251


HD kiadást kap a Resident Evil 4!

Figyeljetek oda!.....mert a 60 PFS-el játszva sok bug van a játékban, QTE+Sebzés. Ha lehet vegyétek vissza FIX 30 FPS-re a játék menüben a kapcsolót!!! ( #185 )
  • hunbalee
    #251
    VR-ban tér vissza a Resident Evil 4
  • hunbalee
    #250
    Fejlesztőt váltott a Resident Evil 4 Csak 2023-ban jöhet a Remake
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.24. 07:07:05
  • grebber
    #249
    Jelentősen kibővített történettel érkezhet a Resident Evil 4 Remake?
  • mester1987
    #248
  • mester1987
    #247
    Friss képek a lassan elkészülő HD Texture Projektből:











    További képek a weboldalukon...
  • mester1987
    #246
    Megjelent a játék honosítása. Innen tölthető.
  • mester1987
    #245
    Akit valamennyire is izgat innen a valódi HD Texture Project, itt frissül hogyan halad, talán még nyáron elkészülhet vagy idén.
  • Sirch
    #244
    Nincs.
    Tudtommal technikai akadálya van.
  • kasa85
    #243
    Skacok van valami buhera Magyarítás hozzá ?
  • DarkSector
    #242
    Habár nem lehet mindenki pro mint én.

    Meg ott mutatkozik meg a hozzáértés hogy nem talál reset menüpontot amivel kiléphet a játékból.
    És azt írta már játszott vele régebben. lofaszt max valami haverjánál látta vagy youtube-on.
  • DarkSector
    #241
    ja és ez kihívás neki?
  • Fpocok
    #240
    Szerintem ő is tudja ezt és ettől lesz WTF az egész. Faszom fog béna irányítással játszani csak azért, hogy nehezebb legyen. Ha mazo lennék, konzolt vettem volna :D
  • fery02
    #239
    Úgy érti gondolom, hogy korlátoltabban tudsz mozogni. Pl 180-as fordulatot venni egérrel csak egy pillanat, míg kontrollerrel...
  • DarkSector
    #238
    "controllerrel játszátok mert nagyobb a kihívás"
    WTF?????????
  • mester1987
    #237
  • mester1987
    #236
    Beta Patch V.1.0.6 Now Available
  • mester1987
    #235
    Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Texture Project

  • mester1987
    #234
    Beta Patch V.1.0.5 Now Available
  • mester1987
    #233
    Beta Patch V.1.0.4 Now Available
  • mester1987
    #232
    Beta Patch V.1.0.3 Now Available
  • DarkSector
    #231
    thx.
    Hát a PS2-es korszak óta a legjobb ja. :)
  • mester1987
    #230

    @DarkSector: Képgalériában láttam, hogy minden archievementet megszereztél a 68 óra mellé.
    Nagy gratulála érte! Az egyik legjobb (ha nem a legjobb) rész!!!
  • mester1987
    #229
    changelog
  • DarkSector
    #228
    igen steam-en nem tudom, magától szokott frissiteni. :D
  • mester1987
    #227
    BETA Update!
    De azóta van már 1.0.2
  • DarkSector
    #226
    mármint milyen beta meg frissités?
  • mester1987
    #225
    Meg tudja könnyíteni a dolgot, az tuti!
    Jelentkezz.
    Mellesleg valami BETA (?!) frissítés van, bár engem nagyon nem izgat. Tavaly már végigvittem. Az archievementek meg egy dolog, unaloműzésnek.
  • DarkSector
    #224
    thx. :D
    hg csak azért ha éppen kell valami ne kelljen nekik irogatnom semmi egyébb.
  • mester1987
    #223
    +1 ha gondolod.
  • DarkSector
    #222
    Egy szóval úgy mondom inkább, hogy ez az az eset mikor nem youtube-on nézek , hanem hogy én magamtól konkrétan hogy csináltam meg, és ha nem is minden új dolog, de tuti van olyan megoldás, amit éppen másáképpen csináltam, ami azt jelenti hogy úgy is lehet meg így is.
  • DarkSector
    #221
    Nem, az lehet, mindegy akit érdekel megnézi akiit nem az nem. :)
    Én nem tudom ezek fent vannak-e, nem néztem utána, ha fent van akkor 1-el több.
    De amit most mutattam konkrétan hol van fent? ugyanez a módszer?
    Mert lehet fent van én nem tudom.

    Valamint régi játék, ellenben a módszer más lehet, sokaknak nem kell keresgélni youtube-on akkor, hanem megnézi ezt, ha meg youtube-on látta már, akkor sem baj.
    Valamint a HG dolog, ha úgy sem fontos már ez a topik a RE4-nek nem jönnek annyian, akkor max itt lesz 10 ember akit érdekel...nekem nem teher ezt megcsinálni, ha unatkozok, csinálom, ha nem akkor nem.
    Nem spanyol viasz ez tény....csak ha 1 embernek már segitség, akkor örülök, van aki lehet amúgy nem tólná végig, ha nem látná a reményt hogy tud spórólni esetleg.

    HG dolog abban segítség hogy nem kell a modiknak folyton szolni mindenért, ha a banner alá egy link mögé mondjuk összegyüjteném a fontos dolgokat.
  • DarkSector
    #220
    Nem, az lehet, mindegy akit érdekel megnézi akiit nem az nem. :)
    Én nem tudom ezek fent vannak-e, nem néztem utána, ha fent van akkor 1-el több.
    De amit most mutattam konkrétan hol van fent? ugyanez a módszer?
    Mert lehet fent van én nem tudom.

    Valamint régi játék, ellenben a módszer más lehet, sokaknak nem kell keresgélni youtube-on akkor, hanem megnézi ezt, ha meg youtube-on látta már, akkor sem baj.
    Valamint a HG dolog, ha úgy sem fontos már ez a topik a RE4-nek nem jönnek annyian, akkor max itt lesz 10 ember akit érdekel...nekem nem teher ezt megcsinálni, ha unatkozok, csinálom, ha nem akkor nem.
    Nem spanyol viasz ez tény....csak ha 1 embernek már segitség, akkor örülök, van aki lehet amúgy nem tólná végig, ha nem látná a reményt hogy tud spórólni esetleg.
  • grebber
    #219
    Felesleges ezer éves a game a youtube már tele van mindennel.
    Nem bántásképpen ,de nem te találtad fel a spanyol viaszt!
    HG meg főleg felesleges szerintem.
  • DarkSector
    #218
    Ha lehetek HG, irjatok pls egy +1 kommentet thx!
  • DarkSector
    #217
    Srácok, támogatna valaki engem HG-nek?
    Mert azt megköszönném. :)

    Van pár dolog, videók amiket csinálnék, és kitenném mondjuk segítségképpen, ha érdekel titeket is.
    Kb hasonlókat, vagy ha konkrétan kérés alapján egy-egy helyzetet hogy könnyebb megoldani címszóval megcsinálnám.

    Íme egy videó:

    Resi 4 Tutorial 01. :)
    (a videók spoilert tartalmaznak, Ha már 1x végigvitted a játékot, és még1x állsz neki, csak akkor tanácsos megnézni, illetve ha magadtól nincs más ötleted, elakadsz valahol)
  • DarkSector
    #216
    thx, 4x-re már illik így nyomatni. :D
  • fery02
    #215
    Emelem kalapom!
    Gratula tényleg! Na majd én is nekifekszek valamikor. :)
  • DarkSector
    #214
    Eddig mindössze a játékosok (akik megvették a RE 4-et) 2.2%-a végzett Professional-al !!!!!!!!!!!

  • DarkSector
    #213
    Ezennel VÉGEZTEM! :)

    Ennyi, megfeküdt ez a változat is.

    Lentebb egy kis videó is van Ada Wong-nál pl vagy Leon-nál is lehet alkalmazni, egy olyan taktika, amit Krauser ellen lehet használni, és szinte gyengébbnek tünhet ezekután mint egy zombit fekve szétlőni egy RPG-vel. :)



    SPOILER, csak az nézze meg aki Ada küldetését már megcsinálta!!!!!!!!!!!

  • DarkSector
    #212
    Ha akarsz Pro-t a hyperfegyóért, mert az csak ott kapod meg, meg Végtelen RPG meg Matilda....megéri a lézer fegyver miatt. :)
    Szóval nem csak az acsi végett jó megcsinálni.

    És tudok segíteni is ha kell.
    Szorultabb helyzetekben.

    Kapásból van neked 1 tippem az egész játékon keresztül, amit ha megtudsz mindjárt kicsit rájössz hogy nem is nehéz. :)
    Ha kell szólj, vagy itt vagy steam-en.