536
Evolve
  • Maxtreme
    #536
    asszem még ingyen sem kellett a kutyának se..
  • Darun
    #535
    Nálunk szombaton volt egy öt fős, maratoni (kb 15 órás) Evolvozás, amiből mondjuk én voltam online a legkevesebbet (igy aztán hiába kezdtem a többséghez képest szintelőnnyel, mire hajnalban visszatértem már mindenki nagyobb volt nálam) Videó is készült a játékról. Bár többször is elhangzott a csapat részéről hogy ez az első olyan játék ami nekem is megy, én léptem le először. (és nem azért mert meguntam a többiek bénázását) Egyedül biztos nem akkora élmény a játék (a tré ning alatt nekem is kb minden meccs után exit volt a reakcióm, annyira szar voltam) de imserősökkel szerintem el lehet szórakozni egy darabig.
  • kósvarc
    #534
    3 kört szenvedtem végig...totál érdektelen, unalmas, konkrétan...szar. Nem csoda, hogy nem ment már annak idején sem.
  • tutyimutyi2
    #533
    Mégis melyik az az elbaszott karakter ami miatt az történik velem hogy megölöm a vadászt(fekszik a földön koponyával és teljesen leviszem a hp-ját és közben nincsen ott lazarus) és bemondja a játék hogy visszakerült a hajóra és nem az hogy kb 1 perc múlva újra leugrik hanem instant újjá éled ott ahol megy a harc ráadásul ezt egy meccs alatt 3-szor is eljátszotta velem a játék ráadásul úgy hogy nem is 1 hanem már 2 embert küldtem vissza 1-et pillantok és jééh láss csodát újra ott van a trapper és a medic full hp-n?
    Illetve Bucket sentry ágyúit nem tudom valahogy leszedni?
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2016.07.11. 18:05:21
  • tutyimutyi2
    #532
    Kinézeten kívül miben külömbözik a goliath és a meteor goliath?
  • tutyimutyi2
    #531
    én általában szörnyel játszok azt a taktikát használva hogy a pálya határán körbe 1 kivételle mindeig elértem a stage3-at anélkül hogy rám találtak volna(ők is kezdők és én is) generátornál meg általában hamarabb csapom le őket minthogy eszembe jut hogy inkább a generátort szedjem le.
  • Jeffjohnson
    #530
    Wrath ellen mi a jó taktika? Eddig az működött ha viszonylag nyílt terepen kaptuk el és a csapat megfelelően szét volt szórva de baromi nehéz ellene.

    Így egy hétvégényi játék után, azt mondom, hogy eléggé hullámvasút a játék. A szörnnyel való játékra még nem igazán sikerült ráéreznem, ezért 90%-ban a vadászokkal játszottam. Ha jó volt a csapat, akkor a stage 3-as szörnyet is le tudtuk győzni, viszont 2 egyforma csata sohasem volt. Nagyon sok a kezdő játékos és nem igazán tudják, hogy a karakterükkel hogyan kell jól játszani. Vannak könnyű győzelmek meg olyanok is, hogy a szörny vadászik ránk és nem fordítva.
  • tutyimutyi2
    #529
    Sajna nekem a napi csak 50 ezüstöt ad.
  • TDC Geronimo
    #528
    A napiért 200 coint, ami meg óránként(?) jön azért változó, 25 vagy 50 coint
  • Jeffjohnson
    #527
    Sajnos nem tudom, arra tudok tippelni én is, hogy ezüstért feloldható csak.
  • tutyimutyi2
    #526
    És azt esetleg nem tudod hogy mért van hogy feloldottam egy új badge-et és amikor szinezném csak 1 oszlopnyi szín érhető el, azokat fel tudom valahogy oldani vagy ezüstért kell megvennem?
  • Jeffjohnson
    #525
    Szerintem semmi. Én egy badge-et kaptam de azt lehet nem abból.
  • tutyimutyi2
    #524
    Mit kapok a cselendzseknél megszerezhető periodic feliratú ládából?
  • Jeffjohnson
    #523
    Nekem tetszik. Dead by Daylight meg olyan L4D grafikás, szerintem az Evolve-ban több egyedi ötlet van és sokkal jobb a grafikai megvalósítás is.
  • Prince23
    #522
    Én is a mai nap töröltem, írtam steam rfeviewet is belőle, kapja be a 2k games. Meg kicsit a Turtle Rock is.

    A Dead by Daylight mégis jobban van kivitelezve. És a statisztikák szerint a gamerek imádják. Már megjelenés óta napi 11-14.000 átlag játékossal büszkélkedhet.
  • Maxtreme
    #521
    na részemről ment is a levesbe. Hála isten hogy nem vettem meg anno. (mondjuk max nyomtam volna refundot)
  • Morinad
    #520
    Én mindig szörny voltam, és általában nyertem.
  • Maxtreme
    #519
    igen, pedig kezdik egyre többen meglovagolni az említett koncepciót, de valahogy számomra sem áll ez így össze..
    Attól függetlenül hogy 2 meccsen voltam én a "monszta", mindkétszer nyertem.
  • Amiga
    #518
    Az az igazság, hogy ezt a free-to-play sem menti meg, mert ami pénzért szar, az ingyen is szar.

    Az egész alapkoncepció hibás szerintem, mert ez az "asszimetrikuis modell", a "4 az 1" ellen minden, csak nem szórakoztató. Főleg az 1-nek, de ha a 4 random arcokból tevődik össze, az is hamar frusztráló lehet.
  • Maxtreme
    #517
    Rálestem 4-5 kör erejéig.
    Hát nem tudom elképzelni hogy ez hosszabb időre le fog engem kötni :)

    Sztem ez kb 3-4 óra játékidő után olyan szinten repetitivvé fog válni hogy az ember kilepés után vidáman fogja megnyomni az uninstall gombot :)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.07.08. 09:08:43
  • Maxtreme
    #516
    steam
  • Prince23
    #515
    Hol lehet letolteni?
  • Maxtreme
    #514
    Na erre én is kíváncsi leszek. Egy időben elgondolkoztam a vásárláson (milyen jó hogy nem tettem) de a sok negatív kritika elriasztott.
  • Nagylaci
    #513
    18.6 giga a frissítés az nem semmi és gondolom, hogy elég sokan rászakadtak mert nem igazán jön lefelé. Persze az ingyenesség talán bevonz most jó pár embert és ahogy olvasom nagyon sok mindenen változtattak a pályáktól kezdve a karakterek képességein át egész radikális dolgok is vannak mint például ezentúl minden karakternek lesz mobile arena -ja illetve mindenki regenerálódik majd lassan ha nem kap sebzést, stb... Szóval fene tudja lehet, hogy jobb lesz valami talán.
  • savior666
    #512
    Annyian nézik, hogy lehalt a weboldaluk.
  • Nagylaci
    #511
    Én is most néztem, hogy mi történt, de szinte biztos, hogy már messze túl késő volt meglépni ezt! Mostanra 100 körül van az aktívan játszó emberek száma ami értékelhetetlen, a játék gyakorlatilag halott. A vásárlók rég elhagyták a játékot akik meg eddig nem próbálták azok meg jó ideje csak rosszat olvasnak/hallanak róla. Ráadásul most majd jön egy felháborodás hullám, hogy sokan alap játék plusz season pass árát beleölték és erre tessék. Persze ez csak részben jogos, de ettől még az emberek ki fognak akadni rajta. :) Ráadásul a F2P modell semmit sem fog megoldani a játék alapvető problémáiból (körbe-körbe szaladgálás, könnyen megbontható csapatjáték a single player szörny ellen, stb...), szóval őrült csoda lenne ha ez a húzás visszahozná a játékot a halálból. :( Kár érte amúgy tök jó ötleten alapul, de sajnos nem sikerült hosszú távon szórakoztatóra megvalósítani.
  • Jeffjohnson
    #510
    Itt megtaláljátok a teljes interjút. LINK
    Igazából most megígérnek mindent. F2P-nél mondjuk kell is pláne egy leszerepelt játéknál....meglátjuk mi lesz.

  • Jeffjohnson
    #509
    "Here’s how it’s going to work: We’re going to make Evolve free on PC as a Beta starting on July 7. This is going to allow us to hit our new server infrastructure really hard and we need your help testing. Stuff could break, and that’s our hope, because that will give us time to improve things as we go. We’ll parse out major Beta revisions, updates and features over a period of weeks and months -- a plan we're going to continually communicate here. This allows us to test new features and major changes to make our game more accessible and ever closer to the joy we saw when we first showed our baby to the world. Just as importantly, this Beta plan gives us the flexibility and time we need to keep fixing bugs and making Evolve more stable."
  • Jeffjohnson
    #508
    "Anyone who owns classic Evolve will be given “Founder” status in the new free version, and all the content you already own comes with you to the new version. As long as we work on Evolve, we will show our appreciation for our committed fans and early adopters with gifts, rewards, and special access. Why? Because you believed like we did, and we will never forget that."
  • Jeffjohnson
    #507
    Ha a visszaszámláló lefut az oldalon minden kiderül.

    https://evolvegame.com/
    Utoljára szerkesztette: Jeffjohnson, 2016.07.07. 08:35:18
  • Morinad
    #506
    És azok kaptak valami kompenzációt, akik fizettek érte?
  • Fpocok
    #505
    FREE TO PLAY lett
  • Nagylaci
    #504
    10 euró a Steam -en... Ennyiért tuti megéri, de azért ez nagyon durva, hogy, már itt tart a játék. :(
  • Hexex86 #503
    Érdemes megvenni az alapjátékot? Régen voltak "lázadások" a fizetős dolgokért, ha jól tudom.
    Valaki kifejtené, hogy milyen a játék?
    Előre is köszönöm!
  • Nagylaci
    #502
    És milyen rangba kerültél, illetve 3 társsal játszol vagy idegenekkel?
  • Stief
    #501
    Igen szoktunk, de főleg hunt modot. Amúgy meg miért lett katyvasz? En imádom!
  • Nagylaci
    #500
    Sziasztok, egyáltalán játszik még valaki vele? Én néha-néha szoktam, illetve a legújabb patch némi reményre adott okot, de aztán kiderült, hogy csak még jobban elkúrták a játékot! Szó szerint most már teljes katyvasz lett az egész...
  • Stief
    #499
    Jó az hogy van aréna mód csak akkor ez már nem vadászat :(
  • TDC Geronimo
    #498
    Arenat próbálta valaki? Végre amire vártam, 0 kergetőzés, instant eksön.
  • Stief
    #497
    Kíváncsi vagyok most sokadik patch után a játékra szabad időbemben megint kipróbálom. Talán kedd,szerda.
    Utoljára szerkesztette: Stief, 2015.05.17. 07:29:18