24
  • matrix222
    #24
    Ez nem lessz az elso de az utolso sem. Civilizaciok jonnek es mennek - folepulnek es eltunnek.
  • SchumiBacsi
    #23
    Azért még is csak haladni kell a korral. Visszafele...
    Az új design méltán tükrözi a napjaink fejlődését formáló mega-trendek többségét. Ez esetben egy viszonylag jól átlátható oldalból csinálunk, egy rendezetlen szart. Nem tudom kinek jutott ez eszébe, de nagy virtuális pacsi neki. Én minden oldalt 150-200% nagyításban nézek, (nagy monitor kicsi képpontméret) de még így is hajszál a fórum betűk. Persze adtam neki a böngészőből más beállítást s, így meghíztak picit, de volnának más módjai is a böngésző egyéb lehetőségeit megismertető tréningnek.

    A hírrel kapcsolatban: a kicsire nem adunk, a nagyot meg leszarjuk :D
  • Willenbrock
    #22
    Kezdek félni,mi lesz ha holnap arra ébredek,hogy beszívott a világegyetem összeomlásából kialakult hiper-szuper,mega-giga fekete lik?
  • vision5
    #21
    Hiányos modellel persze hogy nincs egyensúlyban...
    Megnyugtató azonban az hogy egy ideje fennáll az Univerzum és talán a mi életünkben kitart ez az állapot :D
  • vasedeny2
    #20
    Ugyan már, nekem tetszik. Vannak apróságok, de komolyan nem értem ezt a szuper ovációt. Az adblokkot is kikapcsoltam egy percre, hogy objektívebben lássak, majdnem epilepsziás rohamom lett, iphadot is nyertem 5-öt, úgyhogy gyorsan visszakapcsoltam. Rettenet volt, dehát nincs viszonyítási alapom.
  • hihy
    #19
    Lehet, hogy kukacoskodás, de mit takar, az, hogy összeomlik?
    A Nagy Reccs-re gondoltak.
    A külalak pedig FOS!!!!!
  • csimmasz
    #18
    Mi a fenéért erőltetik ezt a ronda minimal design-t mindenhol, átláthatatlan, ronda, szegényes, szar.

    Az Sg régi hangulatát végleg megölik, a mobilos oldalon meg hiába jelentkezem be amikor elküldeném a hsz-t akkor azt írja hogy bejelentkezés nélkül nem lehet posztolni, agyrém, retek szar az egész.
    Kontárok fejlesztik, szégyen
  • wildstorm
    #17
    A tököm tele van már ezzel a sok világvége szarral. Bezzeg ha tényleg jönne, ez a rengeteg nyüves egyetem fosná össze magát először.
    Ez az új dizájn meg napról napra szánalmasabb.
  • resystance
    #16
    :D Eddig is tudtam, hogy inkompetensek dolgoznak az SG-nél, de most már látom is.
  • Meridian
    #15
    bazzeg a legszarabb az "új" forum betűit olvasni... alig lehet látni!
    A komment írása meg no komment.... világos szűrke háttérben szürke betűk, megaszuper nagyccerű élmány...!

    Ekkor a fost hoyg lehet csinálni egy jó portálból???!!!
  • duke
    #14
    Csak most szembesultem az uj dizajnnal, Most me kellett ? Most pont ugy nezki, mint barmelyik atlagos hirportal, zagyva attekinthetetlen kuszagsag.
  • halgatyó
    #13
    A sortöréseket is kiszedi! Egy nagy áttekinthetetlen ömlesztett szart csinál a tagoltan beírt hozzászólásomból! Javaslom a webdesignernek, hogy a verseket is ömlesztett szövegként olvasgassa ezután, gondoljon arra, hogy mennyi jó kis papírt lehetne megspórolni így, a verseskötetek harmadannyi oldalra is elférnének:-))) Ja, és a zenében sincs szükség szünetekre, végig lehet azt énekelni egyfolytában (egyszuszra) is, mennyi spórolás a drága árammal.... óóó környezetvédelem
  • halgatyó
    #12
    A cikk érdekes (bár vannak kétségeim), de ez az új dizáájn... jajaaaaaj.

    Miért kellett a régi jól beváltat így elrontani?
    Azt értem, hogy a Birodalom haldoklik (már Asimov is megmondta:-))) de miért kellett ezt a weblapot is meghaldokoltatni?

    A cikkre visszatérve: a tudományban vannak kisérletekkel (megfigyelésekkel) jól megtámogatott elméletek, és vannak néhány évig (vagy még addigsem) élő matematikai spekulációk. A jelen számítást én ez utóbbiak közé sorolnám.
  • ZsL
    #11
    Sajnos, egyet kell értenem az előttem szólókkal. Az sg. mentségére: másoknál, fontosabb helyeken, pl. a NASA-nál is volt már rosszul elsült kisérlet...
  • lery2
    #10
    Sajnálom, hogy nekem is off témát kell leírnom, de szükségét érzem. Egyet kell értsek néhány előttem szólóval. Az oldal új design-ja annyira rossz és átláthatatlan, hogy valószínűleg én sem fogom látogatni sokáig az oldalt. Sok szép évet köszönhetek az sg-t olvasva, de ennek lehet vége lesz. Remélem belátják hibájukat is valami sokkal átgondoltabb külsővel jelennek meg nagyon sürgősen!
  • TomecK
    #9
    Új webdizájnra pazaroltak időt, de még mindig nincs se szerkesztés gomb, se válasz gomb a hozzászólásoknál. Asszem ennyi volt sg.hu én leléptem ! (10 év után)

    Tényleg valami iszonyat ez az új dizájn, átláthatatlan, idióta, gagyi, erőltetett. Pff . . .
  • NEXUS6
    #8
    Minmeghaluuuunk!

    Szmájli már nincs? Mi a fax van?
    Xar ez baxátok meg!
  • zola2000
    #7
    Írjátok be: m.sg.hu , még az is jobb ennél asztalin is.
  • Macropus Rufus
    #6
    TomecK: egyetértek. A régi jobb volt. Ráadásúl folyamatosan logout-ot ad a rendszer, ha x ideig inaktív vagyok, ellentében a régi oldallal ami nem csinált ilyet. Kicsit idegesítő folyton belogolni. (nem akarom, hogy emlékezzen rám, de az sem járható út, hogy kb. kommentenként logolok újra vissza.)
  • TomecK
    #5
    De baromira szar lett az új webdizájn.
  • Macropus Rufus
    #4
    nem, nekem is mindefajta karakterek jellennek meg az ékezetes betűk helyén.
    De a saját szövegemet jól látom :o csak a más álltal posztolt szöveg lesz krix-krax

  • gforce9
    #3
    Csak nekem jelenik meg a szöveg, amit írtam az előbb hülye karakterekkel?
  • gforce9
    #2
    " ha egy másik univerzum kvantum fluktuációs buborékja megjelenik a miénkben" Ez tisztán hipotézis. Mármint a másik univerzum. A fizika nem zárja ki a létezését, lehetséges, de ez abszulúte hipotézis kategória. Ha létezik, akkor elképzelhető, hogy a számítások helyesek, de nemhinném, hogy aggódni kéne :)
  • Macropus Rufus
    #1
    kissé tág határok közt saccolnak. Akár ma, akár soha... :)
    Ha jól értem akkor az egész egy elméleten alapúl, amit aztán leírtak. (álltalában így megy ez elméleti fizikában)
    Tehát ha az alap tézis hibás, akkor a logikusan ráépülő folyamatok is hibásak.
    Eleve el kell fogadni azt a tényt, hogy a mi univerzumunk csak egy a sok közűl. Erre bizonyíték nincs, csak elméleti, amit aztán képletesítettek.