492
The Long Dark - A Will Mackenzie Incidens
  • JanáJ
    #132
    Szerintem ne tedd. Messze tudsz eljutni. A legeleje kvázi tutorial. Ha pedig bear gryllsre képzed magad, akkor hülyét fogsz kapni, mikor elmondja mire jó a jelző pisztoly. Az Ep. 2.-ben meg van mellék küldi dögivel, nem unatkozol.
  • Hexex86 #131
    Áh értem. Akkor a story móddal várok még.
  • JanáJ
    #130
    Az early access és a story mód nem függ össze. Szerintem ez is olyan lesz mint a GTAV, hogy folyamatosan tolnak bele tartalmat. A pályák is folyamatosan jöttek. Én a story módot hamar végig toltam, majd elkezdtem túlélni amit azért hagytam abba, mert uncsi volt a már ismert helyek között kolbászolni, meg leraboltam a vidéket, vadászni meg macera. Kb egy hónapja még a kanyarban sem volt a vége a történetnek.
    Közben próbálnak plusszokat is bele tenni, pl a szarvasok.
  • LaposElem
    #129
    Epizód 1-2 van bent a jelenlegi tartalomban.
    Epizód 3-4-5 2018-ban jön (elméletileg).
  • Hexex86 #128
    Akkor lehet én tudom rosszul. De ne spoilerezz mert nem mentem sokat a storyba még.
  • JanáJ
    #127
    Szerintem nincs vege a történetnek. Vagy le vagyok maradva? Se no, se táska, se happy end.
  • Hexex86 #126
    Én úgy tudom végig kész van. Nem early access már a game.
  • JanáJ
    #125
    Meddig van meg a story mod?
  • Marcinko
    #124
    Sziasztok kéne nekem egy kis segitség !

    Adott egy eredeti steames TLD én botor módon kikapcsoltam a steam felhő mentéseket és sajnos tönkre ment a rendszer winchesterem és elszállt az össze mentésem.. Ez a kisebbik baj de nincs meg egy featem sem !

    Valaki tud valamilyen cheatet v. trainert amivel a feateket "visszacsalhatnám" magamnak !
  • chris0000
    #123
    ment pü!thx.üdv.
  • molnibalage83
    #122
    Akkor előrehozom majd, csak most éppen STALKER LA-t tolom, de hát abban survivor elem nincs. A TWoM-ban imádtam azt, hogy előre kellett tervezni és nem tudhattad mi jön. Ha ehhez sztori és hangulat is van, akkor kilóra úgyis megvesz majd a gamma.
  • grebber
    #121
    Péntek este adják hozzá a bundlehoz a maradék 5-6 játékot. Amint megtörténik el tudom osztani az árakat. Addig úgysem válok meg tőle szóval jelzem majd privátban ha még holnap este is érdekel.
  • Norbertboy
    #120
    Sajnos 2 héten belül kell lennie a visszaigénylésnek.

    Szerintem tetszeni fog, nehéz, de a legjobb a műfajban!
  • molnibalage83
    #119
    Csak hónapok múlva lesz rá időm.
  • Norbertboy
    #118
    Ha nem tetszene 2 óra játék időn belül vissza adják a pénzt. (nekem 3 órával is vissza adtak játékot)
  • molnibalage83
    #117
    Bezsákoltam, ennyiért még az is belefér, ha nem jönne be.
  • chris0000
    #116
    hi.
    engem érdekelne az a példány,elcserélnéd vagy paypal?thx.üdv.
  • grebber
    #115
    Humble havi csomagba ~3$-ért megszerezhető külön. Én megnyertem steamgiftsen így van egy példányom fölösbe
  • molnibalage83
    #114
    Köszi.
  • Norbertboy
    #113
    Most akciós még ma 19 vagy 20 óráig
  • molnibalage83
    #112
    Ha legközelebb lesz akciós, akkor szerintem megveszem. A This War of Mine óta a túlélős játékok tetszenek, de azért nem árt, ha valami történet is van mellete.

    A Story mód folytatásával hogyan állnak?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.01.04. 10:31:06
  • tomy88trance
    #111
    Na én is beszereztem a game-et még Bundle-n, hát nagyon jó kis game :D Sikerült 10+ napot túl élnem igaz közbe megtaposott egy szarvas ,amiről azt hittem,hogy egy lövés,de azt is túléltem, nem gond 120 óra és regenerálódik az emberem :D
  • Hexex86 #110
    Egy kis videó tőlem. Megfázva egy kis téli túlélés xD The Long Dark. Első nap.
  • JanáJ
    #109
    Akciós a játék a steamen, kb 4200.- pénz.
  • spud2011
    #108
    Forlorn Muskeg map-on van a kohó ott tudsz baltát/vadászkést csinálni

  • JanáJ
    #107
    A story modban most jött ki folytatás? Vagy még mindig a macinál van vége?
  • JanáJ
    #106
    Rendes fém baltát találni tudsz. Általában ott, ahol életszerő a használat, pl egy fatönkbe bele vágva egy ház mellett, vagy ledobva a földre a szerszámok közé. Szerintem a legértékesebb cucc. Ha használod kimegy az éle és fenő kővel fenhető.
    Lehet csinálni is valami fabrikáltat is, de ahhoz asszem szárítani kell bőrt vagy int, meg kell hozzá munka pad.
  • Norbertboy
    #105
    Sziasztok!

    Kohót hol lehet találni? Vagy hogy lehet csinálni baltát?
  • JanáJ
    #104
    Nem, a szagod erőssége. Ha sok hús van nálad akkor előbb rád állnak a farkasok. A nyers húsra jobban jönnek, mint a sültre. Lehet más kajákra is gerjednek.
  • Giovanni #103
    Nem karomlás nyomnak néz ki? Az ha jól tudom a vadász képességed mutatja.
  • JanáJ
    #102
    Amikor "gőzölög" a fejem az mi? Három függőleges hullám vonal. Mintha azt mutatná, hogy monduk meleg a kávé, de a karakter feje fölé rakták. Amikor megjelenik akkor általában csak egy hullámos. Vagy a szagom?
  • JanáJ
    #101
    25 napja túlélek. Juhú.
  • Balázs 17
    #100
    kávé, lehetőleg forrón :D

    igen mindenre van skill, elején még kevesebb siker mindenre
  • JanáJ
    #99
    Az a baj, hogy amíg nem tudsz vadat ejteni, addig haladni kell, mert a lootból lesz kajád. A vadászathoz meg puska/íj/nyil/csapda kell.
    Én azt nem látom még át mi-mire jó. Pl a fejsze teljesen kiváltja a vadász kést? A javítós doboz nélkül is mindent meg tudok csinálni, max kisebb eséllyel? Mi van ha nem tudok aludni, mert nincs hol?
  • Balázs 17
    #98
    nem érdemes gyorsan haladni szerintem, találni kell egy házat ahol van kandalló, aztán fejleszteni tűzrakás skillt, mert a vadonban enélkül meghalsz hamar :)
    csinálni kell csapdát, aztán elkapni pár nyulat
    survival könyveket meg el kell olvasni! még legelsőnek eltüzeltem őket, mert nem is tudtam mi az
  • JanáJ
    #97
    Tegnap este sikerült rájönnöm, hogy a játék elején átmásztam egy másik mapra a nélkül, hogy észre vettem volna. Megérte a könnyű pályán kezdeni.
  • Marcinko
    #96
    azon biztos nem mert nem termelődik újra ! :)
  • JanáJ
    #95
    Nádon vegulis el lehet élni, csak meg fogok fagyni. :)
  • Marcinko
    #94
    A vadak/halak/fadarabok újratermelődnek a többi szerintem nem !
  • JanáJ
    #93
    A loot az termelődik? Vagy surv. módban le lehet szüretelni a teljes pályát? Most Pleasant Valley-ból nem tudok kitörni.