492
The Long Dark - A Will Mackenzie Incidens
  • SweeneyTodd
    #11
    Amint kész lesz, valószínűleg be is szerzem, mert megfogadtam soha többet nem veszek készülőben lévő játékot. Dayz rohadt nagy csalódás volt, és lehúzásnak érzem.

    Nem akarom ennek a játéknak is azt a szép első benyomását lerombolni ,hogy megveszem 3-4%-os állapotában, majd aztán 1-2év mulva előlehet ásni ,ha kész lesz.
  • Knian
    #10
    Sziasztok!Na,sikerült bejárnom az egész pályát,szinte 95%-át felfedeztem,rájöttem hol található a fegyver,hol van hozzá lőszer és hol vannak a lootok.Ezért készítettem egy VIDEÓ sorozatot,amiben ezeket meg is mutatom.Igazából,két nap a játékban és mindent felderítesz és begyűjtesz,onnantól kezdve csak szinten kell tartanod magadat és kész.Amint meg van a fegyvered már sokkal egyszerűbb az egész,éppen ezért nem mindegy hogy merre kezded a kalandodat.Persze,ha a készítők változtatnak majd a jövőben azon hogy mondjuk a puska mindig máshol jelenjen meg,akkor már más a helyzet.Mindenesetre engem nagyon megfogott a játék,ajánlom mindenkinek!
  • Knian
    #9
    Nos, én már túl vagyok jó pár órányi játékon,és azt kell hogy mondjam egész jó lesz ez a játék ha kész lesz.Egyenlőre azért érződik hogy ez még alpha,de idővel csak javulni fog!Készítettem egy VIDEÓT ahol megpróbálom bemutatni azt hogy miből is áll a Long Darknes :) tervezem hogy további bemutatókat készítek.Jelenleg felfedeztem a komplett térképet,illetve majd készítek is egy mapot.
  • SweeneyTodd
    #8
    Most figyeltem fel a játékra én is ITT már van is róla egy kis cikk. Kiváncsi vagyok hova jut majd ez az örliáceszből...
  • Terawatt
    #7
    Ment a fav. kíváncsi leszek.
  • SötétBarom
    #6
  • Molnibalage
    #5
    Érdekes.
  • SötétBarom
    #4
    Egy favot ér, nekem is tetszik a környezet. Illetve a mostani survival játékok nem, ezért reménykedem, hogy ez jó lesz :D
  • Piszkos  Fred
    #3
    Tetszik a környezet, +fav
  • MaRee
    #2
    Érdekesnek ígérkezik.
  • precise
    #1


    A DayZ és a Minecraft sikerei óta jelentősen megnőtt azon játékok száma, amik egy nyílt terepen engednek szabadjára minket, s iránymutatás nélkül bízzák ránk a továbbiakat -- eme játékstílus 2014-ben is folytatni fogja a növekvését, az egyik érdekes cím pedig a The Long Dark névre hallgat, ami egy fagyos világban kéri tőlünk azt, hogy minél több napot éljünk túl.

    A Hinterland csapatának első játékában a Földet egy amolyan csöndes katasztrófa érte, ami minden elektromos felszerelésünket tönkretette, ezzel letaszítva az emberiséget a tápláléklánc csúcsáról. A hősünk egy bizonyos William Mackenzie, aki lezuhant az Egyesült Államok északnyugati részén, a bajt pedig csak tetézi, hogy a tél kellős közepén járunk. Emberünkkel dacolva az elemekkel és a ránk leső vadállatokkal mindent meg kell tennünk, hogy túléljük a ránk váró borzasztó napokat -- figyelnünk kell a táplálékra, a folyadékra, eszközöket kell készítenünk, s persze meleget is találunk kell, ha nem akarunk halálra fagyni az egyébként gyönyörű, sajátos stílusban életre keltett erdőségben. (Pc Guru)

    Hivatalos weboldal