6
  • Blutarsky76
    #6
    Majd a Skynet eldönti.
  • Pityu83
    #5
    Nyugi már pár évvel ezelőtt is volt egy dokumentum film a life networkon azt hiszem és készítik már a robot szeretőket,ott mondogatták a robot fetisiszták hogy annyira várják már mert úgy szexelnének robotokkal,na és legalább nem kell a csajoknak udvarolni meg elfogadni őket.Én kilőném az ilyen robot buzikat de hát az emberiség csak lefelé sűlyed de nagyon.
  • halgatyó
    #4
    Csak az nem világos, hogy miért kell ehhez autóban ülni, és miért nem otthonról irodázik aki amúgyis a távolból végzi a munkáját?
    Így ez az autó-mobiliroda csak egy ócska hazug aljas megvezetés a félhülyéknek, hogy könnyebben benyeljék ezt a robotautó tervet.
  • barret
    #3
    Szép új világ! Vajon beférkőztek közénk az idegen robot civilizáció emberei???
    Mert itt már arra megy ki a játék,hogy az embereket mindenhonnan kitúrják...(Mindenhol robotok)
    Kíváncsi vagyok,mikor találják már fel a robotszeretőt! Elvégre a szex kidobott idő,
    amit nyilván munkával is el tudnánk tölteni! Ugye jobb lenne? :D
    És lenne még sok ötletem...
  • barret
    #2
    Kíváncsi vagyok kit fog érdekelni a Forma 1,ha robotautók fognak egymás ellen versenyezni... És remélem a súlyemelést is gépesítik :D
  • NEXUS6
    #1
    Höhöhö. 35 évvel ezelött láttam ilyen fantáziákat és 15 évvel ezelöttre ígérték!
    XD

    Amúgy vajon ezeket a szályenszfiksönöket olyanok tervezik, akiknek nincs is kocsijuk és mindenhova tömegközivel járnak?
    Csak mert kb olyan mint egy vonatfülke, az egész. Lehet vele csapatni rendesen!:D
    Gondolom, hiába van benne villany oltári nyomatékkal, csak lekorlátozzák, mert kilötyög a kávé, meg félora alatt leszopja az aksit.
    Kanyarvadászat mi, faxom?!
    XD