46
  • a.carkey
    #46
  • MerlinW
    #45
    Hát nem csodálom:)
  • Rayden02
    #44
    A totyik zárható
    Star Wars: Attack Squadrons - máris törölték
  • MerlinW
    #43
    Hát ez valami rossz vicc:) Az meg, hogy gyakorlatilag üres képernyőn nem képes 40fps felett produkálni megint egy más téma:)
  • a.carkey
    #42
    Jaj!

    Komolyan mondom 10 évvel ezelőtt még ez is jobb volt ...
  • Szabi #41
    omgwtf
  • Rayden02
    #40
  • Master91
    #39
    Na mert a sok McDonalds majd jó vissza jelzést tud adni nekik mi?

    Mind1, haladunk, már el akarom dönteni hogy érdekel e vagy sem.
  • Szabi #38
    Elindult a béta *, arckönyvön kiraktak éjfél után egy kódot, * amivel 50en beléphettek a bétába.

    * de csak az amerikaiaknak -.-
  • a.carkey
    #37
    Na ja. Az a szép, hogy még az original TORét sem. :)
  • Torzonborz
    #36
    Aha tehát akkor még a SWG 2004-es JTL kieg. szintjét se éri el. Remek :(
  • Master91
    #35



    Félek én ettől a web browseres meg oldástól :/
  • Szabi #34
    "STAR WARS: Attack Squadrons runs on the Unity Game Engine. Unity allows you to have a console quality gaming experience right inside your web browser! "

    így már érthető a rajzfilmes grafika :D
  • Amaymon
    #33
    Pontosítva az IL2 sem teljeskörű szimulátor, hanem légiharc-szimulátor. A WT pedig arcade szimulátor, mert nincs olyan szintű avionika benne, mint az IL2-ben. IL2-től nem kell túlságosan hasra esni pár dolgot kell kattogtani és vigyázni az RPM-re, a hőfokra ennyiben kimerül az avionika, az irányítás nem igazán realisztikus, az FM nem rossz. IL2: BoS-ban már az lesz. Keményen kell majd küzdeni a joy és pedál kombóval. WT-ben az eddig kidolgozatlan avionika adja a fun faktort. Gyors fast placed meccsek, amik kiválóan megtanítanak a dogfightra. Nem is hiányolom belőle, ha olyan kedvem van akkor IL2 vagy ROF-al megyek.

    A szimulátorok belépő szintje valahol a DCS szériánál kezdődne, ha nem lenne egy reménytelen bughalmaz.
  • MerlinW
    #32
    Az IL2 szimulátor, a WT a legnagyobb jóindulattal is árkád lövölde.
  • Szabi #31
    ha lesznek külső nézetben hangok akkor már nem nevezzük majd ezt szimulátornak ? :D
  • placido
    #30
    a WAR THUNDER bár free to play mégis rep. szimlátornak mondanám
  • Rayden02
    #29
    Kész!!
  • Torzonborz
    #28
    De az nem is egy átlag F2P lövölde ;)
  • Szabi #27
    war thunder-ben kellemesen kidolgozott műszerfalak vannak :)
  • placido
    #26
    műszerfalakkal ki dolgozott dolgokról ne is álmodjunk free to play játéknál de nem is az a lényeg. de gyanítom egy célkeresztes nézet azért lesz. a HANGULAT nagy betűvel azt kell értékelni.
  • Amaymon
    #25
    köntösbe? abba nincs belső nézet.
  • placido
    #24
    sziasztok szerintem jónak hangzik ez a dolog. rá koncentrál végre a vadászgép csatákra. gondolom emlékeztek még annó az X WING meg a TIE FIGHTER nevű pc gamékra nekem nagy vágyam volt hogy játszhassak velük. wot köntösbe bujtatott star wars játék ez tetszeni fog
  • DummyBoy
    #23
    Ez a recept még a "Call of Duty"-val is jól működik, hogy ne lenne jó SW-al?

    De ha nekem most idetolnák az X-Wing vs Tie fightert kicsit felturbózva ugyan, de akár 5 éves grafikával is, az sem érdekelne, simán többet érne mint az elmúlt év összes AAA játéka együtt ...

    Ugyanez igaz az Elite-re is ...

    Ha meg olyan lesz mint a WoT? Akkor elmegyek az első diznilendbe és halálra kínzom az első szembejövő Mickey-t :(
  • Torzonborz
    #22
    Hol láttál a belső interfaceről képeket ?
  • tigeroo
    #21
    "persze olyan csatába ahol meg áll az idő hogy be állítsam a támadás sorrendjét aj" ezt hívják körökreosztott szerepjátéknak - én ezt tekintem igazinak, nem a manapság casual hacknslasht
  • tigeroo
    #20
    valahol igaza van. a belső interfész kb. mintha a jedi knightből lenne bevágva (2002)
  • Sippie
    #19
    szerintem konteós a srác
  • Torzonborz
    #18
    Tipikus esete annak amikor valaki nem tudja miről kvartyog
  • Amaymon
    #17
    "Kb, mint a War Thunder"

    Rohadt rossz példa. Az a játék sok A kategóriás játékot kenterbe ver olyan mélységei vannak pedig még béta.
  • Molnibalage
    #16
    Végre érezni már a sebességet? A filmben a vadászok úgy szágulgoztak a csatahajókhoz képest, mint állat. Ehhez képest a X-Wing / Tie Fither szérián meg röhögnöm kellett, ahol kb. 100 km/h realvít sebesség volt és kerülgettem a lézert. II. Vh-s légvédelem cafatokra lőtt volna. :)
  • a.carkey
    #15
    Ez a 2003-as SWG. :)
  • Thaddeus
    #14
    Azért az Y-Wing meg a Tie-Bomber aztán tényleg szükséges ha csak hajók lövik egymást :( Bár asszem az Y-Wingnek körbeforgó felső lövegtornya van, az elég high!
  • bgabor
    #12
    "Ha egy vödör szarra rakok egy matricát, hogy "sztárvársz", attól még az nem lesz ínycsiklandozó marhaszték."

    Pedig a star wars termékekkel kapcsolatban éppen ez a koncepció úgy tíz éve már.
  • Molnibalage
    #11
    Na, még egy poligonhuszár...
  • Szabi #10
    végre sikerült jelentkezni a bétára :)
  • bakvarnyu
    #9
    Olyasmi lesz mint a Tie Fighter? Mert akkor gerjedek rá,főleg ha van belső nézet.
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Nemazé, de ennél a tré x szárnyú modellnél még én is jobbat baxtam össze 3dmax-ban vagy két évtizede. Mi ez vaze?!?? Noném pistike kalandjai a 3dstudióval?!?!?

    Ez még indinek is szar eddig. PEDIG a játékból nem is mutattak még SEMMIT. Ez kész. Ha egy vödör szarra rakok egy matricát, hogy "sztárvársz", attól még az nem lesz ínycsiklandozó marhaszték.
  • Master91
    #7
    Értelek.

    Amúgy ja, pont az RC volt az utolsó.

    Kotorok annyira nem jöttek be.....SW univerzumba pofázzak hosszú ideig jawwákkal, hogy aztán fussak a sivatagba buckalakókhoz vissza szerezni amit elloptak, persze olyan csatába ahol meg áll az idő hogy be állítsam a támadás sorrendjét aj :(

    JKA -ba volt a jó. Oda mentél , WASD+egér irányával pofoztad az ellent.

    RC nagyon tetszett, csak kicsit lehetett volna a pályák több és nagyobb vagy nem is tudom. meg a játék idő is rövid volt nekem :/
    Force unleashed 1-2 mókának jó volt. Vaderrel jó volt menni :3 De semmi egyéb
    volt még a empire at war. űrcsatáztam midnig, bár csalódás volt hogy 3-4 csillagrombolót lehívtam és annyi volt a népesség :( van viszont 1 fasza mod rá http://thrawnsrevenge.com/ , ezt akarom majd ki próbálni a napokba.

    battlefront 1-2 ...hatalmas lehetőség van abba a játékba pedig, szívem tört ketté hogy nem tudják/tudták ki használni :(

    most is 20 percenként frissítem ennek a honlapját hátha tudok játszani, de hát nem akar össze jönni
  • Szabi #6
    Az ilyen online lövölde játékoknak tényleg nincs nagy történetük, valószínű itt se lesz, de attól még remek játék lehetne. A War Thunder és a World of Tanks is zseniális játékok, de ha történetre vágysz, akkor tényleg nem ezekkel játszol. Szerencsére azért készülnek történet dúsabb SW játékok is.. majd azok hátha.. viszont hiába imádom a repülőket, a WT akkor se tud lekötni, az SW világának viszont jobbak az esélyei.. :)

    Ha sikerült WT/WoT szerű játékot csinálni, hasonló árazással stb, akkor ugyanakkora, sőt nagyobb siker lehet mint a WoT.. pedig az se kevés pénzt hoz nekik.. :D

    Egy biztos, én izgatottan várom.