156
Assassin's Creed: Liberation
  • krisztajo
    #156
    Sziasztok! Egy kis segítség kéne.
    Hogyan lehet itt lőni a pisztollyal és a fűstbombát használni?
    Már minden kipróbáltam, de nekem csak a közelharci fegyvereket veszi elő mindig.
  • CroftManor
    #155
    Youtubeon minden fönt van
  • johny85
    #154
    én a hajós résznél elakadtam.
    fel kell lopakodni a hajóra de mindig lebukok?
    ott mit kellene tenni?
  • johny85
    #153
    hány szekvenciából áll?
  • Anacrool
    #152
    Vegyes érzelmeim voltak az átirat miatt de kellemeset csalódtam és jó lett a játék! aki ismerkedne vele itt egy bemutató róla:
    http://www.youtube.com/watch?v=sm0LRpjCumo
  • csgj
    #151
    Végre sikerült. A századik próbálkozásra. :D
  • xido
    #150
    3ban volt nekem jópofa..Connorral New York leégett részén másztam fel egy párkányon és mindig ugyanannál a pontnál fellőttek a levegőbe :D
  • Evoluti0N
    #149
    Ma két érdekes buggal is találkoztam. Először a távolban levő emberek a levegőben sétáltak ferdén fel és le, utána meg később a mocsárban kiúsztam Aveline-nel a partra és tovább úszott a szárazföldön.
  • CroftManor
    #148
    Az gyűjthető tárgyak lelőhelyei:
    Napló oldalak
    Krokodil tojások
    Maya szobrok
    Drágakövek
    Gombák
    Bayou Fever áldozatok
    Érmék
    Voodoo babák
  • csgj
    #147
    Nem játszottam a harmadikkal. :D
  • xido
    #146
    sajnos ez a 3 óta alap dolog a veszélyes állatoknál..ott is ha emlékszel,mikor már rád támadt,csak így tudtad legyűrni..
  • Gary
    #145
    Ha elég gyors vagy el tudsz szaladni, de ne a vízbe!
    Bár, ha elég gyors lennél, nem lenne gond a krokodilokkal.
    Én személy szerint lassúnak találom, a korábbi részek gombnyomkodós kihívásaihoz képest, pláne az ACIII egyik farkasos - hasonló - küzdelméhez.
    Ám, azt még bill.+egérrel toltam, most meg kontrollerrel...
  • csgj
    #144
    Hali! Nem lehet valahogy kilőni ezt az idegesítő quick time event marhaságot, ami a krokodiloknál előjön? Most találkoztam az elsővel, és akár órákat is eltölthetek vele, akkor se bírom legyőzni, olyan gyorsan kéne lenyomni a megfelelő billentyűt... ráadásul némelyik folyton változik, így nem tudom előre, mit kell nyomni.
  • Evoluti0N
    #143
    Jah, meg a lady ruha is másképp néz ki, de az meg a piros színével, meg a hatalmas masnival kész csicsaparádé. A fekete színű alap ruha sokkal jobban néz ki.
  • Evoluti0N
    #142
    A bérgyilkos ruha tetszik is, csak kár, hogy az a koponya festés elcsúfítja szegén Aveline arcát. Férfi karakter esetében nem zavarna, de ha már nővel játszok, akkor legyen szép. :P
  • Evoluti0N
    #141
    Ok. Köszi. Csak azt hittem, hogy a map felfedezettségét is beleszámítja a 100%-ba, mert írja a statisztikáknál. Lehet, hogy értelmesebb lett volna, ha először megcsinálnom minden mást és utána láttam volna, hogy 100% map nélkül is 100%-on van a játék.
  • ratgab
    #140
    Igen gyalog kell felfedezned. Itt nem tolják az orrodba a gyűjthető cuccokat, legalábbis a Bayou-ban nem, mint a korábbi AC-kben.

    Amúgy játék közben nyomj egy esc-et és van egy olyan opció, hogy statisztika. Írja, hogy milyen gyűjthető cumóból hány százaléknál jársz. Én ott kutakodnék a maradék 3% mibenléte iránt.

    Map unfoggednak semmi jelentőssége. Nem járul hozzá a 100%-hoz, nincs rá achi, nincs rá jutalom, semmi. Szóval én a frusztráció elkerülése végett hagynám a fenébe a helyedben.
  • ratgab
    #139
    Fegyverek, ruhák nem számítanak, mert én se vettem meg mégis megvan a 100%-os mentés.

    100% sync-es küldik számítanak, a 7 féle gyűjthető cucc összeszedése és az összes mellékküldi teljesítése 100%-ra.
  • ratgab
    #138
    Én összegyűjtöttem az összeset. A bérgyilkos ruha jól néz ki azt mondjuk talán érdemes lehet összeszedni, de a többi csak más színű.

    A nem ruhához kötött gyűjthető cuccok meg sapkát adnak, amik megint csak tök ugyanúgy néznek ki.
  • ratgab
    #137
    Valamit elronthattam linkeléskor.

    Na akkor mégyegyszer
  • CroftManor
    #136
    Igen, jól gondolod. Be kell járni az egész területet, mert a kis szegletekben vannak elrejtve a krokodil tojások, meg vannak azok a "megvadult" emberek akiket le kell verned, na azok is a nem látható részeken vannak, mármnt egy része. Egyébként youtubeon minden fent van, hogy hol találod ezeket. :) Pl: Ac Liberation Hd all crocodil eggs location, így keress rá.
  • Evoluti0N
    #135
    Félreértesz. Messze vagyok még a végétől. Az 5. fejezetnél. Szóval még messze vagyok a 100%-tól. Azonban a statisztikáknál látom, hogy azt is írja, mekkora százalékát fedeztem fel a területnek. Már mindegyik elérhető területen voltam és 97%-on van, mégpedig azért, mert a mocsárban maradnak felfedezetlen részek a kilátók szinkronizálása után is. Szóval a "map unfogged" (vagy valami hasonló) van 97-en, nem a teljes játék. Az valami 50 körül van. A kérdésem az, hogy most ezeket a területeket tényleg gyalogolva, minden kis szegletüket végigpásztázva kell-e felfedezetté tenni, vagy van valami egyszerűbb módszer esetleg.
  • caps lock
    #134
    Megvettél mindent a kereskedőktől? Fegyverek, ruhák, kiegészítők is számítanak, továbbá vannak küldetések, amik csak hölgyként, szolgaként vagy aszasszinként érhetőek el. Amíg nem öltözöl a megfelelő ruhába, nem jelennek meg a térképen.
  • Evoluti0N
    #133
    Szóval úgy látom, hogy a 100%-os teljesítéshez az is szükséges, hogy felfedezzem a teljes térképet. Ugyanakkor a Bayou-ban a magaslatok teljesítése után se látszik minden és a teljesítésnél is csak 97%-on van. Ez azt jelenti, hogy ha 100%-ra akarom, akkor gyalog fel kell fedeznem a maradék részeket?
  • CroftManor
    #132
    "A blog keresett oldala nem létezik" :/
  • Evoluti0N
    #131
    Hát.... az összegyűjthető cuccokból feloldható ruhák vagy szinte tök úgy néznek ki, mint az alap, vagy az alap jobban néz ki, mint a feloldható.
  • caps lock
    #130
    Csald el az őröket kicsit távolabb és mikor mind körülvesznek dobj közéjük egy füstbombát. Amíg köhécselnek, fuss vissza a ládához és kifoszthatod.
  • ratgab
    #129
    Eredeti játékaink topikba linkeltem.

    Akkor bedobom ide is :-)
  • CroftManor
    #128
    Eredeti topikba? Miért ez nem az eredeti topik? :/
  • ratgab
    #127
    Összességében még ennyit se vártam tőle. Egyébként tetszett, csak a végére elfogyott a kreativitás.
  • Shep
    #126
    6.9? Á hát az sok, legalább 9 tizeddel több, mint amit ér :D Amúgy korrekt írás!
  • Shep
    #125
    Hú jó hosszúra engedted, na majd megnézem mit alkottál.
  • ratgab
    #124
    Hát tedd azt amit mondanak először, aztán majd visszamehetsz randalírozni később.
  • ratgab
    #123
    Nézzél át Eredeti topikba ott a véleményem.
  • grebber
    #122
    Kaveri APU-hoz készült GAMING alaplapokkal dupláz az MSI

    "A vállalat két terméket kínál, de lesz egy extra csomag is Assassin’s Creed Liberation HD játékkal"

    Lehet megint az aprót bújni olcsó verza után :D
  • Empty
    #121
    A mocsárban, hogyan deríthetők föl a táborok? Azt írja ne ölj meg senkit. Dehát észrevesznek akkor meg nem tudom a ládát kifosztani.
  • Shep
    #120
    Mert neked semmi nem jó :D Egyébként igen, olyan 5-6 pontos az anyag, Vita-ra is sokkal de sokkal jobb játékok vannak, igaz nem AC :)
  • JaSoN HuNTeR #119
    Lehet tudni valami az új AC-k ról. Egyik csak konzolokra jön, ennyit tudtam kideríteni :)
  • CroftManor
    #118
    Nekem hasonló: AC2, Brotherhood, Black Flag, Liberation HD, AC3, AC1, Revelations.
  • caps lock
    #117
    Az én sorrendem ez:

    AC2, Brotherhood, Liberation, Black Flag, Revelation, AC3, AC1

    Kiváncsian várom, hogy mivel rukkolnak elő ebben az évben, de a magam részéről legszívesebben egy ninjás/szamurájos résznek örülnék.