46
Egy újabb remek epizodikus kalandjáték a Telltale-től
  • Malakai
    #6
    Meg ám, még hónap elején.
  • WhiteStar
    #5
    már megjelent a 2. epizód?
  • Kongy
    #4
    Engem is meglepett, hogy nem, mert egy rohadt jó játékról beszélünk!
    És igen, sajnos rövid volt, és túl sok időt hagynak 1-1 epizód között... Jöhetne 3 hetente is... Ha megjelenik dobozosan, akkor biztos megveszem!:)
  • Malakai
    #3
    Még nem volt topicja? :)

    Nagyon jó darab, az egyetlen aggasztó, hogy a második rész szerintem még Telltale mércével is különösen rövid volt.
  • Skill84
    #2
    youtubon végignéztem a végigjátszást. jó cucc.
  • Kongy
    #1
    A Bill Willingham-féle Fable képregényszérián alapuló, annak idővonala előtt játszódó, ötrészes kalandjáték főszereplője Bigby Wolf, akinek az a feladata, hogy a New Yorkban élő mesehősöket védje meg a halandó világ kíváncsiskodó szemeitől és persze egymástól -- ám ezt könnyebb mondani, mint meg is csinálni.

    Akik nem ismerik a magyarul "Fabulák" címen publikált képregény-sorozat világát, azoknak eláruljuk, hogy egy olyan univerzumról van szó, amelyben a Grimm-mesék híres szereplőpi modern kultúránk szerves részét képezik, és igyekeznek beiileszkedni a tündérmesékből kiábrándult civilizációba, annak minden előnyét és hátrányát élvezve, kihasználva, megszenvedve. Akárcsak a képregény, a játék is roppant egyedi hangulatot áraszt magából, és mindenkinek érdemes tenni vele egy próbát, ha gyerekként hallgatta a klasszikus német alföldi történeteket.

    Képek