334
  • Shiwo
    #173
    kalandjátékok kedvelőinek, egy ezresbe fájt, de hangulatos..

    Machinarium
  • Kongy
    #172
    Jaja, én is láttam, iOS-en már nyár elején volt 1 hét, hogy ingyenes volt, úgy tűnik most akkor végleg :) Elég repetitív játék... kb mint minden AC.
  • Szabi #171
    jé, az Assassin's Creed Pirates 5 dolcsiról most ingyenes lett

    viszont sp-n nem érhető el, juhé :D
  • Kongy
    #168
    Jó, de az ingyenes, a Wild Blood, meg alapból 6 euró.. szerintem ezért a felháborodás... :)
  • kaposi1
    #168
    Real Racing 3-at négy hónapja játszom.
    A 90-en autóbol 38 van meg eddig. De amikor egy Aventador szervizelés több mint három óra egy négy körös verseny után akkor mit mondjak. Amikor nem használom a telefont akkor mennek háttérben a javítások.Aztán a karrierben még csak 33%-nál járok.
    Vagy vásárolsz valós pénzért cuccokat vagy csalsz vagy vársz. Ezt kell szeretni.
  • grebber
    #167
    Aki türelmetlen fizessen csak.

    Legnagyobb eddigi csalódásom játékban a Plants vs Zombies 2.
    Végigviszed (végig a szart ,csak ami pálya elérhető) aztán várj 4 évet a főellenségre amit lezuzod 5 perc alatt. Ja hogy ennyi volt az update ismét 6 év mire jön 5 új pálya, megint ezer év hogy jöjjön a főellenség.Inkább megvettem pc-re az 1-et és tolom azzal
  • zsotesz
    #166
    Mostanában sajnos egyre több az ilyen, vagy farmolsz mint az állat és nagyon lassan haladsz, vagy fizetsz és akkor jól lehet haladni.
  • PersianWarrior
    #165
    Mekkora egy pénzéhes rohadék játék ez a Wild Blood. Nem elég, hogy kifizetsz érte kb 1800 Ft-ot alapból, még utána ha tovább akarsz jutni, és nincs pénzed potion-ökre, akkor szépen vegyél igazi pénzért aranyat. Aha, meg a kurva anyád. Nekem ez volt az utolsó játék, amiért pénzt adtam telefonon. Nem érdekel basszus, fizetek érte 10 ezret, de akkor ne legyen már ilyen buzi, hogy arra játszik, hogy te fizess pluszban, hogy fejlődni tudj, meg tudd healelni magadat. Szégyen!
    Utoljára szerkesztette: PersianWarrior, 2014.08.10. 12:29:20
  • Carlos
    #164
    Magrol le is rantottam a fullt! Jopofa... :-)
  • Kongy
    #163
    Úgy tudom az EPOCH nevű robotos játékot is ugyanez a mobilra írt Unreal Engine hajtja, meg az Infinity Blade-t is, szóval simán jöhetne PC-re igen, és még jól is nézne ki. EPOCH-ból van is PC-s port, de amivel jól szórakozok mobilon, az PC-n untat.
  • grebber
    #162
    Na tessék ez is lazán jöhetne pc-re!
  • Szabi #161
    köcsög szimulátor, yeah :DD
  • Montanosz
    #160
    Na ja, gyermekkori álmom teljesült)))

    Let's Create! Pottery

  • Kongy
    #159
    Wild Blood

    Unreal Engines hack n slash játék, ami sokat merít DMC-ből, God of War-ból. Szerintem jó móka buszon, utazáskor

  • Szabi #158
    tulajdonképpen a RR3 egy mobilos Shift, csak jobban sikerült a mobilos verzió :D
  • grebber
    #157
    NFS fosok helyett ezt adhatnák ki pc-re akár ugyanezzel a koncepcióval.
  • kaposi1
    #156
    Nekem már 2,1 GB helyet foglal a telón.
    Az rendben van hogy jönnek az autó frissítések, de inkább pár páyát tennének bele mert már rohadt unalmas.
    Én meg hülye fejemmel nem csalok nincs 999999 sisakom meg Huayra-m megyek előre sorba csak egy csöppet lassan így.
    Beárazni a az Audi R18-at kedvezményesen 2000000-ra normálisak ezek?
    Mellesleg a Le Mans-al simán megnyertem volna ha a közepénél egyszerűen nem vágják el a lehetőséget.
  • Szabi #155
    Real Racing 3 random berázogatja magát.. pedig jó kis játék és szépen jönnek a tartalom frissítések is :-/
  • grebber
    #154
    Szerintem ők se tudják megmagyarázni. Meg mivel takarékoskodna ha mindig leszedi a következő pályát?

    Nem hogy inkább ezeket is portolnák végre pc-re. Modern Combatok,Shadowgun,Dead Trigger és a többi jóságot.
    Azért jönnek portok ,de sajnos ez kevés még.
  • Kongy
    #153
    Akkor talán tárhely-takarékoskodás? Szerintem nincsen ilyesmi mögötte... Én nem vettem meg, és nem is fogom, pont emiatt a rohadt online függőség miatt.
  • grebber
    #152
    Droidon olyan hogy drm nem létezik. Látják hogy nem eredetivel tolod (még a multit is) mégse tiltanak le senkit.
    Ezért nem is tudom hova tenni ezt a töltögetős szart.
  • Kongy
    #151
    Ez nem valami DRM?
  • grebber
    #150
    Elég okádék megoldás minek csinálták ezt vele halvány lila fingom sincs.
    Eddig minden szarnak jó volt a mobilnet erre letöltögetéses szarrá tették.Csak gratulálni tudok nekik
  • Kongy
    #149
    Mobilnetet tuti felemészti, ha tölt le dolgokat... baromira nem tetszik. Inkább megvettem helyette a CoD: Strike Team-et. Jó kis rts, és fps keverék
  • kaposi1
    #148
    Grafikailag nagyon rendben van, és az optimalizálás is tökéletes.
    A története szerintem jobb az elődjének.
    Ami kimondottan nem tetszik hogy bár pénzt adsz érte ( nem kötelező) de utazás során még sem tudsz játszani vele ha nincs mobilneted, mert állandó net kapcsolatot igényel.


    Nálam S3-n így néz ki a játék.

  • Kongy
    #147
    Az ilyen körökre osztott shit-ektől rosszul vagyok
  • Montanosz
    #146
    Phantom Rift

  • grebber
    #145
    Modern Combat 5-öt próbálta már valaki,ha igen milyen telefonon/tableten és milyen GFX szinte mellett megy?

    Xiaomi Mi2-ön optimal van és nem lehet állítani.
  • Maxtreme
    #144
    Van az is már nagyon régóta.
  • XxNoTEandRusHxX
    #143
    Lehetne már Quake 3 is ha gta sa van androidra akkor azt is simán megcsinálhatnák:) Főleg multiba elég jól kasználnának vele:)
  • PeeTeR
    #142
    blackthorne :O
    ezzel mennyit jatszottam anno - jeeeeeeez
  • Montanosz
    #141
    Quake 2



    Blackthorne



  • Shiwo
    #140
    még egy ajánlat, ez mondjuk kevésbé olcsó (~ 2300 ft), PC-ről ismerős

    X-Com: Enemy Unkown



    ismertető, szintén PC-s verzióhoz, de androidra is megállja a helyét..







    Link a játékhoz

  • Shiwo
    #139
    Majesty: Fantasy Kingdom Sim





    annó PC-re imádtam az eredeti verziót (az 1. részt, a 2. annyira nem ragadott meg), telefonra is létezik, ajánlom mindenkinek

    PC Guru-s leírás a játékról, igaz, a PC-s változaté, de a telefonos verzió is lényegébe ugyan az..

    Videó ajánló

    (video nevébe ne zavarjon az iOS, Androidon ugyan ilyen..

    Gameplay videó (nincs hangja)


    Link a játékhoz
    460 ft-os szerintem simán megér...

    van ingyenes Lite és Gold változata, hogy mi a kettő között a különbség, azt nem tudom pontosan, tippre az egyik nem teljes, a másik meg teljes, csak reklámokkal...

    valamint létezik kiegészítője (annó PC-re is volt), Northern Expansion / Northern Kingdom címen, szintén ingyenes / fizetős megoldásban
  • kaposi1
    #138
    Nagyon szerettem PC-n is. Az első autós volt amit megvettem.
    Bár az ellenfelek agresszivitásától hülyét kaptam néha.
    Hol lehet ezt beszerezni telóra?
  • Maxtreme
    #137
    Aztán nyilván ez is telefonfüggő (is) lehet :)
  • Montanosz
    #136
    Game of Thrones Ascent

  • Szabi #135
    TOCA Race Driver 3 (PPSSPP)

    a menüben minimális textúra hibák vannak csak, ettől még játszható lenne


    viszont sajnos a versenyeken a textúrákat nagyon hülyén tölti be, folyamatosan vannak keresztbe belógó textúrák amik gyakran a teljes kilátást kitakarják :(
  • Maxtreme
    #134
    Evil Defenders

    Baromi szép és élvezetese tower defense játék, ingyé' :)
    Mivel a playen levő képekről abszolút nem jön át a látványvilág, ezért lőttem én egyet:



    Evil Defenders is a fun, frenetic defense game with a bit of humor thrown in. Featuring beautiful graphics and challenging gameplay, Evil Defenders lets you build and upgrade powerful defensive towers, use special landmarks unique to each map, and cast spells to repel enemy forces as you defend the Lands of Evil from invaders.
    Evil Defenders has a huge amount of gameplay and offers the ability to play the game in many different ways through unique tower upgrades, a deep skill tree and 100 in-game achievements.
    This is the Tower Defense Game for true fans of the genre!
    The challenge continues with six modes of difficulty and 90 levels across 15 distinct mission maps. Fight for evil!
    Features:
     A Huge number of upgrades and 60 towers with distinct abilities and features: the Old Crypt, the Crossbow Goblin, the Poison Lord, the Basilisk and more;
     Five regions: Wastelands, Frostlands, Highlands, Island and Inferno;
     Six difficulty modes, including a Challenge mode, for unlimited battle practice;
     Unique landmarks for every location, such as The Altar of the Winds, The Toxic Swamp, The Treasure Chest and others;
     Extensive Skill Tree to upgrade your defenses;
     100 in-game achievements;
     Leaderboards so you can see where you stack up against your friends!
     Multi-language Support including: Russian, English, French, German, Spanish, Italian, and Portuguese;
     Massive gameplay, beautiful graphics and an immersive original soundtrack!

    Link
  • Maxtreme
    #133
    Delivery Outlaw
    Earn to die, hill climb racinghez hasonló játék, az adult swim games-től.





    Crashing your race-car into the courthouse was bad…But community service as delivery boy to a crime boss? KIND OF AWESOME. So hop behind the wheel and put the pedal to the metal as JACK GUNNIT, disgraced daredevil-turned-deliveryboy, forced off-road and outside the law by the mysterious LILY BREAKER.
    You’ll need to keep your skills sharp and your thumbs twitchy as you launch, flip and tumble your fragile and OFTEN LETHAL cargo through nightmarish terrain and deadly pitfalls.
    The clock is ticking, so be quick and handle with care— especially over the dynamite pits.
    - Make the deliveries law-abiding couriers WON’T to 6 volatile criminal kingpins
    - Test your skills in 32 unique stages from the UNFAIR FUNFAIR to the BAD BAYOU
    - Drive six fully upgradeable vehicles including the Cuter Scooter, Dethtrukk, Nonsense Cart and “The Glank”
    - 25 challenging Game Services achievements to conquer
    - Leaderboards for every stage
    - The most realistic illegal courier physics simulation of all time

    Link