656
DayZ Standalone
  • T800
    #136
    Nálam is többet kell ütni testre,fejre célzott ütésnél viszont 1hit!
  • sirpalee
    #135
    http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/187821-change-log-044123800/


    Itt vannak. Ennek következtében Firefighter Axe-vel 5-7 ütés kellett testre egy zombinál. Valaki próbálja már ki, vagy ennyire rosszul regisztrálta az ütéseket nálam?

    Mondjuk ezt sajnálom : Zombies: Melee attack bleed chance nerfed . Jó volt parázni a zombiktól kicsit.
  • Camouflage
    #134
    Komolyan kezdem unni, hogy a BI-bol nehezebb informaciot kihuzni, mint az NSA-bol. A PR-osukat mar regesreg ki kellett volna b*ni a picsaba, menjen inkabb zabot hegyezni, ott kevesebb az elvaras.
  • Camouflage
    #133
    374MB-os update erkezett a stable branch-be. Patch notes, changelog termesztesen sehol. Valoszinuleg az experimentalt huztak at, throw/physics nelkul.
  • darki81
    #132
    rengeteg videót megnéztem már, de eddig ez tetszett a legjobban
  • Camouflage
    #131
    Iiigen. Banditak szoktak azt csinalni, hogy megbilincselnek, labon lonek, bekotoznek, leveszik a bilincset, es torott labbal ott hagynak a semmi kozepen.
  • sirpalee
    #130
    Nem biztos, hogy érdekli a cuccod, szétlövi a lábad aztán a semmi közepén otthagy. Onnan vagy rohadt messzire kell menni, mire találsz magadnak fát / morfiumot, vagy kínszenvedés lesz megölni magad.
  • SolóGTV
    #129
    Én is arra gondoltam hogy lábon lőttek,de sokáig ott fetrengtem és nem jött senki hogy kivégezzen, és elvegye a cuccomat.
    Szar úgy mert a semmi közepén vagyok.Nem is tudom hol láttam utoljára botot.
  • Camouflage
    #128
  • sirpalee
    #127
    Lábonlőttek nagyon messziről?

    Bot, és mellé kötszer amivel csinálhatsz sínt, vagy pedig morfium injekció.
  • SolóGTV
    #126
    Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy tudok törött lábat gyógyítani?
    Egy helyben álltam, közel s távol se zombi se ember, és csak úgy eltörött a lábam,???? Mi ez?
  • Camouflage
    #125
    A dalszoveg helyenkent kisse bugyutanak tunhet, de a kepek karpotolnak erte. A sracnak amugy nincs rossz hangja.


  • Camouflage
    #124


    Nagyon jo video, erdemes raszanni azt a masfel orat.
  • darki81
    #123
    thx
  • Camouflage
    #122
    ha jol emlekszem valaki egy picit lejjebb eladasra kinalt 3db DayZ-t, darabjat 5000HUF-ert
  • toocha
    #121
    Enyhén kínai volt ez nekem, de majd utánanézek!
  • darki81
    #120
    tudod lehet cserélgetni steamen..
    ha jelvényt csinálsz játékkártyákból akkor ad valamelyik játékra kupont, amivel olcsóbban tudod megvenni azt a játékot!
    Vannak akik kuponnal vesznek játékot, de nem maguknak, csak gift ként és a raktárukba tárolják, és azzal üzletelgetnek.
    Én most találtam egy gyereket, és megpróbálom elcserélni fele :)
  • toocha
    #119
    Hogy mit?
  • darki81
    #118
    előbb vagy utóbb :)
    nem tudom van e coupon hozzá, úgy zsír lenne!
    Viszont most businessezek 1 DayZ-t, remélem elfogadja :P
  • toocha
    #117
    Lesz olyan? :)
  • darki81
    #116
    mindjárt megyek oda, csak még megvárom hogy olcsóbb legyen a játék, és ha megvettem ott találkozunk
  • sirpalee
    #115
    www.team-you-dead.de a szerver. Szóval akkor várunk mindenkit a reptéren a tűzoltóság környékén, én most indulok el, fene sem tudja honnan. :)
  • sirpalee
    #114
    Tehát a nagy reptéren a tűzoltóságon.. :)

    Mindjárt írom a szerver nevét is, csak most váltok épp vissza stablere.
  • Fantasy18
    #113
    hali fent vagyok egy szerón. reptéren vagyok. szembe velem van a az irányító torony. én meg fent vagyok egy kb 2-3 szintes nagyobb épület tetején! ennek az épületnek is van egy magasabb tornya még pluszba rajta!
  • Mukiska
    #112
    Felértem a nagy reptére. :) Már csak azt kéne tudnom, hogy merre vagy.
  • sirpalee
    #111
    Szerintem add meg a pozíciód, keress valami üres, vagy alig lakott szervert, aztán megkeresünk, ts meg ventrilo nélkül is. Úgy az igazán izgi. :) Én elvileg nem vagyok messze a nagy reptértől. Legalábbis asszem, egy ideje nem játszottam már.

    Más, megnéztem most az expet, felmentem egy szerverre és baromi lassan futott a játék. Van valami új teljesítménybeli probléma?
  • JSbyMSI8800
    #110
    az egy kicsit messze van tőlem, én Dolina-ban vagyok jelenleg, akkor hamarabb kezdek játszani, hogy haladjak. Meg akkor meg kéne beszélni, hogy hol találkozzunk.
  • Fantasy18
    #109
    Hát. Én fél 10. Fele leszek gépnél akkor le írom Hogy hol vagyok pontosan. Az biztos hogy a bal felül a térképen reptéren. Ts vagy ventrillo kéne és akkor ott lehetne beszélni. De azért vegyetek fel Steam en. Aztán ott csoportba dumálunk fél 10. Fele
  • T800
    #108
    Hol legyen a találka srácok? :)
  • Mukiska
    #107
    Én is segítek:).
  • toocha
    #106
    Na most hoztátok meg a kedvem a játékhoz! Ha ilyen összeszerveződések vannak akkor csak jó lehet!
  • JSbyMSI8800
    #105
    én is szívesen segítek a mentésben :D
  • sirpalee
    #104
    Ok, szervezünk addigra egy rescue squadot. :)
  • Fantasy18
    #103
    nem ölöm meg magam! várlak titeket :)
  • Fantasy18
    #102
    hali skacok ma nem értem rá szóval nem tudtam játszani! nem öltem meg még magam fent vagyok a ház tetőn :) esetleg holnap este fél 10 körül ki érne rá?? és meg menthetnétek :) vegyetek fel steam en nevem: Fantasy Cougar
  • JSbyMSI8800
    #101
    Wiki itt mindent megtalálsz, érdemes átnézni.
  • Ironman2
    #100
    A sick (betegség) mivel lehet gyógyítani? Én találtam 2 eü csomagot,de mindegyik damaged
  • sirpalee
    #99
    A válasz hiányából arra következtetek az öngyilkosság sikerült, de már mindegy...

    Egyszer csináltuk azt, hogy haver leesett egy épületről, mi ketten meg felszerelés nélkül utánaindultunk az egész pályán keresztül. Végül odaértünk, mikor már majdnem éhenhalt volna. (nem lépett ki közben, az úgy túl egyszerű lett volna) Hangulatos volt. :)
  • T800
    #98
    Mikor mentek? Én is jönnék :)
  • sirpalee
    #97
    Ennyi erővel este szervezhetnénk neked egy Rescue squadot (ha még nem ölted meg magad - bár nézve a régi hszeket, ez már nem aktuális). :) Szerintem Camouflage is szívesen segítene rajtam kívül.