656
DayZ Standalone
  • bigmano
    #96
    Nem kell ennyire ragaszkodnod a cuccaidhoz rengetegszer le fognak salátázni főleg ha egyedül vagy szvsz hozzá kell szoknod előbb utóbb....
  • Fantasy18
    #95
    Igaz! Valahogy le szenvedem magam a ház tetőről és be dobálom a cuccaimat egy bokorba
  • Mukiska
    #94
    dobd le magadról őket, akkor sokáig ott marad a cuccod. kb. addig ameddig meg nem találja valaki.
  • Camouflage
    #93
    http://www.reddit.com/r/dayz/comments/2364le/twitter_rocket2guns_044123800_on_experimental/

    Megerkezett a legujabb patch experimentalra. 100 ferohelyes szerverek, elvileg stabilabb internet connection, item throw.

    Satrakrol ugyan nem ir, de remelem ez is benne van a patchben.
  • Camouflage
    #92
    Server fuggo, van ahol csak egy ora.
  • JSbyMSI8800
    #91
    Szerintem szerver restart-ig, ami 4 óra.
  • Fantasy18
    #90
    Amúgy meddig marad ott a hullám?? Ha valahogyan meg ölöm magam?? Akkor lehető leg gyorsabban vissza futok a cuccaim ért!
  • Fantasy18
    #89
    Hát köszi skacok. Akkor marad a halál :( sok cuccom ért kár.., meg megint gyalogolhatok egy órát a repterig :(
  • Camouflage
    #88
    Torott labbal kuszobon ugy tudsz atmaszni, hogy elobb felallsz es lepsz egyet a V ebtuvel. Szerintem legalabb egy honapja nem tortem el a labam, akkor meg mukodott.
  • Mukiska
    #87
    Szerintem nyírd ki magad, én pl. úgy jártam, hogy hardcoron beszorultam, egy rendőrség aljára törőt lábbal... átestem az emeleten és nem tudok átmászni a küszöbön sem.:) szóval te még jobb helyzetben vagy mint én:).
  • Camouflage
    #86
    Jo kerdes. Az, hogy jelenleg mi a kulonbseg, nem tudom. Az biztos, hogy a legujabb patch content-et, meg nem nyomtak ki experimentalra. Ma reggelig legalabbis meg biztosan nem. Aztan, hogy maintenance ota mi a helyzet, azt nem tudom.

    Mikor legutobb exp-en jatszottam, a civil loot rengeteg volt, de lofegyvert a Berezino-Svetlojarsk-NEAF utvonalon nem sikerult talalnom. Ami valljuk be, eleg abszurd.
  • Camouflage
    #85
    Civil hazakban, neha tuzoltosagon. Igazabol eleg ritka cucc.
  • Camouflage
    #84
    Van nehany opciod. Az elso es leggyorsabb, hogy megolod magad. Peldaul legurulsz a haztetorol. A masik, hogy irsz a http://www.reddit.com/r/RedditRescueForce -ra, es segitseget kersz. A torott labat amugy Morphine-nal, vagy stick+rag/bandage komboval lehet megfixalni.
  • T800
    #83
    Valaki meg tudja nekem mondani,hogy jelenleg mi a különbség a a "sima" és az experimental szerverek között?
  • Fantasy18
    #82
    Oké csak az a baj hogy fent ragadtam a ház tetőn.. Plusz hol lehet találni botot?? Erdőbe??
  • Mukiska
    #81
    Kell egy bot, amit kombinálni tudsz kötözővel, az jó a törőt lábra meg állítólag a morfin még.
  • Fantasy18
    #80
    Na újabb problémám van.. Egy lagg miatt le estem egy házról és eltörtem a lábam.. Emberem nemtud csak hasalni. Ráadásul úgy estem hogy egy másik ház tetejére.. Es ott ragadtam.. Mit tudok csinálni a törött lábbal?? Nincs nálam semmi csak kötszer. És nem szeretném megint újra kezdeni mert a reptéren vagyok és most szereztem M4 et meg fasza katonai ruhát.. Mit tegyek?
  • toocha
    #79
    Köszi.
  • sirpalee
    #78
    GPUtól függ, de elég valószínű, hogy igen.
  • toocha
    #77
    Ezzel a configgal szerintetek fog futni a game:Intel Core I5-3210M CPU 2.50Ghz, 6G Ram, Win 8.1 64bit laptop?
  • sirpalee
    #76
    Jah, telik az idő. Az legalább működik rendesen.
  • T800
    #75
    Egy másik kérdésem is lenne: Hiába váltok szervert,végig akartam próbálgatni hogy milyen egy éjszakai pl. Néztem is az időt a szerver szűrőnél,de mindegyik mintha ugyan az lenne. Verőfényes napsütés,semmi változás... Telik amúgy az idő? (több órát eltöltöttem ugyan azon a szerveren) A dayzmodnál annó úgy volt,hogy általába az eu szerverek +-1 óra de nagyából olyan idő volt mint igazából.. Itt nem tudom mi a helyzet,de ha valaki tudja felvilágosíthatna! :)
  • Mukiska
    #74
    Köszi! Ez megmagyarázza a mai halálom. :)
  • T800
    #73
    Köszönöm a választ! :)
  • Camouflage
    #72
    Szia.

    Tuzet meg nem lehet rakni, a kovetkezo patchre igerik. A vizes ruhanak jelenleg nincs jatekbeli kovetkezmenye - legalabbis nem tudok rola :) Talan experimentalon tonkre mehetnek a viztol, de ezt valaki masnak kell megerositenie.
  • Camouflage
    #71
    En is kezdek a KoS fele mozdulni. Nem eri meg baratsagosnak lenni a jatekban. Az esetek 99.9%-ban meg fognak olni. Jobb ezeket elkerulni. Vagy megelozni. Nehany jol pozicionalt skuloval.
  • Camouflage
    #70
    "Mennyi időközönként szokott jönni patch?"

    Eleg rendszertelen. E honapra varunk egy nagyobb patchet, de egyelore nincs rola hir. Itt a devblog: http://dayzdev.tumblr.com/
  • Camouflage
    #69
    Szia.

    Az eddig ismert cheatek:


    - atlatnak a falakon, a karaktered gyakorlatilag vilagit, igy pontosan tudjak, hogy mikor merre vagy
    (http://www.youtube.com/watch?v=TOEzywMa9W4)

    - speed hack

    - at tudnak menni a falakon, sokszor at is tudnak loni rajtuk
    (http://youtu.be/XGk7p1CJAEY?t=15m2s)
  • T800
    #68
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne,hogy ha eláztam az esőben,és folyton arról regél a karakterem hogy vizes a ruhája,meg a teste.. az ellen mit tudok csinálni? Ugye tüzet még nem lehet rakni?
  • Ironman2
    #67
    Hehe,én is így jártam.Belebotlottam 2 túristába,az egyik még integetett is,a másik meg szimplán lelőtt.Még hallottam a mikrofonba hogy jól lecseszte a társát ezért.D
  • Fantasy18
    #66
    Amúgy tippek jöhetnek ezerrel.. Ki milyen módszerrel vadászik vagy farmolgat.. Ne sajnaljatok ezzel :)
  • Fantasy18
    #65
    Mennyi időközönként szokott jönni patch??
  • Mukiska
    #64
    Sziasztok! Hogy érted a cheater dolgot? Mit tudnak ebben a játékban csalni?
  • Camouflage
    #63
    Szia. Ezen kar felhuznod magad. Engem ma negyszer zuztak le. Majdnem fullos karakter volt mindegyik. Ebbol ketszer hackerek, ketszer figyelmetlen voltam. Egyelore ez a jatek resze.

    A kovetkezo patchben igerik a satrakat: el fogod tudni menteni a cuccaidat, szoval talan mar nem lesz akkora problema.

    Sok jatekos akkor is meg akar majd olni, ha lathatoan nincs nalad semmi, nekik erre all fel, sajnos ez is a jatek resze.

    Barkivel talalkozol a jatekban: ne bizz meg benne. Hihetetlen psziho- es szociopatakkal lehet neha napjan talalkozni. Majdnem biztos, hogy a jatekos, akivel osszefutsz egy kozuluk.

    Javaslom keress tarsakat a jatekhoz:
    http://www.reddit.com/r/dayzlfg vagy
    http://forums.dayzgame.com/index.php?/forum/127-recruitment/

    egyedul rohadtul unalmas, es veszelyes.

  • Sith
    #62
    Csak hogy tiszta legyen 1 telepített játékhoz 1 account társul vagyis csak 1 életed van ha az egyik szerverről kilépsz mondjuk Elektro mellett az erdőben és belépsz egy másikra akkor ugyan oda spawnolsz Elelktro mellé az erdőbe ugyan azokkal a cuccokkal. (ezért érdemes szerintem kicsit elhagyatottabb részen kilépni mert kilépés után még x ideig áll ott a karaktered illetve belogolásnál is ugyan az a helyzet)
    A rossz hír hogy mivel csak 1 accountod van ezért ha meghalsz akkor minden cuccod bukta (mentésre nincs lehetőség, és egyelőre olyan megoldás sincs ahová letehetnéd a cuccokat biztonságban) Ez ellen jó megoldás lehet ha nem egyedül játszol( és a társad életben marad) mert a társad ilyenkor az értékesebb dolgokat magához veheti. (hozzá teszem hogy ha lelőttek akkor valószínűleg kis is fosztottak)
    Egyébkénta fejlövéssel kapcsolatban: welcome to day z :) , a zombiktól általában tudja az ember hogy mit várhat, az embereket jobb elkerülni, itt nincsenek szabályok, mindenki úgy játszik ahogy éppen akar, szóval lehet hogy egy jobb hátizsákért agyonvernek, vagy az is lehet hogy valaki a fél konzervjét megosztja veled.
    Illetve a jobb loot helyeken (military base, airfield és a nagyobb városokban óvatosan, mert egyesek abban élik ki magukat hogy ezekre a helyekre kempelnek rá mesterlövész puskával)
  • JSbyMSI8800
    #61
    Igen. Azokat az adatokat egy központi szerver tárolja. Tehát ott maradsz ahol abbahagytad és minden cuccod ami addig volt.
  • Fantasy18
    #60
    Át lehet vinni a karaktert felszereléssel mindennel másik szerverre??
  • JSbyMSI8800
    #59
    Sajnos vannak ilyen emberek :( olyan szervert ajánlok amelyiken kevesen vannak, 10 nél kevesebben. Amikor pedig lesz elég cuccod, fegyver minden, akkor merészkedhetsz a többire is.
  • Fantasy18
    #58
    Srácok kezdő vagyok. És azt szeretném kérdezni hogy melyik szervert ajánljátok? Vagy van olyan szerver amelyiken nem vesznek el a cuccok?? Mert elég idegesítő hogy most hétvégén belenyomtam 8 órát összeszedtem csomó cuccot és találkoztam valami retardaltal,és egy lövéssel fejbe lőtt.... Majdnem kibasztam a gépet a lakásból...
  • tutituti
    #57
    baszki de régi videó :)
    emlékszem én is bebújtam a csomagtartóba és a szart kiijesztettem a sofőrből mikor suttogni kezdtem.
    remélem taviana belekerül majd a standaloneba mint mod.a legjobb mapok egyike a panthera mellett.