm
    #191
    Ennyire nem hiszem.Ez itt most szinte felcsúszik a falon.20mp alatt átment azon a nagy házon lol
    Na ezért hajókázok majd inkább Rogue-ban:)
  • TomStorm
    #190
    Hát igen még 1-2 rész és szuperhero lesz belőle(lehet pályáznak valami DC v.Marvel Hero címre:)
  • MerlinW
    #189
    Már az első rész óta ez a lényege az AC játékoknak. Enélkül egy középszar Splinter Cell lenne.
  • BoneDragon
    #188
    Értem én, csak ez egy assassin játékba szerintem felesleges. Tudom tudom a látvány, de na..
  • MerlinW
    #187
    3:45-nél van AC is:)


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.08.15. 14:38:45
  • BoneDragon
    #186
    Döbbenetesen néz ki, eszméletlen részletes. Viszont ezeket az új akrobatikus mozdulatokat pókember is megirigyelhetné.