2039
assassins-creed-unity-header.png

OFF Topik

A játékhoz NEM készült hivatalos fordítás.
  • ratgab
    #385
    És egyszerre mennyi ember is van a látószögedben, amit meg kell jeleníteni? Nem indokolja semmi ezt a gépigényt, csak max az ubi trehánysága optimalizálás terén.
  • DantesHUN
    #384
    Nálam se volt gond, a WD is jól futott, az ACIII is , bár a régi gépen ez szarul ment, de az marha régi gép volt. Hát majd meglátjuk. Azért szerintem akinek felhúzva ment a Black Flag medium közelin csak megy majd ez is.
  • ratgab
    #383
    Nézd össze a Black Flaget és ezt.... Kettő közt nincs olyan nagyon sok különbség területre és kidolgozottságra sem.

    Most a nüansznyi technikai eltéréseket hagyjuk. Nyilván szebb a Unity, de nem annyival szebb, hogy ilyen vga-t igényeljen.

    Szerintem eltúlzott a gépigény amit hivatalosan leközöltek.
  • MerlinW
    #382
  • TDC Geronimo
    #381
  • Shep
    #380
    Tök mindegy, hogy mi, a gépnek attól még meg kell mozgatnia, ott majd lesz 2fps :)
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.11.02. 15:43:23
  • Austin Bailey
    #379
    igen, de az nem az utca tömege, az egy jelenet.
  • Shep
    #378
    Hát olyanra, mint ami it 1.30-nál kezdődik ,annyira én nem emlékszem de persze lehet rosszul.
  • Austin Bailey
    #377
    de még mindig nincs benne annyi ember, mint az ac 1-ben volt. ott aztán dugig voltak az utcák.
  • Savaran
    #376
    Nos azt nem tudom hogy mennyire volt optimalizálatlan, mert nálam is gyönyörűen ment, bár az AA-t nem vettem maxra mert fullhdban nem olyan fontos, a régi gépemen meg nem próbáltam ki mivel ott még a főmenü sem jött volna be XDXDXD
  • AnuluWork #375
    Azért marha nagy lesz ez a város.

    Viszont ez a francia nyelv ...
  • Shep
    #374
    Hát momentán sokkal szebb, mint pl. az eddigi legszebb BF. Sokkal részletesebb és kidolgozottabb az egész, jóval nagyobb számú objekttel dolgoznak, jóval több ember lődörög az utcán céltalanul, és leginkább ez az ami meg fogja enni az erőforrásokat. Nyilván a gtx 680 minimumnak kicsit túlzás de egy full hd-hoz kell majd egy elég erős kártya magas, vagy majdnem magas részletesség mellett. Na meg ahogy már írtam a PC-s ubisoft címek nagy része egytől egyig optimalizálatlan volt, mert egyszerűbb új gépet vetetni a paraszttal, mint optimalizálni 1 hónapot.
  • Myselor
    #373
    én is néztem amúgy,a kiszivárgott teljes verziós képekből ps4-en megvan egy embernek már,és videót is rakott fel meg képeket.először tényleg szebbnek tűnt,de már csak nagyon kicsivel tűnik szebbnek mint a blackflag és így tényleg indokolatlan az egész gépigény
  • BoneDragon
    #372
    Remélem most csak trollkodsz velem, ha nem akkor...ehh
  • ratgab
    #371
    720p azért már nem nevezhető éppen "gagyi videónak".
  • BoneDragon
    #370
    Ezt egy full gagyi minőségű videóból állapítottad meg... Én is szeretnék ilyen sasszemeket (nem). :)
  • ratgab
    #369
    Ebből a videóból ítélve semmi nem indokolja ezt a hatalmas gépigényt. Nem szebb ez, mint a korábbi AC-k.
  • ratgab
    #368
    Csak kár, hogy a második mondat jellemzi az ipart és nem az első költői kérdésem a lényeg.
  • Shep
    #367
    1.30-nál olyan tömeg van az utcán ,hogy attól tartok nincs eltúlozva a gépigény, más kérdés, hogy gyengébb gép is elég lenne neki ha nem szarnának mindig a PC-s portra az uborkások szinte minden játékuk kapcsán.
  • DantesHUN
    #366
    Hát állítólag a Black Flag is gépzabáló volt, nem tudom, nekem jól futott, de sokan panaszkodtak rá.
  • TDC Geronimo
    #365
  • Savaran
    #364
    Nekem a bf nagyon tetszett de a kalózos mivolta miatt, mert én szeretem a kalózokat, szóval nekem bejött de egyetértek azzal hogy ac-nak gyenge, ezt már leírtam máshol is. Az első rész minden hibája ellenére a legjobban "fílinges" ac, az igazi templomos korban a középkorban!
  • Austin Bailey
    #363
    az biztos, hogy a törtéenet nagyon elszarták. Szerintem a 3-nak a végén. Bár nekem már az is sok volt, amikor előkerlt a Desmond apja. A szar sztorival, és a konspirációs szál hiányával és animus játékmenüvé változtatásával egyszerűen sírba teszik az egész szériát. Már azt nagyon gáznak, tarto, hogy előre megírták a végét, mert innentől kezdve minden közbeiktatott rész a semmiről fog szólni. Márpedig az alapján ami a black flagben az abstrego gépeken olvasható volt az egyik emailben még legalább 8 részt akarnak. Ott fel volt sorolbva, hogy a 17-es alany genetikai emlékeiből miket szedtek ki.
  • ggbuffon
    #362
    a baromi gépzabáló az, h b*sznak normálisan optimalizálni bármit is évek óta, ráadásul én mint AC rajongó azt mondom, h kezd azért megkopni picit a játék fénye, a célnélküli idióta sztorikkal, történetszálakkal, helyszínekkel (oké, nekem a 3 és a BF se jött be, se a karakterek, se a helyszín, sőt ez a hajózós téma az agyamra ment, a 3-ban pont jó arányban találták el), így nem is igazán agyalok azon h megvegyem.

    Azért komolyabb grafikájú játékokhoz nem kell fele ekkora konfig sem, az AMD oldal különösen vicces, minimum 8350, ajánlott 8350 :D , ami önmagában is egy vicc ha belegondolunk, hisz gyakorlatilag az AMD csúcsprocijáról van szó és nem 2 ft, (bár egy 8320 kis rántással 10k-val olcsóbban uaott van)

    De bennem ezzel kapcsolatban semmiféle pozitív elvárásom nincs, az AC3-at is letudták annyival a Boston fps-mizériánál, h vegyetek új gépet..
  • Savaran
    #361
    Nyilván eltúlzott a gépigény de az biztos hogy annyi igazság van benne hogy baromi gépzabáló gém lesz, gondoljunk csak a farcry első részére 2004-ben mikor megjelent emlékszem az akkori átlag gamer config kb olyan low környékén tudta futtatni 800x600 ban, nem lepődöm majd meg hogy a black flagot reptette az amd buldózerem meg az atim, most meg majd lehet nyöszörög az unity alatt, ez van!
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2014.11.01. 21:06:16
  • xido
    #360
    én ilyenkor hosszas sápítozás ellen azt javaslom mindig...le kell szedni a "demót" és megnézni azzal..utána venni vagy nem venni
  • Shep
    #359
    Állítólag uborákék minimum gépe q9660 GT 740 2GB
  • Kandurex
    #358
    Generáció váltáskor, feltétlenül.
  • DantesHUN
    #357
    Ez kissé téves, el vagy ám tájolva. Azt ne meséld be, hogy normális, hogy egy éves!! közel csúcs PC még a minimumhoz se elég. Mindenki tudja, hogy a PC-s iparban igenis költeni és fejleszteni kell, de nem évente 100 .ezret csak azért, hogy éppen elinduljon minimumon. Ilyen eltúlzott dolog se volt még, és emiatt is gondolom azt , ez a gépigény nem igaz ebben a formában. Az lehet, hogy nagy lesz, és szarul optimalizált, de hogy ennyi kelljen minimumban? Kizárt.
  • DantesHUN
    #356
    Majd kiderül megjelenéskor. A nyelv se tisztázott. még mindig. (bár szerintem magyar nyelv nem lesz) . Én nem hiszem el ezt a gépigényt, teljesen irreális, valóságtól elrugaszkodott. Például a Crew-hez igaz autós, de szintén Ubi játék, nagyjából a max grafikához még tán valamivel kisebb gép kell, mint ehhez minimumban?
    A Black Flag ajánlott gépigénye nincs ennyi mint ennek a minimum!

    Azt gondolom a min.-ként meg adott gépigény, Full HD-s gépigény, a másik pedig 4k-ra vonatkozik. De majd meglátjuk és kiderül.
  • Kandurex
    #355
    Az első kérdésed tökéletesen jelzi, hogy működik a PC-s gamer.
  • ratgab
    #354
    Fél éve vettem új gépet és már most dobhatom ki a kukába? Jelezném egyetlen játék miatt, mert minden más még atombiztosan elfut közepes-magas beállításokkal. Ebből is gondolnám, hogy valamit nagyon elszámolhattak Ubiék. Lehet a 4k-hoz kell ez a combos gép és nem a normál Full HD-hoz.
  • ratgab
    #353
    Dishonored ami bevéste magát az emlékezetemben. Nem volt meg a gépigény, de durván nem és mégis simán futott. Tévesen volt megállapítva és nagyon sok játéknál lövik túl a gépigényt. Ezekre nem lehet adni, majd adok azon véleményekre, akiknek enyémhez hasonló gépen futni fog, mint az enyém.
  • Kandurex
    #352
    A gépigény miért is probléma? Ez elmúlt években, főleg a konzolok miatt, stagnált a játék ipar ugyanolyan minőségű játékok jöttek grafikailag, gyk. egy 4-5 éves gépekkel is lehett magas felbontáson, jó FPS- el játszani, de most jött a generáció váltás... ideje jobb cuccokat beszerezni. Az, hogy drága? Na csókolom, ilyen a PC.
  • Myselor
    #351
    a legtöbb mostani játék ilyen :)
  • Austin Bailey
    #350
    miért ne lenne valódi? Találkoztál már olyannal, hogy a gépigény kisebb volt, mint amit írtak? Én csak olyannal, ahol nagyobb volt.
  • ratgab
    #349
    Én nagyon meglepődnék, ha tényleg betűről-betűre ez lenne a gépigény. Nagyon sok embert kizárnának ezzel a játékból azonnal. Köztük én se vennék így semmilyen verziót, mert gyenge lenne a futtatáshoz a VGA-m. Pedig gyűjtőit akartam venni, de ha valós a gépigény, akkor nemhogy gyűjtőit, de semmilyen verziót nem veszek.
  • grebber
    #348
    A vér pcsek ugyis pcre költenek mivel ott nem 900p meg stb van hanem full hd+ stb.
    Az hogy ezer év után van egy game ami kapott védelmet még nem bizos hogy mindenki egyből használni is fogja.
  • DantesHUN
    #347
    Az nem ajánlott, hanem a minimum.
  • Kandurex
    #346
    Nem csak ez a probléma. Hanem, hogy jönnek új másolásvédelmek, lsd. Lords of Fallen. Szóval kifog venni bárhol is a világon 400-500e forint között PC-t, amikor negyed áron veszi a konzolt, sőt a játékot el is adhatja? Az egész valahol ott bukik, hogy játékra, csak játékra, az egész rohadt költséges.