656
DayZ Standalone
  • darki81
    #456
    általában akkor plízvétel ha átmegyünk egy másik szerverre ahol sokan vannak, és inkább akkor ha van a közelben valaki, de lehet amúgy is szokott.
    A folyamat: 90mp visszaszámlálás, ez után 3 perc Plase Wait :D
  • komorszabi
    #455
    Azt már nem tudom, de nekem is szoktam néha csinálni. (Pedig viszonylag új routerünk van)
  • toocha
    #454
    Okés köszi, közbe rájöttem, hogy én állítottam be a jelszót, ezért tuti adminjogom van. Azt hogy állítom, hogy ne " please wait"-eljen.
  • komorszabi
    #453
    Admin felhasználónévvel és jelszóval mindenki be tud lépni a routrébe.
    Vezérlőpult-Hálózat és internet-Hálózati térkép és ott lesz a router ikonja, bal katt rá aztán bejön a böngésző. Ha nem lett átállítva a gyári felh. jeszó, akkor felh. (admin) jelszó (admin).
  • toocha
    #452
    Hellóka! Azt hol tudom megnézmi, hogy admin jogom van-e a routerhez? Ja, és állítani hol kell?
  • sirpalee
    #451
    OFF

    True vault hunteren van ez? Mert ott párszor azért meg lehet halni... Főleg egyedül. (UVH-n mi konkrétan folyton meghalunk egy-egy küldetés közben... bár lehet valami gáz van a gearünkkel... és most kéne átlépni UVH2-re)

    A másik megoldás, hogy save editorral felpattintod a mi szintünkre a karidat, és a lootot majd összeszeded menet közben.

    BF3 - egyelőre BF4-ben akarok 120at (már csak 8 szint!). Az a baj, amit mondtam már neked is, hogy BF4ben rengeteg apróság van ami jobbá teszi a BF3-as élményt, egyesével nem tűnnek soknak, de összeségében nagyon érezhetőek. Egyetlen régebbi BF van ahova bármikor visszatérünk szivesen, az a Bad Company 2 (ott ért össze a csapat)... BF3 jójó, de húzzunk a szánkat ha játszani kell vele.

    ON
  • sirpalee
    #450
    Hogy veszíted el folyton a karaktereid? Velünk ez a 0.36 körül volt párszor, de azóta szinte sose.
  • komorszabi
    #449
    Hát igen, meg azt is megcsinálhatnák, még a bétában hogy ne veszítsem el folyton a full gear-es karaktereimet. (Pont most vesztettem el egyet)
  • sirpalee
    #448
    Fuh ez morcosabbra sikerült a szokottabbnál.. Nemrég keltem, és nincs kedvem bemenni dolgozni...

    Szóval H1Z1, nemtom túl tud-e lépni a dayz knockoff fázison valaha is... A baj, hogy (számomra) a dayzt a HC jellege teszi különlegessé, és emiatt ad egy olyan élményt, amit máshol nem kap meg az ember. Egyelőre ezt egyetlen másik zombis, túlélős játékban sem láttam. A H1Z1-ben sem a videók alapján. Egyszerű dolgok ezek, de amíg nem a core gameplay részei... Addig sosem lesz olyan mint a dayz.
  • sirpalee
    #447
    Ha nem tűnt volna fel csak a hsz eleje szólt neked. Ilyen gyenge beszólási kísérletre nem pazarlok ennyit. ;)
  • Laza
    #446
    Nekem ne mond, hogy unalmas, eleget beletettem az Arma2-es DayZ modba ahhoz, hogy jelenleg egy petákot ne fizessek a standalone verzióért :)

    Vicces, hogy már jelenlegi állapotában több potenciált látok egy Z1N1-ben, mert legalább az alapjai meg vannak csinálva rendesen.
  • Camouflage
    #445
    Teljesen egyetertek sirpalee kollegaval. A DayZ jelen formajaban nem tobb, mint egy megdicsoult FPS. Es bar rengeteg potencial van a jatekban, iszonyatosan unalmas minden alkalommal ugyanazokat a koroket lefutni. Remelem, hogy a beta-ban mar kapunk normalis(abb) zombikat es PvE celokat. A mostani jatekmenetbe nagyon hamar bele lehet fasulni.

    "megvan már a 60as kari BL2-ben? :)" -- nincs, szerintem nem is lesz. lvl 35 vagyok. A fegyvereim lofaszt sem sebeznek, tegnap a Firehawk scenarion 5-6* haltam. Az oda vezeto uton egymas utan dobalta be a Badass, SuperBadass ellenfeleket, amik egy-ket utessel levernek, mint vak a poharat. En meg csak raketavetovel sebzem oket, abbol is legalabb negy loves kell hozza. Mezei baltas futkosos elmebeteg egy utessel lezuzza az 5k-s pajzsomat. En meg csak fejlovessel sebzek annyit, hogy egyaltalan megerezze a mob. Szerintem jegelni fogom a BL2-t egy idore. BF3-ban benne lennek, meg ti sem vagytok lvl100, lenne mit csinalni :P
  • Camouflage
    #444
    Nekem az lowpop servereknel szokott elofordulni. Ha 1-5 jatekos van a serveren, szinte biztos, hogy lerohad egy "Please wait"-tel. Ne kerdezd miert van, fogalmam sincs.

    A masik, hogy a server lista lekerese (csak az Internet fulecske, a Favourites es History nem igazan) nagyon sok routert (jellemzoen a regebbi tipusokat, koztuk a mienket is) masszivan lerohasztja nehany percre. De olyan szinten, hogy egyaltalan nem tudsz az internetre csatlakozni. Ilyenkor szokott az tortenni, hogy barmely serverre probalok belepni "Please Wait"-et kapok.

    Ha van admin jogod a routerhez, be lehet allitani, hogy ez megszunjon. Ha akkora luzer vagy mint en, es nincs hozza jogod, akkor bizony beszoptad a digitalis harci faszt, es jobban teszed, ha csak a Historybol es Favouritesbol valasztasz servert.
  • oneal1
    #443
    legtöbbször mikor próbálok belépni szerverekze, megakad a játék a please wait képernyőnél?

    mit lehet ezzel kezdeni?
  • darki81
    #442
    az már későn van :)
  • sirpalee
    #441
    Btw, majd felveszlek steamen, majd ráveszem a társaságot, hogy jöjjenek... A probléma az, hogy mi szinte mindig éjfél után játszunk.
  • sirpalee
    #440
    A 180 órából jó ha 10et játszottam egyedül, tudom, hogy csapattal jobb. Az egyetlen ok, hogy néha bírjuk a hosszú sétákat, hogy közben szövegelünk.
  • darki81
    #439
    ezért kell csapatban játszani, úgy már móka és kacagás! :D
    ha gondolod vegyél fel, ma azt terveztük hogy berezino alatt az út szélén egyikőnk bambiként húst süt, és az arra járókat majd meglepetés éri a bozótosból ... XD
  • sirpalee
    #438
    Szerintem az, aki túl komolyan vesz egy játékot, ahol bármit, bármikor elveszíthet. :)

    siránkozó mód on

    Lassan már közelítek a 200 játszott órához dayzben, de teljesen leült a kezdeti lelkesedés. Valami eszméletlen unalmas a játék, ugyanazokat a köröket járja végig az ember, loot, halál, loot, halál, mások baszogatása ... Az új dolgok, mint a halászat, vadászat ideig-óráig szórakoztatóak, de a felszerelés összeszedése után azok is triviálisak. (nincs nehézség, csak kutakodni kell kicsit)

    Régen jópofa volt a szociális interakció része, dumálni kezdőkkel, rendet fenntartani a kis városkánkban (szolnichnij - vagy hogy kell leírni), rendőrködni, de manapság már a kezdők is ész nélkül nekiesnek az embernek, Berezino igazi killzone lett (múltkor átrohantam és 4 különböző irányból lőttek rám - hálistennek senki sem tud lőni ebben a játékban), fegyveres emberre muszáj lőni. Így baromi unalmas jófiút játszani. Ha az ember szeretne bármi izgalmasat csinálni, az vagy bambik baszogatása, vagy camperek kifüstölése a katonai bázisokból, városokból.

    Ezenfelül a játék nagy része meg futás. Az idő 70-80% fut az ember, 15% lootol, és a maradék 5%-ban történik valami...

    Érdekes kontrasztként ott az arma 3, az alapjáték, coop is már jó, és vannak jópofa modok amikkel lehet szórakozni. (breaking point - az is inkább egymás gyilkolgatása, másra nincs nagyon lehetőség, altis life - ami kis munkával kb a gta-t is verné, és van pár nagyon ígéretes mod készülőben) Ott már lassan közelítek a 300 órához, és nem érzem azt mint dayzként, hogy pár naponta lépek csak be szeretgetni a karakterem, és lövöldözgetni pár szerencsétlenre. Komolyan, mint valami tamagochi.

    Nagyon meg kéne javítani ebben valamit... Camouflage is gondolom hasonló okok miatt nem jár ide már mostanában. (btw nagyon nem láttunk mostanában, megvan már a 60as kari BL2-ben? :) )

    siránkozó mód off
  • Laza
    #437
    Hát nem tudom ki a nagyobb retardált kettőtök közül ... ezért lelőni valakit, akinek egyébként segítettél.
  • darki81
    #436
    mostanában elég sok képet csináltunk, aki szeretné nézegetni képek
  • komorszabi
    #435
    Az komoly :D
  • sirpalee
    #434
    Vártunk a haverjára, és nem volt kedvem beszélni vele, írtam chatbe és megláttam a nickjét... Mondom, ezért meghalsz.
  • komorszabi
    #433
    Most komolyan lelőtted, miután segítettél neki? :D
  • sirpalee
    #432
    Én ma azért lőttem le valakit, mert idióta volt a nickneve. Dumálgatok vele, segítettem neki fegyvert, felszerelést találni, aztán írt chatbe. xXQUICKSCOPE9Xx

    Meg kellett tennem. Az ilyen retardáltak vesszenek oda.
  • komorszabi
    #431
    Hát bakker nem tudom, hogy kéne normálisan képen beilleszteni sry.
  • komorszabi
    #430
  • komorszabi
    #429
    Szegényt muszáj voltam lelőni. Eléggé fel volt gearelve
  • darki81
    #428
    vége lesz már ennek a videó commentes témának? :D

    inkább:


    0.47
  • sirpalee
    #427
    Akkor miért DayZ art movie a címe? :)

    A paródiát azért írtam, mert két lehetőség volt. Erőltetetten művészkedni akart a film, és nem sikerült neki, vagy nem művészkedésnek szánták, csupán görbe tükör akart lenni az ilyen filmekkel szemben. Érzésre az elsővel állunk szemben.

    Nah mindegy, nekem nagyon nem tetszett, szerintem iszonyúan erőlködött a filmecske, próbált kitűnni valamivel a többitől, de pont ez az erőlködése húzta le.

    ui.: Nem vagyok a pajtásod. Felesleges személyeskedni, az nem javít semmit sem a filmen.

    ui2.: Amúgy ha dayz live filmek, ez abszolút üt. Persze ez profi csapat készítette.

  • dezsolti78
    #426
    Nem kimondottan Day Z filmnek szánták a srácok(és nem is az), csak egy hangulatos kisfilmet akartak lerakni az asztalra és az maximálisan sikerült is. Nem kell túlmisztifikálni semmit, de látom te egy hatalmas filmesztéta lehetsz.
  • dezsolti78
    #425
    Ebben pajtás semmilyen erőltetett dolog nincs. Mitől tűnik paródiának, mesélj róla...
  • oneal1
    #424
    az elgondolás nem rossz, de nem jön át a dolog:S
  • szabi07
    #423
    A színek a hangulat a hangok szerintem tök jók.
  • sirpalee
    #422
    Ha erőltetett művészfilm paródiának szántátok, akkor mea maxima culpa, mert annak viszont kiváló!
  • darki81
    #421
    ha már megölt a csaló (nyilván a magyar szerveren).. és rossz helyre spawnoltam, akkor öljön meg ő is
  • dezsolti78
    #420
    Ízlések és pofonok...
  • sirpalee
    #419
    Egy dolog sikerült jól a filmben. Jó a választott zene. Kár hogy nem illik hozzá...
  • komorszabi
    #418
    Végre sikerült nekem is feljutni az új reptérre, de azért a loot minősége megmaradhatott volna.. a mennyiséggel nincsen baj, de szerintem a minősége az romlott. Szerintetek?
  • dezsolti78
    #417
    https://www.youtube.com/watch?v=spYDWHkJJYw