10
  • Linkout
    #10
    Én meg azt tudom, hogy nem lehet mindenki kiskereskedő, vagy vállalkozó. Aranka néni meg Józsi bácsi mit csinálna, ha nem lenne itt pár multi? Éhen halna, mert nem lenne pénztáros vagy biztonsági őr...

    Tény, hogy adókedvezményük van, ha nincs akkor is megoldják, illetve hullajtják az embereket, de az is tény, hogy bizony sok magyart foglalkoztatnak és nőne a munkanélküliség, ha nem lenne auchan, tesco, penny, cba.... A CBA ráadásul magyar (annak mondják magukat) de a feltételek pont olyanok, mint a franciáknál, angoloknál.
  • Narxis
    #9
    haha látom van itt pár kiskeres :D
  • Frank99
    #8
    a web megöli a kiskert.

    és ennyi.

    nagyon fog fájni.
  • Frank99
    #7
    cat!
    a lisztet igen.

    a zsemlét és kenyeret NEM!

    nem érted, vagy nem akarod...
  • gforce9
    #6
    Én emiatt le is álltam az eladással teljesen. Maradtam a szervizelésnél. Persze van aki régi ügyfél és nálam vásárol, máramelyik rájött, hogy a számítástechnika az bizalmi szakma. Amelyik meg nem, az megy a teszkóba meg társaikba. Ez a jó... így haladunk előre. Az országban fogyasztott háztartási vagy kisvállakozási informatikai eszközök kereskedelmi hasznát lényegében a multik és az ügyeskedő webshopok viszik. Ebből túl sok haszna nincs az országnak. De ha az a lényeg, hogy ócsó legyen.... Lényegében mi akarjuk így. Én ha vásárolok, a legutolsó szempontok között van az ár (napersze értelmes kereteken belül). A nagyker, ahová járok az sem a legolcsóbb, sőt elég drága. De ha bármi kínom van segítenek garügyintézés kapcsán vagy bármi másban amiben tudnak. Nem cigánykodnak. Van aki ezt a hozzáállást nem akarja kifizetni. Olcsón akar mindent ennyi a szempont. Aztán persze, ha gond van rázza az öklét. A legtöbb hazánkfia ilyen.
  • Cat #5
    "SAJNOS a zsemlében és kenyérben nem lehet utaztatni Szlovákiába"

    Hogyne lehetne. A lisztet és a cukrot tény, hogy utaztatják.
  • Frank99
    #4
    aki ebben benne él, az tudja, az ÁR nem minden.

    a tetves adócsaló áfa-utaztatók miatt olyan semmilyen az árrés az ITECH-ben.

    MÁSHOL alap a 10-20 %. ITT jó ha 2%....

    De a buta nép csak az árat látja, azt nem, hogy honnan jön ugye? A neten occsóbb.... dehogy miért????

    SAJNOS a zsemlében és kenyérben nem lehet utaztatni Szlovákiába, ugye nem???

    Mindjárt más lenne a vélemény....

    majd ha a kenyérbót' sem nyit majd ki a sarkon, majd felébrednek...
  • MuldR
    #3
    Leforditom: Atcimkezett kinai szarokat arul az osan. :)
    Sok sikert annak aki meghveszi.
  • fergusonpapa
    #2
    Most ezzel mi bajod? nagyobb a verseny alacsonyabbak az árak.
  • Skyline
    #1
    Csodálatos CSODÁLATOS! A Tesco-val meg a többi szarházi bagázzsal kéz a kézben kéne kipusztítani mindet ebből az országból...