5
  • Vol Jin
    #5
    Aki 50 fontot adott érte, az szerinted mit kapott? Egy nagy büdös semmit, amiről még sokan elhiszik, hogy valami, és csak ez a hit adja az értéket. Ha elfogy az új hívők száma, akik felhajtják az árfolyamot, skkor hirtelen kiderül, hogy szart se ér a bitcoin. Ezért pilótajáték.

    Nagyjából annyira komoly az egész, mintha a gazdálkodj okosan játékpénzét használnátok fizetőeszköznek.
  • cateran
    #4
    Gyakorlatilag a cegem biztositja es fizeti a szallasomat, including bills..hoppa (a gonosz multikkal teletomott kapitalista nyugaton mashogy mennek a dolgok)
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #3
    @cateran. Ez gyakorlatilag áramlopás, de tudom mindenki így csinálja :-)
  • cateran
    #2
    En meg mindig nem ertem mi benne a pilotajatek...mar £50 ertekben adtam el bitcoint, de 1 pennyt sem koltottem ra...(igen, az aram ingyen van, azaz a ceg fizeti)
  • Vol Jin
    #1
    Nem értem, hogy a jegybankok miért nem képesek az elején lecsapni ezekre a gagyipénzekre?

    Ez az egész nem több, mint egy szélhámos pilótajáték. Nem elég csak azt mondani, hogy ez egy kockázatos valami, mert az lesz a vége, mint a devizahitelnek. Mindenki szólt a kockázatokról, amire majd szelektíven senki sem fog emlékezni.