2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • JaSoN HuNTeR #305
    Mi ez a gépigény ??? vicc. 680 minimum? :S
  • ArmaGeddonfo
    #304
    Basszus akkor nekem nem fog menni pedig vártam 1 gigás karim:C:'(
  • Rony94
    #303
  • Petya2019
    #302
    Arról lehet tudni valamit, hogy lesz benne megjelenéskor magyar felirat?
  • Meridius
    #301
    Szokásos Digic Pictures minőség, azért remélem a játék sztorija árnyaltabb lesz a "gonosz nemesek vs. ártatlan kispolgárok" felállásnál.
  • bendáj17
    #300
    Klassz nekem tetszik :D
  • xido
    #299
    ezt hagy én :)..annyira badass :)

  • grebber
    #298
    Milyen 100król beszélsz?

    7970-et már szerintem nem is gyártanak. Azzal van egy szinten a 280X ami 70K körül mozog vagy volt van is 70 ezer alatt.
  • DantesHUN
    #297
    Szerintem is ebbe kössél bele, hogy 100 és nem 80 ezer, ez ám az igazán lényeges kérdés.
  • Rony94
    #296
    Nézd csak meg az én gépemet. Közel negyed millióba került. Tehát jól tippeltél. :)
    Kb. ennyit kell fizetni egy olyan gépért ami a minimális gépigénynek megfelel.
  • JethroHUN
    #295
    A 7970 és a GTX680 is még mindig jócskán 100 ezer feletti kártyák ,nem tudom te milyen 80-ról álmodtál. Ajánlott CPU-k is 50e.

    Legalább 250 ezerre jönne ki az a gép ami full minimumun egyáltalán el tudja indítani ezt a játékot. Ennyire ne akarják már tunkolni az új konzolokat...
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2014.10.24. 19:15:00
  • AnuluWork #294
  • MerlinW
    #293
    Balfe szerintem lepipálta Kid-et az AC3-ban és a Tyler féle AC4 OST is teljesen kellemes lett (szerintem). Sőt a Phillips féle Liberations is nagyon jó, sok sok Kid elemmel.




    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.10.23. 22:43:39
  • Meridius
    #292
    mióta Jesper Kyd nem adja a nevét a játékhoz eléggé semmilyen a soundtrack, kíváncsi leszek a Unityre.
  • MerlinW
    #291
    Már megint megjelenés előtt, vakon, tapasztalatok nélkül fröcsögitek a fa***ágokat. Sosem értem meg mi ebben a jó. Az esetek nagy részében csak magatokból csináltok hülyét.
  • Meridius
    #290
    Szerintem már az is beszédes volt, hogy "nextgen" konzolokon 900p 30fps, hát akkor milyen lehet a PC-s gépigény... :)
    Utoljára szerkesztette: Meridius, 2014.10.23. 22:20:50
  • MerlinW
    #289
    Mintha bármelyik játéknál is jelentett volna bármit is ez a lista. Hasonló "gépigényű" játékokkal játszanak itt sokan 5-7 éves vason. Totál feleseges ezekkel foglalkozni, egyáltalán elolvasni őket. A tesztelők szerint egyébként egy Athlon X4/Q6600 és GTX700/R7 2GB a valós minimum konfig. Valszeg nem 1080p-hez, de jah.
  • DantesHUN
    #288
    Sőt, ennek a minimuma! nagyobb mint a Black Flag ajánlott !!!!! gépigénye.(sőt, majdnem a Watch Dogs ajánlottát is felül múlja a minimum) Ez egy kicsit poén. Ha ez tényleg reális akkor akinek a Black Flag közel max.on futott, örüljön ha ez talán elindul minimumon diavetítésként? Oké.
  • DantesHUN
    #287
    Hát azért akkor is vicces. Radeon 7970 a minimum VGA? Ez nem túlzás egy kicsit? Azért ilyen szintű videokártya eddig ajánlott gépigényekhez kellet. Egy ilyen VGA mondjuk egy éve volt közel 100. ezer? Most is 80 ezer forint, rákerestem. 80-ezres VGA a minimum? Ez jó poén.

    A min és ajánlott AMD CPU továbbra is ugyan az, ez is érdekes.

    Na de, akárhogy is: közel 200. ezres gép,(mondjuk tavaly volt annyi) éppen elég lesz a minimumhoz? Az tényleg nagyon poén
  • Newfronter
    #286
    De ez jó? Én nem lennék túl vidám. Azért a minimum azt is jelentheti, hogy szaggatni fog, és csak az ajánlotton lesz normálisan játszható.
    Persze ha nem akarsz mindent fullra tenni, akkor OK.
  • NEOreg3
    #285
    pár hónapja vettem gépet ~270 ezerért, de megérte, mert megvan a minimum gépigény! ha ráköltök még 150 ezret már az ajánlott is meglesz!

    köszönöm ubisoft, miattad jó master race-nek lenni! :)
  • Shep
    #284
    Király, ezt sem fogja megvenni senki PC-re.
  • Newfronter
    #283
    HIVATALOS GÉPIGÉNY!
    Ugyanaz ami lentebb is volt. :D
  • Shep
    #282
    ... vagy veszel egy konzolt :)
  • MerlinW
    #281
    Évente kb 40k-t költök a gépre, ami előrevetítve. lehet hogy több, viszont folyamatosan a legmodernebb vas van mellettem, sosincs kompromisszum. Továbbá ugye sokkal könnyebb évente 40k-t áldozni a hobbinkra, mint egyszerre 300k-t:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.10.23. 19:23:22
  • Kandurex
    #280
    Valami nem stimmel a számításba, ha 1,5 évente és eladod ~60-70% áron akkor ezt 6 évre vetítve, legyen (6\1,5)x35%, nemcsak, hogy ugyanúgy elbukod a géped értékét, de még rá is fizetsz ~50% pluszt... grebber megoldása életképesebb
  • grebber
    #279
    Azt csinálok a pénzemmel amit akarok.

    Én nem akarok senkit a használt szarjaimmal "átverni" és semmi kedvem nincs hogy vevőket keressek a használt szarjaimra. Szimplán odaadom valamelyik ismerősnek ingyen.

    PC-n mindig current van .... lenne igen ha bárki fejlesztene még pc-re minden szar egy konzol port ami meghatároz egy gépigényt és igen a 980 talán kihúzza a jelenlegi next gent. Bár ahogy nézem a gépigényeket az se biztos.

    Mindegy nekem a lényeg ha fél évig tudok tolni fullon mindent legalább az a 30-40 régi game eltakarodik a gépről végre
  • MerlinW
    #278
    "hanem megint 5-6 évre" Ami a legnagyobb pénzkidobás:) Hiszen 5-6 éves vasnak az értéke 0, míg 1-2 évente visszakapnád az értékének 60-70%-át.

    "Szerintem a next gen gépigény amúgy is be fog állni "
    Nem létezik olyan, hogy nextgen gépigény:D PC-n mindig currgen van:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.10.23. 19:03:02
  • Kandurex
    #277
    Ja, vágom, AA, hát van olcsóbb alternatíva, meg 1080p körül és felette olyan nagy hatást se ad.
  • grebber
    #276
    Wikipedia mondja róla

    Én csak annyit tudok hogy semmi különbséget nem látok a be/ki között és sokszorosan csökken az fps érték
  • Kandurex
    #275
    Mi ez a supersampling?
  • grebber
    #274
    Számomra az.Mivel én nem fél évre fogok gépet venni hanem megint 5-6 évre!
    Szerintem a next gen gépigény amúgy is be fog állni GTX 970-980/hasonló amd VGA-nál + 8GB ram meg egy i5-i7 proci.

    Majd még ez az AC ,a Witcher 3, Cod, Batman AK, Project Cars , Star Citizen megmutatja igazam lesz-e. A mostani game-eket úgy ahogy viszi már a 970 is full HD maxon. Igaz Rysenál már gondok vannak 2x2 supersampling esetében ,de 1.5x1.5-el már megvan a 30 fps feletti érték nélküle meg hasít mint a szél.

    Szóval izgalmasan várom mint hoz 2015 első fele gépigényileg és AMD ügyileg is.
  • Rony94
    #273
    Ezért írtam oda hogy nem hivatalos.
  • Kandurex
    #272
    Értem, de ilyen alapon mindig lehet várni az újabbra, hisz félévente mindig jön egy ami veri az előző generációt, szóval nem hiszem, hogy jó ötlet a kivárás...
  • ratgab
    #271
    Akkor kamu, mint a ház.
  • grebber
    #270
    380-390X-re már ha valóban ez lesz a nevük.Mondjuk arra is kíváncsi leszek,hogy valóban az a másik Vram lesz rajta ami "9x" gyorsabb mint a DDR5.
    Aztán a GTX 970 vs 380X tesztek döntenek melyik VGA lesz. (A többi már megvan mi lesz a körítés hozzá)

    A dx12 korai tesztek alapján nv egyelőre sehol sincs :(
  • Kandurex
    #269
    Pontosan milyen AMD-kre gondolsz? Melyik családra?
  • DantesHUN
    #268
    Érdekes, a minimum AMD proci az ugyanaz mint az ajánlott? Vicces.

    És min Radeon 7970 VGA? Az kicsit nem sok, hogy ennyi kell a minimumnak?
  • grebber
    #267
    Akkor kb ez is diavatités lesz mint az Evil Within vagy a Ryse.
    De nem baj majd ha kijönnek az új AMD-k végre vehetek új gépet és akkor végre jó lesz.
  • Kandurex
    #266