2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • Rony94
    #265
    Szívesen! :)
  • Kandurex
    #264
    Persze 5x akkora erő, mint a nextgen konzolok, hiteles, ja, hogy nem az, akkor minek kell a kamut ide vágni?
  • Savaran
    #263
    Nem gyenge az biztos :) Mondjuk a ram mennyiségét sosem értettem szerintem túloznak mindig, én még mostanában nem láttam olyat ami megközelítette volna akár a 4g is, a tényleges lefoglalt mennyiségben, 8 giga ramom van de sose volt még fullon kihasználva, még a legendásan optimalizálatlan cod ghost se eszik annyit pedig 4 gigát az se foglalt el, mégsem indult azoknak akiknek 4gigájuk volt hmmm
  • Rony94
    #262
    Assassin's Creed Unity (nem hivatalos) gépigény

    - OS: Windows® 7 SP1, Windows® 8/8.1 (Only 64-bit supports)

    - CPU:
    Minimum - Intel Core® i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or above
    Recommended - Intel Core® i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or above

    - RAM:
    Minimum - 6GB or above
    Recommended - 8GB or above

    - GPU:
    Minimum - NVIDIA GeForce® GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 or above
    Graphic Memory minimum - 2GB

    Recommended - NVIDIA GeForce® GTX 780 or AMD Radeon R9 290X or above
    Graphic Memory Recommended - 3 GB

    - Sound Card: DX9.0c-compatible

    - HDD: above 50 GB

    - Multiplayer: 256 kbps Upload bandwidth or Higher


    Elég durva!
  • Rony94
    #261
    Nem kötelező hogy egy zene epikus legyen. És heroikusnak sem kell lennie, mert assassinok vagyunk, nem hősök akik mindent feláldoznak Franciaországért. Ha epikus zene kell, arra ott a Two Steps From Hell.

    De mindegy is. Neked nem jön be, nekem és Merlin testvérnek igen. További szép napot! :)
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2014.10.23. 10:03:39
  • Savaran
    #260
    Hallottál már epikus zenét? 1-2 heroikus film alatt szólót? Mert ha igen akkor tudod hogy ez nokedli a forradalmi témához, ahogy mondtam strandbulis zene! Hozzáteszem ettől még könnyen lehet hogy minden idők legjobb ac-ja lesz, vagy nem az majd kiderül! De az intró zenéje egyértelműen nem hozza a színvonalat!
  • MerlinW
    #259
    Jaja, nézd meg a Youtube csatornáját.
  • Rony94
    #258
    Ja mindent ő csinál? Az alapot is? Akkor bocsánat. *tőle :)
  • MerlinW
    #257
    Tőlük? Ő egy egyszemélyes "zenekar", aki fanvideókat készít:) Nem hivatalos dal.
  • Rony94
    #256
    Akkor velem is nagy baj van, mert nekem is tetszik. A "strandbuli" jelzőt sem értem. A refrén leginkább dicsőítő és ez pont hogy illik a francia forradalomhoz. De azt is tegyük hozzá hogy nekem se ez a kedvencem tőlük.
  • xido
    #255
    én ezeket nem követem,nekem a valódi score a lényeg..kiváncsi vagyok mennyi francia feeling lesz benne hangszerelésileg
  • Savaran
    #254
    Ja csak ezt sokan nem veszik tudomásul :)
  • MerlinW
    #253
    Nekem az nem tetszett annyira:)
  • ac
    #252
    Azért a Black Flag-hez írt zenéjük sokkal nagyobbat ütött.
  • MerlinW
    #251
    Lehet, volt már:

  • xido
    #250
    ellenben történhetett valami,hogy a 2.és a revelations magyarítható..talán ezt is meg tudják a srácok honosítani majd.
  • DantesHUN
    #249
    Igaz, de az más cég. AZ EA egy időben sok mindent megjelentett magyarul, majd megmondták: mostantól semmi, kicsi a piac. Nem éri meg.

    Vajon ugyanez-e a helyzet az Ubisoft-al?
  • Rony94
    #248
    Hát látod! A FIFA-t évek óta magyarul adták ki. Most gondoltak egyet és a 15-öt full angolul nyomatják itthon.
  • DantesHUN
    #247
    Hát szerintem már kicsi a valószínűsége a magyar nyelvnek. Bár ha jól láttam nálunk ugyanaz a cég adja ki mint a korábbi részeket. De ha a korábbi részek megjelentek magyarul, ez most miért ne tennék most is? Ennyire nem vették volna nálunk, hogy nem éri meg nekik ? Hát ez mondjuk lehet.
  • MerlinW
    #246
    Galaxis szerint nem lesz magyar, aztán persze majd meglátjátok.
  • Rony94
    #245
    Ez nem furcsa. A játék/filmiparban sokszor szeretnek mindent a végére hagyni.
  • DantesHUN
    #244
    Engem érdekel. Nem létfontosságú, de ha már a III-IV résznél volt, lehetne itt is. Has nem lesz, hát nem lesz, de három hét múlva megjelenik, és nem is lehet biztosra tudni? Ez elég furcsa.
  • xido
    #243
    azért most már egy főtémát és játékzenét is meghallgatnék így 3 héttel megjelenés előtt :)
    nekem számít az előre felspanolódáshoz :)
  • kishubi
    #242
    Én speciel nagyon szeretem az elektronikus zenét, viszont erre a zenére azt kell mondjam hogy egyáltalán nem rossz, sőt......
  • Savaran
    #241
    Ez inkább valami strandbulihoz illene, nem ez a képi világ ugrik be hozzá, annak ellenére hogy a forradalomról énekel
  • Savaran
    #240
    Az epikus komoly zenéket kedvelem, akusztikus rock valamint a "sima" rock, de nem az a lényeg hanem nem illik ide
  • Savaran
    #239
    Na meg ez is XD
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2014.10.20. 18:14:27
  • ratgab
    #238
    Hát nem a legjobban sikerült nótájuk ez azért egészen biztos...
  • Rony94
    #237
    "XD hát ez a fos és a katasztrófa között van félúton"

    Ahogy ez a komment is. xD LOL
  • MerlinW
    #236
    Te az ilyen elektronikus moslékot szereted, vagy mi a problémád a dallal?
  • Savaran
    #235
    XD hát ez a fos és a katasztrófa között van félúton
  • MerlinW
    #234
  • grebber
    #233
    Ez így van sajnos GTA és a hasonló game-ek feszt amikor vezetsz akkor olvastatnak.
  • xido
    #232
    engem valahol idegesít is bizonyos esetekben a magyar felirat...önkéntelenül is olvasnád és legtöbbször pont olyankor van szófosásuk,amikor osonkodva kéne követni valakit és figyelni,hogy mikor melyik köcsögöt szedd le a 100%hoz :)
    angolnál legalább leszarja az ember,mert hallásból is csak annyit ért :)
  • Rony94
    #231
    Engem annyira nem izgat. Ez nem egy hardcore RPG (vagy egy LA Noire) lesz ahova nagy angol tudás kell. Tehát felőlem megjelenhet angolul is.
  • DantesHUN
    #230
    Azért nem semmi, hogy három hét múlva jelenik meg és erről nem tudni.
  • Rony94
    #229
    Még semmi sem biztos. Az se biztos hogy november 14-én fog megjelenni. 2-3 hét múlva okosabbak leszünk.
  • DantesHUN
    #228
    Arról még nem volt semmi hír, hogy kap-e magyar nyelvű feliratot? AC3 kapott, AC4 kapott, Watch Dogs kapott. A steam-en meg a CD galaxisnál se írják, hogy lenne magyar nyelv. Tehát akkor már nem lesz?
  • MerlinW
    #227
    Nincs is benne helikopter... :)
  • a.carkey
    #226
    ACII feeling a levegőben?