320
11425289261419249429.jpg
  • ToCsEk
    #320
  • joeperry
    #319
    Egyébként egy másik oldalon valaki felvetette, hogy talán Kim is kaphat egy saját El Camino-féle filmes lezárást, ezért maradt picit elvarratlan a vége. Szerintem remek ötlet.
  • ToCsEk
    #318
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én azt hittem geci marad és kap 7 évet, de megmentette Kim-et a vallomással és 86 év, zseni volt a végén a cigaretta megosztás, az első részben ugyan ez volt ugye


    10/10 sorozat

    #299 most fordítva volt













  • joeperry
    #317
    Mindenképp egy remekül megírt, szép lezárást kapott a sorozat, de azért...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kim sztorija nekem valahol elvarratlan maradt. Ugye tett egy teljes beismerő vallomást írásban, amit Jimmy/Saul ugyan igyekezett megcáfolni a bíróságon, de el nem hiszem, hogy ezt rögtön félrepöckölik, csak mert valaki az ellenkezőjét állítja. És ha meg is teszik, simán elsétál mindazzal a teherrel a hátán, hogy azokat a bűnöket, amikért Saul élete végéig ülni fog, részben együtt követték el? Ez nem szembenézés, ez menekülés. Vagy arra utaltak volna azzal a célra tartós mozdulattal a végén, hogy ezentúl ő cipeli a terhet Saul helyett? Lehet túlmagyarázom, de én valahogy azt vártam, hogy mindkét karakter megkapja a maga feloldozását.


    Ettől függetlenül soha rosszabb finálét, simán 10/10 nálam.
  • ToCsEk
    #316
    yo
    holnap vége a sorozatnak, kíváncsi leszek, 1óra 38 perces lesz a zárás elvileg

    Better Call Saul had a great night tonight at the Hollywood critics association TV awards winning 4 categories including best drama series for cable television!








  • Skypack
    #315
    én arra tippelek, hogy csak látjuk majd a kövi részben, hogy hogy alakult az élete aztán ennyi, mivel szerintem itt több hónap de lehet, hogy év is eltelt a történések között
  • ToCsEk
    #314
    hogy kitaláltam :(

    de legalább még az utolsó 4 részben benne lesz
  • ToCsEk
    #313
    rendesen hozta a bb színvonalat a 6x09
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végre Lalo kinyúvadt
    szerintem az lesz, hogy Kim nem bíjra tovább és magától le fog majd lépni




    5 rész már csak
  • Garga Pitic #312
    Ahányszor ide vetődök, mindig válaszolni akarok a "könnyedségre". Félre ne érts, nem leoltani akarlak vagy kötözködni, csak én magam a második résszel kezdődően nem használnám a könnyed jelzőt a BCS-ra, noha a történetet, főleg a Jimmy ágat átszövi a humor.

    Mindennek következménye van, nincs 100%-ban tiszta kimenetele semminek.
    Ha Jimmy egy kreatív és látszólag ártalmatlan megoldással eléri a célját, akaratlanul is elindít olyan történéseket, amelyek valakinek kárt okoznak. Persze a jelleméből adódóan mindent megtesz, hogy kimentse a miatta bajba kerülteket, de ez is csak egy újabb kör kezdete, még ha nem is mindig látszik azonnal.
    Valamivel mindig fizetnie kell: a saját megítélésével a neki fontosak szemében, a neki fontosak nem feltétlenül előnyös változásával, nem igazán vágyott elköteleződéssel komoly bűnözők felé, saját elvei átértékelésével, az előző körben megszerzett és most elvesztett pénz talán a legolcsóbb ár.

    Ugyanez vonatkozik Mike-ra is, az ő esetében hamarabb megy vérre a dolog.
  • ToCsEk
    #311
    7. rész 9.9
    b+

    következő rész 07.11
  • ToCsEk
    #310
    eléggé beindult a dolog a 3. rész végén

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2.ban ahogy Kim becsicskította Betsy-t az priceless volt, kapta halt
  • dantor7
    #309
    Fhú hát őszintén vegyesek az érzéseim.
    A BCS-t főleg a könnyedsége miatt kezdtem nézni, Jimmyvel a főszerepben... de elég vad sorozattá vált, semmiben nem különb a BB-től mostmár kábé.
    Ami végülis zseniális, csak mégis az a "bénázás" tűnt el hirtelen, hiányzik.
  • tigeroo
    #308
    Ebből a szögből nagyon hasonlít Stan Lee-re
  • ToCsEk
    #307
    nah senki nem nézi?

    3. rész promo


    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2022.04.23. 19:27:06
  • ToCsEk
    #306
    They're coming back.
  • ToCsEk
    #305


    13 rész


    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2022.03.25. 11:48:14
  • Rage47
    #304
    Most 1 hónap alatt pörgettem le a sorozatot és . Kicsesztem magammal, mert most várhatok egy csomót, mire jön az utolsó évad. :D Jövőre kezdik csak forgatni a covid miatt. :(
    Újra kéne nézni a BB-t.... csomó utalás van rá, még több is, mint amit észrevettem, a topikot olvasva.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.09.15. 07:29:52
  • Kályha
    #303
    találó cím
  • Shiwo
    #301
    én is azt néztem, hogy ránézésre mennyit öregedett Steven Bauer.. kicsit rá is csodálkoztam, tök nem rémlett, hogy ő játszotta Eladio-t, inkább a Ray Donovan-ból maradt meg a fizimiskája, bár abban lényegesen többet is szerepelt...
  • IXEMGabeo
    #300
    szoval 4 ev...ehhez kepest Eladio oregebbnek nezett ki azon rohogtem:DDD Jimmy meg egesz jol tartja magat meg Mike is...

    Lalo meguszta a meszarlast, ahogy sejtettem, de a szemelyzet osszes tagjat kinyirtak, Varga elmenekult, Jimmyek pedig nem fognak bujkalni tovabbra sem...

    nem utott olyan nagyot, mint az elozo ket epizod, de ezek utan varos nagyon az utolso evad...eddig ez volt a legjobb meg a negyedik evadot is uberelte
  • ToCsEk
    #299
    erről ne is beszéljek

  • ToCsEk
    #298
    nekem a 9. vége jobban bejött mint a 10. valahogy nagyobb volt a feszültség

    Eladio villáját jó volt újra látni, tudva hogy mi fog ott történni majd
    várhataunk 1 évet de legalább utolsó évad 13 részes lesz
    két dolog érdelek, hogy lesz vége és mi lesz Kim-el
    időben most breaking bad-ban hol vagyunk? Tuco 11hónap múlva szabadul

    *jah elvileg 4évvel az első rész előtt járunk még
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2020.04.26. 23:33:15
  • IXEMGabeo
    #297
    jaj latom kint van mar a 10. epizod is...varos volt
  • Kályha
    #296
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kurva cliffhanger-ek, na mindegy, várható volt. Hosszú 1 év lesz. Viszont ezt a Saul-t nehéz összekötnöm azzal a szarházival a BB-ből.
  • ToCsEk
    #295
    jaja 8. oda rakta amit kell keményen
    én majd 9. meg 10. egybe nézem
  • IXEMGabeo
    #294
    forumokon is mind azt beszelik, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Kim elkepeszto batorsagra tett tanubizonysagot, hogy megmentette a sajat illetve Jimmy eletet. Az emberek akik akadalyoztak Jimmyt azok valoszinuleg Don Eladio emberei voltak Gus is ezt mondta Mike-nak miutan Eladio jobb kezevel beszelt telefonon. Mindenki azt hitte, hogy Kimet ott fogja helyben leloni Lalo, mert annyita tapinthato volt a feszultseg miutan beallitott hozzajuk Jimmyt kerdezve mi is tortent pontosan.

  • IXEMGabeo
    #293
    nagyon durva volt a 9. epizod vege foleg:OO huhu, nem tudom be tudtak e fejezni a 10. epizod forgatasat, de ez az evad is eleg durva
  • IXEMGabeo
    #292
    nem is irtatok semmit mekkora volt a 8. epizod...Jimmy es Ermentraut ott ragadtak a sivatagban a nagy lovoldozesek utan 7 milkaval a kezukben:)))
  • Kályha
    #291
    Huell nagy arc, rögtön talált egy megfelelő jegygyűrűt egy hivatalnok kezén.

    Nagyon fog hiányozni ez a típusú sorozat, ha jövőre véget ér. Remélem Gilligan előáll majd vmi újjal.
  • ToCsEk
    #290
    a kartell barátja
  • IXEMGabeo
    #289
    na ez se gyenge epizod volt:)

    Jimmy es Kim tipikus reszleges hazassaga:D Euell, mint tanu haha, Lalo Salamancat megis ki kell hozni Jimmynek ovadekkal, ezenkivul Gustavo es Varga, ahogy felrobbantottak a Pollos ettermet epic volt:)
  • ToCsEk
    #288
    jah lehet így volt, én nem vettem észre
  • IXEMGabeo
    #287
    megbeszeltek, de azutan a jelenet utan Kim ugy tunt mintha meggondolna magat es nem akarta hogy Jimmy miatta hagyja abba a reklamforgatast ergo beleegyezett...
  • ToCsEk
    #286
    Slippy Jimmy
    Howie
    vége wtf

    hát mert megbeszélték a Spa-ba hogy ejtik az egészet, aztán Saul mégis levetítette a videót és odabaszott, ergó hazudott
  • dantor7
    #285
    Mert egy karótnyelt, a szabályokhoz és "falakhoz" görcsösen ragaszkodó picsa, akit noha beindit Jimmy szabadsága, mégis inkább a saját képére formálná, mintsem elfogadja úgy, ahogy van.
  • IXEMGabeo
    #284
    Viszont várnék magyarázatot, hogy a végén mikor Jimmy v Saul levetitette a reklám videót akkor utána Kim miért érezte magát atverve? Nem jött le h most miből lett elege.
  • IXEMGabeo
    #283
    ez az epizod odavert nagyon:)))
  • IXEMGabeo
    #282
    ugy remlik a gyerekkori baratja
  • Kályha
    #281
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Max Fringnek a társa (barátja, féltestvére, párja?) volt, akit Héctor lőtt fejbe a Don Eladioval való tárgyalásuk közben. Breaking Bad 4. évad, Hermanos c. epizód.
  • IXEMGabeo
    #280
    9 resz lesz csak?

    Amugy nekem ez a resz nem jott be...kezd mar tultenni a realitas alapjain az egesz...kicsit tulzasnak ereztem a Jezus szeret teged reklamot, amit bevett mindenki es ez miatt nem bontottak le az oreg faszi hazat...Saul mindig talalt valami kiskaput, de ez mar a valosagban elkepzelhetetlen