83
banner
  • Timbu
    #83
    iRacing Acquires Monster Games
  • JonasSandor
    #82
    Nézd meg 100%-ban, meg a biztonsági autót is.
  • Zanetti
    #81
    Mindenképpen jobb annál, mint amit a sok kritika mutat. A vezetés szerintem nagyon élethű, legalábbis a Heat részeknél mindenképpen jobb. A grafika is fejlődött. Viszont van még néhány bug, amit mindenképpen javítani kell a felhőtlen szórakozásért. Gondolok arra, hogy az autó néha sérülten jön ki a boxból, vagy a sokszor megbolonduló eredményjelző is zavaró tud lenni.

    Ami még fura, hogy nem lehet szakaszokat beállítani. Legalábbis 25 %-s versenytávnál nem volt ilyen opció. Talán csak a teljes hosszúságnál van erre lehetőség?
    Utoljára szerkesztette: Zanetti, 2021.11.01. 18:24:11
  • JonasSandor
    #80
    Biztonsági autót bele lehet rakni?
  • JonasSandor
    #79
    Belenéztem a gépet rendesen zabálja, szépen megcsinálták törik rendesen a kocsi, boxba is élethűek az emberkék.
  • JonasSandor
    #78
    Már lehet is tolni a játékot.
  • JonasSandor
    #77
    Billentyűzettel működik?
  • JonasSandor
    #76
    Lehet tudni valamit az irányításról? az új résznek.
  • Zanetti
    #75
    Nem lehet billel játszani a NASCAR Heat játékokban.
  • JonasSandor
    #74
    Azért egy forma 1-et és társait billentyűzettel nem lehet irányítani az egyenlő a halállal.
  • Scooter
    #73
    Én a full legális steam-es verzióról beszélek. 11 éve nem élek torrentes játékkal. Amióta filléresen be lehet szerezni steam-es játékokat. Most konkrétan a Fanatical-on van a steam-es GOLD verzió (STAR DEAL-ben), kemény 4.19€-ért. Ezért szeretném megvenni, de azért kérdezek utána, mert billentyűzettel akarom tolni. Sose vennék PC-re kontrollert, mert az nem én lennék. PC-n akarok játszani, nem konzolon. Ezért se volt sose konzolom, mert nem is érdekel. A kormányra meg sajnos nincs helyem az asztalon, de valahogy azt se élvezném. Én autót élőben szeretek vezetni, nem a gép előtt kormánnyal. Azt olyan idegennek érezném. Mindig is bill. párti voltam, akár nehéz irányítani, akár nem. Szerettem mindig is küzdeni.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2021.09.21. 19:14:11
  • JonasSandor
    #72
  • JonasSandor
    #71
    Most fog jönni 28-án az új azt kipróbálnám mit újítottak azzal a grafikai tuninggal, csak kérdés azt is lehet e billel tolni.
  • Koothrappali
    #70
    Anno nekem is gond volt vele a virágbolti verzióval, aztán jött egy frissítés és be lehetett állítani a billentyűzetet. Legalábbis így emlékszem.
  • Scooter
    #69
    Egy kérdésem van srácok. A Nascar Heat 4 akkor most működik billentyűzettel vagy nem? Feltúrtam a netet, és kétes infókat találok. A többség azt mondja, hogy csak a kontroller, és a kormány támogatott. A billentyűzet nem. Viszont azt mondják mások, hogy billentyűzettel is megy, csak hozzá kell rendelni a kontroller betűihez a billentyűzet gombjait. Akkor most mi az igaz? Megnézné nekem valaki, akinek megvan a játék? Most fillérekért meg lehetne venni a 4 GOLD-ot, és ítéletideje nem toltam már Nascar játékkal, pedig nagyon szerettem régen. Sose tolnék ilyet a billentyűzeten kívül mással. Tökéletesen elvoltam régen is keyboard-al. Sose volt a irányítással gondom. Amúgy meg a Heat 5-ről is láttam videót, hogy be lehet állítani, hogy lehessen irányítani billentyűzettel. Pedig a steam-es adatlapján is írják a vásárlás fölött, hogy játékvezérlő szükséges, és az egér + billentyűzet nem támogatott.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2021.09.21. 17:08:00
  • unrealnoise
    #68
    Hát én is várom. Remélem nascar 02-03 feeling lesz, normális segítségekkel, és finoman lehet terelgetni a gépeket majd kontrollerrel is. A többi meg adná magát, jó grafika, több gameplay elem, stb.

    Az első és a második videó is kicsit ilyesztő, az elsőben a hagyományos cockpit nézet valami iszonyat gagyinak érződik, túl merem, túl szar, pl. 0:42-nél szerintem az előző Heat 5-ből van a gameplay, de nem értem miért. Mert darabos, szar a kocsi mozgása, irányítása (ez persze nyilván a játékoson is áll, de minek raknak fel ilyen promo anyagba... a másik meg, hogy a fák, a fények.. tiszta gáz...)

    Egy csomó képen, videón viszont baromi jól mutat a játék, nem értem miért cseszik el ilyenekkel.




    A második videó is érdekes, mert nekem ez nem nagyon adja sajnos. Fizikára, hangokra látszik, hogy előrelépés történt, a grafika viszont olyan amilyen, nem estem hasra tőle, többen azt mondják, hogy a youtube tömörítése miatt nem jönnek ki a részletek, hát azért szkeptikus vagyok, bár tudom, hogy létezik ez a probléma, de akkor töltsenek fel több más, világosabb, normális, nappali fényviszonyok melletti gameplayt, stb... vagy tegyék elérhetővé a nyers fájlt magát...

  • JonasSandor
    #67
    Bizony ez nagyon várós.
  • Zanetti
    #66
    Látványra biztos jobb lesz az előzőeknél, a többi majd kiderül.
  • JonasSandor
    #65
  • JonasSandor
    #64
    Mikor jelentik be a gamet?
  • JonasSandor
    #63
    Most nézem meg hogy lehet e tolni billel.
  • JonasSandor
    #62
    Remélem idei billentyűzettel is lehet tolni.
  • Zanetti
    #61
    Igen, azt nem írtam, hogy PC-re gondolok. Sajnálatos, hogy csak konzolra elérhető az eSport, de a legjobb amerikaiak közé biztos nem egyszerű bekerülni.
  • JonasSandor
    #60
    Én csak az automobilistában tudnám összemérni amatőrőkkel magam.
  • gviski
    #59
    én gondolkoztam rajta, hogy PS4-hez megvesszem, PC-re nekem tökéletes az iRacing... csak az a baj, hogy a PS4 nem ismeri fel a kormányomat és ahogy utána olvastam vennem kéne egy adaptert hozzá :-( Azért gondolkodtam,hogy inkább a PS4-re kéne megvenni, mert akkor részt lehet venni az eSportos történetben, bár sok esélyt nem látnék bejutni a legjobbak közé, de jó lenne tudni, hogy is állok.
  • Zanetti
    #58
    Szóval kinek van meg eredetiben? Szívesen vennék egy-két partnert multihoz és a World Challengekhez.
  • JonasSandor
    #57
    g29-hez képest biztos.
  • Zanetti
    #56
    Ilyen játékokhoz minimum egy kontroller azért nem árt. Nem is olyan drága, legalábbis egy komoly kormányszetthez viszonyítva.
  • JonasSandor
    #55
    A heat 3-at tökéletesen elszórakoztam billel igaz nem sokat nyomtam de vezethető szépen.
  • unrealnoise
    #54
    Billel? Nascar játékot? :D
    Gamepaddal nem lehet faszán menni, mit akarnak egyesek billel?
  • JonasSandor
    #53
    Bassza meg de mért nem értem az előző részek mentek vele.
  • Zanetti
    #52
    Pont ezt reklamálták néhányan. Csak kontrollerrel és kormánnyal lehet.
  • JonasSandor
    #51
    Billentyűzettel lehet tolni?
  • Zanetti
    #50
    Nálam nincsenek ilyen gondok. Az a konfig simán jó 144 Hz-re, amennyiben FHD a felbontás.
  • unrealnoise
    #49
    Visszaigényeltem a pénzt. Sajnos vannak még gondok.

    Pl dadog, akadozik a játék. i5 8600k, 1070Ti.
    Hiába ír ki 150 FPS-t, szar (144Hz-es monitorom van persze).

    Ha levettem 60FPS-re a játékot, akkor már jobb volt, de még mindig nem az igazi, semmi sebességérzet, szar.
    Az irányítás a nem padlógázas pályákon azért messze nem ideális még, és az a gond, hogy hiába lehet már testreszadni a segítségeket, a járgányt sajnos nagyon nem érezni még.

    Igazából tudom, hogy nem használnám annyit, plusz jön az iR AI télen valszeg, addig kihúzom mással.
    Ha lenne sebességérzet és hasítana a játék, akkor talán maradt is volna, így nem kell...
  • Zanetti
    #48
    Igen, látszik, hogy odafigyeltek a játékosok véleményére. Soha rosszabbat innentől kezdve. Eddig is évről-évre fejlődtek, de most értek el arra a szintre, ami már tényleg szórakoztató tud lenni.
  • unrealnoise
    #47
    Nah, leszedtem, kipróbáltam. Tömören: ez kurva jó. fun. Az előzőt is megvettem, de igazából az még sok sebből vérzett, alig használtam.

    Igazából nem kamuztak, tényleg javultak egy csomó mindenben.

    Jobb az AI, jobb a grafika, sokkal jobbak a hangok, sokkal jobb az UI, a handling is jobb, és ami számomra rohadt fontos, a gamepados segítségeket rohadt mód testre lehet szabni. Be tudom úgy állítani, hogy "könnyű" legyen, de cserébe rohadt pontosan tudok menni, nem az van, hogy ide oda cikázok, ennek meg annak megyek neki.

    Közel olyan jó élmény, mint régen a GP2-3-4, vagy az NR2003 billel pöttyögtetve. :)

    Nagyon pozitívan csalódtam. Nem egy iR fizikára, de vigyázni kell itt is a gumikra, és itt is lehet jókat harcolni, gamepaddal versenyt szimulálni. PC-re 40 Euro-ért ajándék.
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2019.09.14. 06:35:07
  • Zanetti
    #46
    Xbox kontroller.

    Nem egy szimulátor, az biztos. Kb. olyan, mint az F1, az arany középutat választották.
    Utoljára szerkesztette: Zanetti, 2019.09.14. 00:07:52
  • unrealnoise
    #45
    Mivel tolod? A fizika elég trének tűnik, mármint nem nagyon jön át, milyen is lehet vezetni a Nascar járgányokat... Nr2003, iRacing kontrollerrel is tök jó, és élvezetes.

    Az UI sokat javult, a graf is sokat szépült, igazából érdekelne a cucc, csak lenne normális irányíthatósága, fizikája...
  • Zanetti
    #44
    Jó lett ez a NASCAR Heat 4. Elsőre szinte csak pozitív élményekkel gazdagodtam. Multi is egész jónak tűnik. Azért jó lenne, ha az AI erősségét lehetne állítani, illetve ha meg lehetne hívni ismerősöket.