656
DayZ Standalone
  • Camouflage
    #16
    Tegnap keso delutan, este fele gyalogoltunk nehany orat. A talalkozot Grishino-ban beszeltuk meg. Harman, harom felol, gyakorlatilag a terkep szeleirol indultunk. Mondanom sem kell, GPS es egyeb ingame indikatorok nelkul tajekozodni egy kulon kaland. Teljesen normalis, ha elteved az ember. Vagy (mint pl en) nehany merfolddel tulszalad a kijeolt celon.

    Lootoltuk a repteret, es a kozeli katonai bazist, kozben talan egy bambival talalkoztunk (full serveren). Ha jol emlekszem Kabanino fele menet talaltunk egy fullos csokat. Vert vettunk tole "kesobb jo lesz" alapon. Nem vettunk el tole semmit, es cserebe felajanlottunk neki etelt, italt es kotszert. Ahogy az egy rendes, onkentes veradasnal lenni szokott :P
    Allitasa szerint a legkellemesebb elmeny voltunk, miota DayZ SA-t jatszik. Azert neha napjan jol esik ilyesmit hallani.

    Ha jol emlekszem ez utan Berezino fele vettuk az iranyt. En kozben percenkent szakadtam, mivel occso' nettel vagyok (lasd harom bejegyzessell lejjebb). Szamomra meg mindig hihetetlen, hogy a jatek 500kbyte/s-et siman megeszik (szemben pl egy WoW-val: 7kbyte/s maximum). Egyebkent pont ennyi a broadbandunk savszelessege. Szoval barki barmi mas probal csinalni: dsync, vagy rosszabb esetben kivag a szerver.

    Berezino hataraban Gerdzso kollega eltette magat ejszakara. Mi sem mentunk sokal tovabb, csak a helyi vegyesboltig. Ahol a Cseh sracot oldalba kapta egy ganajlelku camper, hogy szaradna le a keze. En epp ekkor kaptam egy ujabb 100k dsyncet, ugyhogy a legjobb megoldast valasztottuk: szervert ugrottunk.

    Hirtelen ennyi. Gerdzso az Patman (a Cseh srac) delutan 3-4 korul jonnek fel. Szerintem en nem birom ki addig, es elindulok a legkozelebbi katonai bazis fele. Szuksegem van egy M4-ra, a Mosin-t nem nekem talaltak ki.


    Ha elolvastad a fentieket, es kedvet kaptal a jatekhoz, batran keress meg minket. Egyelore Steamen, kesobb (ahogy bovulunk) talan a sajat forumunkon.





  • Camouflage
    #15
    Velem egyutt mar harom ember van kis csapatunkban. Gerdzso kollega (lasd nehany bejegyzessel lejjebb) az egyikuk. Ido kozben talaltunk meg egy Cseh sracot. Van teamspeakunk, a tarsalgas angolul folyik, szivesen latunk minden Hero/Survivor tipusu jatekost. A Steam accom: "Tipsey"
  • Camouflage
    #14
    Szia. Sajnos erre nem tudok erdemben valaszolni, nem igazan kovetem a exp->stable valtozasokat. Azt tudom, hogy valami miatt nagyon lassan megy es emiatt sok a keses. De ez egy pre-alpha jatek eseteben azt hiszem teljesen normalis.
  • Camouflage
    #13
    http://www.reddit.com/r/dayz/comments/205d4l/dayz_is_consuming_5mbits_of_bandwidth_while_on_a/

    "After seeing your comment I got an internet usage meter and an hour on empty servers took ~130MB"

    Azert remelem ezen meg dolgoznak a sracok.
  • tutituti
    #12
    semmiképp nem vagyok ellene a dolognak,így legalább előre kerül a frissen nyitott topikok közé.csak jeleztem, hogy bár kevesen beszélnek róla de minden patch ki volt beszélve eddig.

    De akkor megkérdezem,az experimental második frissítést kapott,mégse jött update a simához,pedig eddig úgy volt hogy latest exp. patch jön releasednek, és a beta meg aki aktiválja.
    úgyhogy most nem igazán értem a dolgot,mert így kihagytunk egy javítást.
    a mostani meg kritikán aluli.rengeteg CTD és ha nem is dob ki akkor is sok épületben instant halál van(ezek nem csak nálam tapasztalt dolgok)

    Naprakész dolgok:
    Dayz Reddit
  • Camouflage
    #11
    En szukseget ereztem egy olyan topicnak (es remelem ezzel nem vagyok egyedul), ami csak DazY Standalone-nal foglalkozik. Ahogy lattam a masik topicban igencsak hatterbe szorul a SA.
  • Gerdzso
    #10
    Sziasztok!

    Szívesen csatlakoznék egy kisebb csoporthoz(2-5 fő).
  • tutituti
    #9
    szvsz elég felesleges még egy topik neki,hisz már legeleje óta a dayz mod topikban beszélünk róla.
  • Camouflage
    #8
    Ugyanitt Hero/Survivor tipusu jatekosokat keresek klan alapitashoz. A Steam accom: Tipsey (avatarja: http://nittanylionsden.com/images/stories/Moe.gif) :)
  • milk4
    #7
    Inkább Arma3:Breaking Point.
  • Camouflage
    #6
    Pre-alpha. Es nincsenek olyan felelmetes bugok benne. Igen, bizonyos epuletekbe at lehet esni a falon es akkor vege a dalnak. Van egy tipusu letrak, amin ha felmaszol visszaesel es eltorod a labad. Amugy a jatek szerintem mar inkabb a beta fele hajlik.

    "először lő , aztután kérdező túlélő borzasztóan kedves játékosok"-nak elege lett abbol, hogy a jatek tele van banditakkal, akik rajuk vadasznak.

    Egyebkent epp az benne a kihivas: meggyozni a masik jatekost, hogy baratsagos vagy, es nem akarod elso adando alkalommal kiloccsantani az agyat. Van ingame voice kliens, es itt mukodik is, az emberek hasznaljak. (nem ugy, mint pl a WoW-ban :P)

  • Camouflage
    #5
    Vannak varosok, ahol joval obb van beloluk. Az utobbi patch-el okosabbak es agresszivebbek lettek. Tobb szaz meterrol kiszurjak az embert, ha megolod oket es van idejuk sikoltani, akkor a kornyeken levo osszes zombit a nyakadra hozzak (felfegyverkezve ez persz nem akkora gond) es az utobbi idoben talalkoztam nehany nema zombival: epp lootolom a hazat, megfordulok es ott csozog felem harom meterre, de egy hang sem jon ki a torkan.

    Amugy a problemat (egyelore) nem a zombik jelentik, hanem a szociopata jatekosok. De lassuk be, ettol olyan izgalmas :)
  • SweeneyTodd
    #4
    Nagyon alphaban van még a drága, egyenlőre hétről hétre teszik bele a túléléshez szükséges tárgyakat, bővítil a zombikat, egyenlőre a legnagyobb ellenfeled az alpha bugok , mint a túlélés, na meg persze a először lő , aztután kérdező túlélő borzasztóan kedves játékosok :D
  • Fehercsoki
    #3
    Hát én néztem róla videót de zombit nem nagyon láttam benne=/
  • Camouflage
    #2
  • Camouflage
    #1
    DayZ Standalone topic. Clan recruitment, videok, guideok etc.

    A DayZ Mod topicot itt talaljatok:
    http://sg.hu/listazas.php3?id=1337256003