12
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #12
    Tuti kamu, ha igaz lenne, akkor gyorsan lenne rá root és gapps (na meg cyangenmod) :-)
  • MsUser
    #11
    Én Magyar forgalmazótól vettem aki a programozója is a telefonon lévő Android-nak évek óta fejlesztő is mivel javít is telefonokat. Sőt hivatalosan megvásárolható az általa fejlesztett szerviz program "Keletiek is vettek már belőle" nem titkos a cége.
    Semmi gond nincs az Androiddal a jelenlegi normális telefonokon, ha még is lenne átmegyek hozzá és megoldja.
    Jobb a garancia mint bármely forgalmazó Samsu-Sony-LG-HTC stb.-nél de tovább megyek amit a forgalmazók-szakszervizeiben nem tudnak javítani az nála landol.
    És saját szememmel láttam hogy javítható, az Android hozzáértő kezekben a leghasználhatóbb alternatíva.
    Egyébként NOKIA szervizes több-éves tapasztalat azt mutatja hogy pont ez a gyenge láncszem, simán csődbe viszi a céget a rengeteg hibás és "gyorsan elavuló készülék" amit persze javítaniuk kell mert eladáskor vállalták! Csak nem gondolták át :)
  • Zombee
    #10
    Valamiből meg kell élni. A készülékeik minőségén nem kell változtatni, a hardver maga meg nem egyedi, rengeteg androidos telefonban vannak ugyanazok az SoC-k. Mostanra az Android is jól használható, ha valóban foglalkoznának a rendszerrel, amire a nyílt forráskód lehetőséget is ad, lehetne ebből nagyon jó megoldás.
  • tomboy013
    #9
    Ez tuti kamu. De ha mégse akkor gratulálok a nokiának hogy pályafutása végére ő is beáll a tucatszarokat gyártók sorába az androiddal :) bár engem ez nem érint úgyis lumiát veszek.
  • god25
    #8
    Mekkora lesz, ha odaveri eladások számát tekintve a wines telókat. :D
  • Vol Jin
    #7
    Négynél nem nagyon lehet többet, ami az androidot illeti.
  • Zombee
    #6
    Úgy néz ki, mint egy Nokia, de semmi bizonyíték nincs rá, hogy Android lenne rajta.
  • M0RN1NGST4R
    #5
    nem gondolam volna,hogy a nokia tud még lejjebb süllyedni
  • Narxis
    #4
    +1
  • mousee
    #3
    Ha ez nem kamu, akkor megvan az új telóm...
  • Pukkka
    #2
    Kacsa..
  • mortep
    #1
    Bravó Nokia!...csupán 10 évet késtetek