5360
10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • jakugerik
    #188
    Multkor egy nappal előre elterveztem hogy egy BIKF(Island)-OMDB-t repülök hajnali 5 kor fel is keltem indítom a gépet. Egy óra után készen vagyok Push Back utasok bent fmc betápáláva taxi engedély megkapva stb várópontnál állok megkapom a felszállásit nyomnám neki a kakaót és nem megy áh mondom biztos kihúzódott, de nem, úgyhogy azt az utat halasztanom kellet... a hülye saitek miatt
    biztos hogy nem veszek többé olyan szart
  • jakugerik
    #187
    Hát van egy ismerősöm neki csak Sapphire je volt még semmi baja nemvolt vele neki
  • Hypo #186
    win8.1 és saitek hát ügyesnek kell lennie, mert én nem sok jót hallottam
  • Hont
    #185
    Kinéztem egy Sapphire 7970 Dual-X VGA-t!
    Van róla valakinek véleménye...? (74eFt)
  • jakugerik
    #184
    valaki próbálta win 8.1 alatt saitek pro flight joy al ?
  • Hont
    #183
    A REX felnőtt a feladathoz...:)
    link
  • Hont
    #182
    Egyre jobban kezd tetszeni! De mindenképp kell a nagy VGA...
  • Papirzacsi
    #181
    Ezt mi az egyetemen úgy éltük át, hogy próbálgattam a volumetric ködöt a többiek meg mellőlem figyelte. New yorkban Manhattan felett berepülve az talajmenti ködbe, az orrunk előtt előtűnő épület látványára egyszerre kiáltottunk fel ijedtségünkben. Ennyire reális... :D
  • Hont
    #180
    Tegnap este volt szerencsém jó kis tejfőlős ködben repülni vele...!
    Azért ezekben a körülményekben nagyságrenddel jobb, szebb elődeinél!
    A tárgyak olyan fokozatosan tűnnek fel a homályból, hogy hihetetlen!
    Abszolút reális, mondhatni megdöbbentő!
  • Hypo #179
    elso celeronos gep meg meg van azon rajta van win 97 el :)))
  • Clidey
    #178
    Hűű, ez még nekem is megvan valahol...bár tuti nem futna már; nekem ezek a DosBox-os machinációk sosem sikerültek...pedig a Flight Unlimiteddel is jó volna néha nosztalgiázni...
  • Clidey
    #177
    Jaja, én is! Meg volt a testvére a Tomahawk ami már sokkal fejlettebb grafikával rendelkezett: voltak tereptárgyak meg pontok a földön! :D
  • Clidey
    #176
    Bizony bizony!! ;)
  • Papirzacsi
    #175
    Túl gyorsan futna, egyeseknek meghaladná a képéességeit. :D
  • Hypo #174
    a kezdetek de azert ezek se voltak rosszak


    ennek a gyari lemezei meg a fly es flyII nek meg mindig szepen a dobozban a polcon
  • GPx8
    #173
    Váááá! De szerettem ezt! (Meg a Spectrumot).
  • Hypo #172
    Amúgy a teszt progi....hááát so so. kicsit bugos az a directx 11 tesztelési method, ahány teszt annyi féle eredmény. full screen mod sajnos eleg szar Mac alatt bar az is ezt az eredmenyt hozta csak a kep tele volt hibakkal, ráadásul az imac nek 2560x1440 a nativ felbontasa. Viszont 15 perc alatt rendereltem vele egy 5 perces animot ami nem oylan rossz:)))
    FPS:
    35.2
    Score:
    888
    Min FPS:
    10.2
    Max FPS:
    61.0
    System
    Platform:
    Darwin 11.4.2 x86_64
    CPU model:
    Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz (2659MHz) x4
    GPU model:
    ATI Radeon HD 4850 (512MB) x1

  • Hypo #171
    soha nem tapasztaltam ilyet w7 8 GB ram ,fut Steam, WOT, browser es meg par dolog alt tab al valtogatok es semmi gond....
  • perko
    #170
    ÓHHH azok a gyönyörű ZX Spectrumos idők.
  • Clidey
    #169
    Javaslatom:





  • Papirzacsi
    #168
    Egyelőre csak a hardware van és most meg az "empirikus agyalás" hogy melyik software legyen. :-)
  • Clidey
    #167
    És double license vagy csak mezei natúr? :D
  • Papirzacsi
    #166
    Annyira nem, végülis ezért vettük. :)
  • N3sut3n
    #165
    akkor ez még kamu !!!
  • [HUN]FaTaL
    #164
    Persze max 4 giga 64-es osen, szóval négyet evett a chrome (ami viszont képes bármennyit, mert minden fül külön process).
  • Hont
    #163
  • [HUN]FaTaL
    #162
    Köze nincs a 8G-hez, 32bites a p3d (max 3 giga ramot ehet). Szóval a maradék ötöt megette a chromeod :D
  • Hont
    #161
    Még egy konklúzió!
    Win7X64 nél a 8Giga RAM hamar elkopik, amennyiben mellette még pl böngészőt vagy levelező progit futtatsz! Ma nekem 3x is jött az üzenet, hogy kevés a cucc! Persze a Chrom bezárása után megint minden ok, de egyszerre a 8GB kevés... (Tudom Ádám! hülye vagyok...)
  • Hont
    #160
  • Papirzacsi
    #159
    Egyetemé. :(
  • Hont
    #158
    Egyre jobban tetszik...!
  • Clidey
    #157
    Ez kié vas? :)))
  • Hont
    #156
    Hihetetlen, hogy mekkora különbség van VGA és VGA között!
    Mese nincs nekem is kell néznem egy alkalmasabb karit...
    HD7970-t néztem ki.Meglátjuk!
  • Papirzacsi
    #155
    Ezen a gépen az alap P3D v2 egész jól fut durva grafikai beállításokkal is. Kiderül mi lesz, ha majd rákerülnek komolyabb kiegek, meg egy kis tweak. :)
  • Hont
    #154
    Valóban érdemes elolvasni! Bár a hozzászólásokat is!
    Nekem az egészből az jött le, hogy pl tegnap volt jó pár bejegyzés a M.L. forumon pont az Nvidia optimalizációval kapcsolatban!
    Azt feszegette az egyik illetékes, hogy gőz erővel dolgoznak az Nvidiával, hogy direkt készítsenek egy driver frissítést a P3D hez!
    Érdekes, hogy az AMD már kirukkolt a 13.11 bétával és az Nvidia még csak most egyezkedik... Tuti ez is politika.
  • [HUN]FaTaL
    #153
    Persze semmi köze az fsx-hez, nem tudom miért írtam be :D De vannak érdekes dolgok a cikkben, főleg a végefele...
  • [HUN]FaTaL
    #152
    FSX vs P3Dv2 GPU Comparison
  • Hont
    #151
    Érdemes átfutni ezt a forumot!
  • Hont
    #150
    Valóban, de azért ez az "Árnyék" cucc, meg a fények, meg a Tessaláció, meg a tükröződések...
    LHBP ha a kisgépes terminál elé állsz és ahogy a buszok jönnek mennek és az ablakaikon megjelenik a tükröződés...
    Az valami fantasztikus!
    Hiába! Kell egy VGA.
  • [HUN]FaTaL
    #149
    FSX-ben több az fps :D