492
The Long Dark - A Will Mackenzie Incidens
  • etejedu
    #51
    Igen ahogy sejtettem, fele cucc hátrahagy, felmász kiszögelés (perem), másik fél otthagy, majd vissza le a maradékért. A többi már csak pakolás és idő kérdése. Ja és az is más kérdés, hogy azért kedvesen rászabadított egy -43 C fokot a gém! :)
  • etejedu
    #50
    Ezt már én is próbáltam, de még nem tudtam tesztelni. (nem mentem közben vissza érte) De akkor bevált! Köszi a tippet!

    Ravine: Hát ez kész szivás!
    Itt vagyok most és lemásztam kötélen. Hát vissza már nem olyan egyszerű; háromszor próbáltam, de majdnem otthagytam a fogam. Nagyon bosszantó, hogy még a kiszögellést sem éri el, ahol bár nem biztos , de talán tarthatok egy pihenőt. Azt gondolom kevés - szinte semmi se legyen nálad - holmival tudok visszamászni. Aztán eldöntöm hogy kell a többi holmi vagy visszamegyek érte és apránként hozom fel ami nem kis idő! Most vagyok 52 napja "szabadlábon" nem szeretném a 2. területen elqrni!
    Egy kérdés: A vízerőmű bejárata fölött van egy kitört ablak: azon be lehet jutni vagy csak ficsör?
  • Marcinko
    #49
    Hopp tesztelten működik a "hűtőszekrény elv" a lesütött hús alig romlik a hóban lerakva míg a másik a házban rendesen romlik .....Ja farkasok sem jönnek rá
  • Marcinko
    #48
    Bocsánat félreértettem és a Snare helyett a decoyra gondoltam .......nem sértőnek szántam
  • etejedu
    #47
    Bocs a dupláért, de elfelejtettem még a csalinál hogy csokit sem lehet választani azt pedig ki tudja bontani... Szóval ez egy ilyen random dolog?
  • etejedu
    #46
    Oké de akkor miért rabolt rá a mogyoróvajra vagy mi az, annak is zárva a teteje!

    A szárítós választ nagyon szépen köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: etejedu, 2016.07.07. 19:18:31
  • Marcinko
    #45
    Szárítani ugy kell hogy lerakod a házad földjére és 3-5 nap alatt kiszárad !
    Nem mert nincs konzervnyitófogú farkas !
  • etejedu
    #44
    Normál fokozaton játszom.
  • etejedu
    #43
    Ma azt ötöltem ki hogy csak fát gyüjtök amig van kajám. Sztem 2 napra elég amit találok. Aztán irány lékelni. Persze ha találok puskát akkor vadászok és varrok ruhát. Száritani hogy kell? (Bél, bőr? Csaléteknél nem lehet kiválasztani valami rosszabb konzervet?.
  • xido
    #42
    Nem bug..3 fokozat van,lehet pont mindig a legnehezebben indulsz el,ahol alig van értelmes gyűjthető anyag..amúgy se könnyű elokoskodni,hogy meddig bírod valaminek a hiányát,hogy ne vigyen bele a következménye valami rosszabba :)
  • etejedu
    #41
    Kb 1 éve hogy meg akartam venni mert szeretem a túlélős játékokat. Nost hogy nagyon kedvező akcó volt a Steamen, nem haboztam.
    Csatlakozom az előttem szólókhoz ; ez tényleg remek játék!
    Mintha ott lennék a jeges èszakon! (Hóviharban hunyorgattam a szemem! :D )
    Még meg kell szoknom a klimàt, a rövid távolságokat a gyors időt ...( mindenáron több km sztnék megtenni egyhuzamban) ez nem Közép-Európa holmi minusz 10 fokocskàkkal ahol elég az alap téli öltözet! Amugy lehet nekem bugos vagy rosszul csinálok valamit mert nem tudok kijutni a tó környékéről. Horgászom , de nem tudok eleget hogy ne halljak éhen vagy ez miatt nem tudok fàt gyujteni és megfagyok. Hiàba az erdészház.
  • Marcinko
    #40
    Lewarezoltam ...... és 30 perc játék után már a steamen voltam és megvásároltam a játékot........Nagyon magával ragadó, az egyszerűsége és egyben a komplexitása...rég okozott ennyire kellemes meglepetést egy játék nekem !
  • Norbertboy
    #39
    Facebook
  • Norbertboy
    #38
    Saját rövid kalandom.
  • Norbertboy
    #37
    Most -50%


    Ez a játék teljesen magával ragadja az embert. Van valami varázslatos benne.
  • kicsizoz
    #36
    Én igen, engem teljesen magával ragadott, időről időre visszaülök elé!
    Sandbox-ban mystery lake-et belaktam mindenem megvan, lassan össze kellene pakolnom és átköltözni egy szomszédos területre, amíg ez az elhatározás megszületik a medvés küldetést próbálom teljesíteni, ami alapvetően egy pörgősebb játékmenet, ami a stílusomhoz nem annyira illik, de jó változatosság képen.
  • kicsizoz
    #35
    Köszi, hozzá is adtam a kívánság listámhoz!
  • xido
    #34
    hoztam ide..mert kicsit hasonló érzést kelt..

  • Norbertboy
    #33
    -45%

    http://store.steampowered.com/app/305620/
  • xido
    #32
    na addigra lehet már multi is lesz benne és 2020at írunk :)
  • xido
    #31
    nem is keveset,bár most épp pihentetem :)
  • grebber
    #30
    Amint kész lesz és tagja lesz valamelyik bundlenak csatlakozok én is
  • Norbertboy
    #29
    Rajtam kívül játszik még valaki a játékkal?
  • Norbertboy
    #28
    Akciós a Long dark is!

    http://store.steampowered.com/app/305620/
  • xido
    #27
    csak a hasonló hangulat miatt..

  • Norbertboy
    #26
    8,15 euro. Ennél olcsóbb biztos nem lesz steamen.

    https://www.g2a.com/the-long-dark-early-access-steam-cd-key-global.html
  • xido
    #25
    csak nem te vagy odaát crytek? :)
    karácsonykor nézz rá,lesz az 15 alatt is..utána egy ideig biztosan nem
  • grebber
    #24
    Na végre értelmessé teszik:

    The Long Dark - részletek a kampányról

    + fav és várjuk bundleba!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.12.17. 22:47:16
  • xido
    #23
  • Norbertboy
    #22
    Most - 40%, érdemes kipróbálni!
  • Norbertboy
    #21
    https://www.youtube.com/watch?v=bF8tGVR3RWA
  • Norbertboy
    #20
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=416802224&searchtext=

    Magyarítás
  • xido
    #19
    próbáltam pár hónapja...early access..meggyőzött,hogy a teljeset majd bezsákolom..majd akkor :)
  • Norbertboy
    #18
    Valaki játszik még a játékkal?
  • Speedy99
    #17
    Sziasztok,

    Most kezdtem meg a 20-ik napomat, de már az egész map-ot kilootoltam. Van még 1-2 nap a karakterben, rendesen bespajzoltam fából és húsból is. Meg van még egy rakat konzerv, amit a bunkerben találtam. Már csak attól tartok, hogy mind ez a jóság idő előtt rámrohad. Tényleg nehéz játék. Minden lépésedet meg kell fontolni, mert egy rosszul meghozott döntéssel napoktól búcsúzhatunk el. Mindenesetre, a túlélősdi játék nálam itt kezdődik. :)
  • Caleb019
    #16
    Üdv Mindenki!

    Láttam, hogy az legutóbbi patchel bekerült a német és az orosz nyelv is a játékba. Ebből nekem az jön le, hogy a játék vagy fordítható, vagy a készítő szívesen segít benne :P
    A kérdésem az lenne, hogy nem tud valaki olyan információt, hogy a jövőben valaki(k) tervezi(k) lefordítani a játékot? Vagy esetleg már el is kezdték?
    Nekem sajna nem valami jó az angol tudásom, bár a nagyját megértem, de szerintem egy magyar lokalizációnak mindenki örülne. :)
    Bárkinek bármi infója van a magyarítást illetően(már ha tervbe van, lesz, vagy akármi) akkor ne tartsa magában!! :D
  • xido
    #15
    6 nap 20 óra...igaz sokadik kezdésre..
    már kipécéztem a kis település közepén lévő főhadiszállásomat..oda bespájzoltam..onnan mentem ki lootolni...voltak parás eltévedések túlsúllyal..iszonyat jók a hangok,igaz ez kimerül a jeges szél süvítésében meg a farkasok vonyításában...
    aztán gondoltam nekimegyek egy dögnek..aztán valahogy bekómáztam utána,hiába láttam el a sebeimet...
  • precise
    #14
    Akciós a steam-en. 50%. Megvettem, elsőre majdnem 2 napot húztam :) Egy farkas ölt meg favágás után.
  • Terawatt
    #13
    Ennyi erővel a dota után a dota 2 is lehúzás. Szerintem okés, hogyha tényleg jobban tovább fejlesztik
  • Knian
    #12
    A DayZ az már akkor lehúzás volt amikor készült.Ha valakik egy ingyenes mod után előállnak egy "külön" játékkal az csak a pénzről szól,semmi másról.Én már töb Early Acces játékba beleinvesztáltam és még nem csalódtam.Gondolok itt a Don't Starve-ra vagy a Kerbal Space Programra de még sorolhatnám a sikeres és jó vételnek számító játékokat.Eddig úgy gondolom hogy ez a játék is közéjük tartozik,remélem nem kell csalódnom.Kíváncsian várom hogy mi lesz belőle :)