24
Shards - Online RPG
  • TomStorm
    #24
    Shards Online: Open Preview Weekend, Download and Hit Play [NDA]
    Link


  • TomStorm
    #23
    Nem hiszem,hogy meglesz a 320K.Ennél jobban szoktak startolni.
    Esetleg ha naponta 2 update lesz de ez meg lehet,hogy szabályba ütköző Kickstarter esetében
  • TomStorm
    #22
    Most kezdtem olvasni a tartalmakról,érdekes sz.tem is.
    De most már tudják is,hogy P2P lesz vagy ezt a Kickstarter hozza magával és arra vonatkozik?

    "(Upon purchasing the game, you will also receive a 30 day optional premium subscription that provides access to the official Citadel Clusters. These are massive clusters running official rule-sets with real customer support, live events, and early access to new content.)"
  • TomStorm
    #21
  • Torzonborz
    #20
    Kickstarter link lemaradt. ;)

    Érdekes cuccnak néz ki.
  • TomStorm
    #19
    Sok-sok infó:Shards Online A Customizable Sandbox MMORPG
  • TomStorm
    #18
    Na beindult a gépezet
  • TomStorm
    #17
    Na CB jelentkezés leadva(kértek mindent dx dialogtól kezdve indoklásig,hogy miért szeretnék tesztelni stb).Szerencsém ilyenben úgy sincs csak mindig próbálkozok egyszer majd hátha:)
  • TomStorm
    #16
    PAX-ig várni kell ami jövő hónapban lesz.Ott viszont kiderül sok minden..
  • TomStorm
    #15
    "Captured some video in our weekly play test tonight... Sign up for the newsletter so you know when we release it!"
  • TomStorm
    #14
    Ahha világos,köszi
  • Montanosz
    #13
    pontosabban:

    ha nem érik el az összeget amit kell akkor nem vonnak senkitől se le pénzt, tehát ha megvan a kellő összeg akkor vonják le
  • DarkHorSe
    #12
    Nem kapsz vissza soha semmit. Tudtommal
  • TomStorm
    #11
    Ezért ha nem érik el a kijelölt összeget akkor visszakapom a pénzt ha elérik akkor viszont magát a játékot kapom majd meg ha elkészült tehát egyfajta előrendelésként is fel lehet fogni?
    Sry csak nem vagyok képben a kickstarter programmal és látom itt azért több pénzről lenne szó:/
  • Torzonborz
    #10
    Ált. a játék DD elérését kicsit kedvezményesebb áron ( 20-40 dodó között ).
  • TomStorm
    #9
    Mennyit szoktak adni ilyesmire úgy általában?Tegyük fel én adnék 1-2e.ft-ot az érne valamit?
  • BEAST #8
    A Star Citizen is képes volt 40 millió dollárt összeszedni. Szóval nem lehetetlen. :D
  • Although
    #7
    Ott se tudsz annyit összeszedni szerintem. A kickstarter nagyon jó ahhoz hogy egyes műfajok fent maradjanak, amikre már a "hivatalos" piacon nincs igény. De ez is egy lehetőség valóban.
  • BEAST #6
    Azóta viszont megszületett a kickstarter. Így ha egy project jó, akkor maguk a leendő játékosok is megelőlegezhetik a szükséges pénzt.
  • TomStorm
    #5
    Mondjuk én is de ezekre a nevekre lettem csak figyelmes meg a Citadel új stúdiójukra:)
  • Although
    #4
    Sokszor olvastam már ezt a szöveget Tommy. :) A névsor viszont nem rossz. Általában az ilyen cégeknél az a gond ami a funcomnál is, nincs elég pénzük, valami igazán nagyon újat csinálni.
  • TomStorm
    #3
    shardsonline.com
    FB
  • TomStorm
    #2
    "Azért hagytuk ott korábbi lélekölő munkánkat, hogy végre olyan játékokat alkothassunk, amelyek elé mi is szívesen leülnénk. Számos koncepciót dolgoztunk ki, lényegében azonban egy olyan játék elkészítése a célunk, amelynek végső formáját a játékosok alakítanák ki."
  • TomStorm
    #1
    Shards néven készül az egykori Elder Scrolls és Ultima Online veteránokat tömörítő Citadel Studios első játéka, amely hat hónapnyi megfeszített munka után végül a minap került leleplezésre.

    Citadel Studios néven alapítottak független fejlesztőcsapatot az egykori Elder Scrolls és Ultima Online veteránok. A csapat első projektje a Shards névre keresztelt online szerepjáték, amely a szokásos sablonok helyett valódi újdonságokat és igazi next-gen élményt kínál a felhasználók számára.

    A Citadel munkatársai között számos ismert nevet fedezhetünk fel, úgy mint Derek Brinkmann, Chris Ondrus vagy Tim Cotten, akik olyan játékokon dolgoztak korábban, mint az Elder Scrolls-sorozat, az Ultima Online, a Dark Age of Camelot és a Warhammer Online.

    Forrás:Game Channel

    Video: