1356
Batman: Arkham Knight
  • MerlinW
    #1356
    Valszeg a legnehezebb fokozaton játszol.
  • mark78
    #1355
    Meg tudnád mondani miért nem jelennek meg az ellenfelek feje fölött a villámok? Mi lehet az oka? Így nem lehet hárítani.
    Köszönöm
  • mark78
    #1354
    Köszönöm a segítséget, sajnos nekem PC-n van nem xbox-on. Ez már így is fél megoldás.
  • caps lock
    #1353
    Csak simán hárítani kell. Az ellenfelek feje felett feltűnik pár villám, ekkor kell megnyomni a hárítás gombot. Xbox kontrolleren ha jól emlékszem az Y, PC-t nem tudom.
  • mark78
    #1352
    A Batman Arkham Knight egyik kiküldetésében ki kell vallatnom pingvint,hogy hova vitte Urákulumot. Sajnos nekem nem sikerült ez idáig. A csatlósait kiütöm de mikor a földhöz csapom pingvint , majd föl kellene emelnem hogy rádobjam ez embereire nem sikerül. Tudja e valaki hogy hogy tudnám megemelni és eldobni a pingvint a fegyveres csatlósokra, mert egyébként folyton lelőnek. Megnéztem róla a videót de nem jutottam előrébb a megoldáshoz.

  • blackcalibra
    #1351
    Ettől függetlenül szerintem a DLC-k nem lesznek lefordítva, de ez nem feltétlenül a magyarítás hibája, hanem szerintem a játék verzióé. Ehhez már nem oké a meglévő magyarítás. Ugyanis például a "Red Hood Story Pack " felülírása is hibát dob a magyarítás telepítésekor.
  • blackcalibra
    #1350
    Nos, úgy tűnik megvan a hiba oka, bár még a játékot magát nem néztem, de a teljesítmény mérésből is kikresselt a játék. Minden a maximumon volt a grafikai menüben. A külön Nvidia szekcióban is. Ha az "interaktív köd/füst" be van kapcsolva, akkor a teljesítmény mérés betöltésekor is kidob a játékból "fatal error" hibával. A játékot magát egyelőre nem néztem, de szerintem annál is megoldódik a dolog ezzel. Tudom, ez már sokakat nem érdekel, de ha valakinek a jövőben ilyen gondja adódik, rákeresve talán segítség lesz. :)
  • blackcalibra
    #1349
    Honlapon nem láttam semmi erre vonatkozó infót, a portálon valóban ott van. Próbaképpen egy Premium Editionnal, GOG-ossal néztem a magyarítást (virágbolti) azzal nem stimmel a dolog.... A magyarítás telepítése vége felé dob egy csomó hibaüzenetet, de le lehet őket okézni, és a telepítés is végigmegy. A játék is magyar lesz (az elejét néztem csak) viszont az átvezető videóknál kidobál a játékból. Egyébként szépen fut, ilyen téren nincs gond, a gép is bőven-bőven jó hozzá. Valami mégsem stimmel....
  • hunbalee
    #1348
    Batman: Arkham Knight magyarítás

    Leírás:

    A Batman: Arkham Knight és DLC-k teljes fordítása.

    Szerintem elég beszédes. Fájlokban nem hiszem hogy van eltérés az epiceshez képest.
  • blackcalibra
    #1347
    Sziasztok! Tapasztalataitok alapján mi az a "legbővebb" változat a játékból, amivel még jól működik a magyarítás? Epicen megvan az alapjáték, de ha mondjuk egy GOTY-al is működik vagy egy Premium Edition-al, akkor elgondolkoznék rajta. Nem is feltétlenül az érdekel, hogy ezekben le van-e fordítva minden, hanem, hogy stabilan működnek-e ezek a verziók a magyarítással. Gondolom egyébként, hogy ez a meglévő magyarítás csak az alapjátékhoz készült.
  • hunbalee
    #1346
    Warner Bros has removed Denuvo from Batman: Arkham Knight, adds two new free skins
  • caps lock
    #1345
    Remek hír, most hogy ingyen adták az Epic-nél teszek vele egy próbát. Remélem gond nélkül települ a magyarítás.
  • grebber
    #1344
    Elkészült a magyarítás! Végre lehet játszani

    Innen tölthető
  • JonasSandor
    #1343
    Ebben a játékban nem lehet kikapcsolni az fps limitet?,a pc guruban 1080-nal 133 fps-t hoztak ki, csak nem tudom hogyan mikor nálam 70 körül mozog. És a kártyám szarrá veri a 1080-at.
  • kigyi
    #1342
    Köszönöm a választ hát majd még probálkozok bár 8-10 alkalommal megpróbáltam már és nem ment akkor nem hiszem, hogy sikerül. Eddig még nem akadtam így el egy játékban sem pedig 20+ éve nyomom az ipart.

  • bebert
    #1341
    Lehet, hogy 3-4-5 lakalommal is le kell guggolnod (elhajolnod) és csak miután a minigunt beleállítja a földbe, akkor tudod kiütni.
  • kigyi
    #1340
    Pontosan így csináltam eddig, de nem jött be nekem is ez tűnt a legjobb módszernek.
  • bebert
    #1339
    Amikor megsoroztad a csávót és a feje fölött látsz egy kék jelzést a jobb klikkel leguggolsz, majd sorozod tovább, majd a jel után megint jobb klikk, sorozás és kiütés.
  • kigyi
    #1338
    Jár ide még valaki? Kellene egy kis segítség:

    Az Airship-es küldetésnél Simon-t (a kis minigun-os srácot) kellene kiiktatnom. A 8-10 csatlósát könnyedén meg is oldom, de őt magát nem tudom eltenni láb alól. Biztosan van rá lehetőség, de nekem nem megy. 20-30-as kombókat ütök, de meg sem kottyan neki. 2016-ban itt hagytam abba gondoltam megpróbálom még egyszer, de ma sem sikerült eltenni láb alól. Néztem videót róla mindenkinek teljesen egyszerűen megy nekem nem.
  • rosscowka
    #1337
    Megoldódott.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kettőt ugrik a számláló!
    Mi lett volna, ha csak az utolsót vesszük el?
  • rosscowka
    #1336
    Valaki segítene? Riddler's revenge küldetést csinálom, azon belül is a 2. autós baromkodást.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viszont: a küldetés sorozat megcsinálható úgy, hogy az első autós küzdelem után elfelejtettem a macskanéni kulcsát megszerezni? Tehát a végére egyel kevesebb lesz, mint kéne. Hiába mentem vissza az első helyre, nem tudtam megszerezni, nem engedi.

    :(
    Utoljára szerkesztette: rosscowka, 2016.10.26. 22:10:11
  • TBTPumpa
    #1335
  • Smith
    #1334
    Season Pass akció
  • Shep
    #1333
    Ja nekem is tetszett, meg újra is akarom játszani de elmarad az előző 2 résztől, főleg a story és a sok ismétlődő küldetés miatt.
  • Maxtreme
    #1332
    Az utolsó előtti misszió, és kb 20 óra játék után (nem tudom pontosan mennyi, de olyan körül járhatok) azt kell mondanom még mindig kifejezetten tetszik a játék, beleértve az autós részeket is (1-2 agyhalál missziótól eltekintve..riddler ugyebár).
    Az viszont hogy a többi részhez képest kiemelkedő lenne, na az semmiképp.
    A technikai résszel sincs (már) baj, bugba eddig nem futottam, és sebességbeli problémám sem volt még soha.
  • hun atlas
    #1331
    Én season pass-t vettem 10 euróért, annyit nekem Batman fanként megért. Vannak rövidebb sztori küldetések, versenyek, verekedések, és lopakodások, élvezhetők, de nem árt, ha az ember szereti a challenge részét a játéknak.
  • Maxtreme
    #1330
    pfuhh.. én azokat max akkor veszem meg ha nagyon le lesznek árazva.. (..és akkor sem a verseny pályákat)
  • hun atlas
    #1329
    Hát még mikre kényszerít rá a sok DLC. :D Néha elkap a hangulat, és akkor nekivetemedem, de még mindig nem értem a végükre.
  • Maxtreme
    #1328
    igen arról, a legutolsó verseny.
  • Shep
    #1327
    Ezért nem is csináltam meg egyiket sem, csak ami a storyban szükséges volt, vagy pont arról beszélsz? Az is elég idegesítő volt.
  • Maxtreme
    #1326
    Bakker aki ezt az utolsó Riddler-ös versenyt kitalálta, szívesen megmutatnám neki hogy milyen sérüléseket tud okozni egy szöggegkel televert bézbózütő...
    Eddig nem jelentettek különösebb kihívást a batmobile-os küldetések, de ez b+... (harmadik kör) Főleg az utolsó rész..
  • grebber
    #1325
    Már készül az új Batman játék?

    "A denevérember fia, Damian Wayne lehet a főszereplője. Ha a pletykának hihetünk, akkor az új cím merőben eltérő lesz az eddigi epizódoktól. A honlap beszámol róla, hogy a projektben helyet kap egy teljes nap-éjjel ciklus, felbukkan benne a Batcycle, a játékosoknak lehetősége lesz fejleszteni Batman búvóhelyét és Gotham City sokkal élettel telibb lesz az előzőeknél."

    Hm jól hangzik...
  • Maxtreme
    #1324
    Nincs ezzel itt semmi baj, tökéletesen tartja a 60 fps-t maxon, a gameworks cuccokkal.
  • Maxtreme
    #1323
    aham köszi, akkor megveszem (3300-at megér)
  • grebber
    #1322
    Random akadások vannak csak más egyébről nem tudok.De ez tényleg random van akinek a 0. perctől nem volt valakinék állítolag játszhatatlan még mindig.
    Kiváncsi vagyok PC-re is jön-e majd a GOTY
  • Maxtreme
    #1321
    Srácok. Anno a "para" alkalmával említett valami olyasmit a warner hogy próbálnak javítani a játékon, de van olyan hiba amit sajna nem tudnak fixálni patchekkel sem.
    Ezek milyen jellegű problémák?


    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.05.30. 09:01:33
  • TBTPumpa
    #1320
    Az utolsó DLC:
    "The final Batman: Arkham Knight DLC, Crime Fighter Challenge Pack #6 (formerly known as the Community Challenge Pack), will be released on 19 January for PC players, and 26 January on console.
    Also, as part of the January update, the Batman Incorporated skin will be available to all players."
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.13. 09:45:18
  • Shep
    #1319
    Ez lenne az egyik amiért fizetnék mondjuk 2 jurót, meg a Batgirl-ért, de 7??? Hát annyiért már teljes játékot lehet venni, nem egy szaros DLC-t.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.12.31. 19:53:30
  • TBTPumpa
    #1318
    Nope. Kárpótlásul kapsz két képet a bőrrucis Catwoman-ról (Catwoman's Revenge DLC).


  • Shep
    #1317
    DLC-ket nehogy leárazzátok, még a végén véletlenül megvennék vagy kettőt!