5360
10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • carlosfly
    #228
    Mert ott a legtöbb hely. Kijelölöd, hogy hova, karattyol félórát mert kicsomizza c-re valahova, azután átrakja a rendes helyére.
  • Hont
    #227
    Csont üres 120Gb SSD, csak a P3D van rajt és az Orbx csak a C re akar menni minden áron...:(
  • carlosfly
    #226
    Nem. De kell, hogy legyen annyi hely rajta (C) mint a Sim kicsomizva.
  • Hont
    #225
    Hogy sikerült felraknod...?
    Nekem nem jön össze!
    A C van a P3D?
  • carlosfly
    #224
    Ja ilyen tényleg, felraktam, de Fsx is néz így ki 30körüli fps-el.
  • Hypo #223
    háát:))
  • Hont
    #222
    Ezt érdemes megnézni...
  • Hypo #221
    :))))))))))))
  • Hont
    #220
    Köszi! Pont erre gondoltam csak én egyiken se vagyok...
    De erre valók a Barátok! Nem? :D
  • Hypo #219
    ott az avsimen a specko forum erre.........
    tessék

    még egy


    ORBX forumon kulon topic van erre
  • Hont
    #218
    Sziasztok!
    Kérlek benneteket, hogy a kompatibilis és megfelelően működő addonokról csináljunk egy listát amit ki tudunk tenni ide a forumra!
    Amennyiben kipróbáltál valamit és szerinted megfelelően működött akkor azt írd be ide az ablakba, vagy küldjél nekem egy PÜ-t!

    Köszönöm!
  • Hont
    #217
    Alakul ez szépen lassan...
  • perko
    #216
    PREPAR3D v2.1 UPDATE
  • carlosfly
    #215
    Van egy pár lehetőség. PL:FSX/FS9 Registry Repair Tool
  • ati271
    #214
    Én is feltettem.. Hááát. Még jó hogy 7870-es kártyát vettem. Minden játék flottul megy, maxon..(egy amd 6600k procival együtt ami 4.3 GHz megy) A prepar viszont, erőteljes kompromisszumokkal.. A másik kérdésem, hogyan lehet feltolni az FSX-hez készült kiegészítőket?
  • carlosfly
    #213
    Valaki PT Tu152-őt próbálta már a P3D-n?
  • jakugerik
    #212
    hát remélem... majd egy ORBX föld REX felhő valamint egy EDDF Aerosoft reptéren VC ből nézz ki 100% trafficon jah és PMDG NGX ha meglesz a 25-30 fps akkor szólj ha nincs, inkább ne is mond, mert jobban járok ha power ponitba összeszedek pár repcsis képet és azt vetítem le
  • Hont
    #211
    P3D hez a CPU-d több mint sok...
    Nálam 15-25% mennek a magok P3D alatt!
    Ahogy olvasgatom a L.M. fórumokat gőz erővel fejlesztenek ill kódolják át az FSX dll-ket!
    Véleményem szerint pár hónap és teret fog hódítani!
    A helyedben VGA-t szorítanék ki valahogy a kasszából...
    Vettem egy 7970-t de még nincs nálam, ahogy megkapom, be fogok számolni a változásokról!
  • jakugerik
    #210
    valaki tud nekem segíteni ? szerintetek i7 4770k amivel fsx et húznám vagy egy kari(p3d)? csak áprilisba fogom megvenni mert akkorra lesz mani.
  • Hont
    #209
    Egy kis örökzöld a reggeli tornáról...
  • Clidey
    #208
    Igazságod vagyon Zolibátyó...!
  • Hypo #207
    :) hát amint nekem is lesz uj gep ( ha lesz) akkor valoszinu p3d re gyurok fs9 mellett, fsx nekem zsakutca....
  • Hont
    #206
    Dehogy értelek félre!
    Amit itt Tőletek hallok, azt többnyire vehetem készpénznek!
    Igen, tényleg egyre jobban tetszik! Most gépre kell gyúrnom és majd meglátjuk mi sül ki belőle!Az igazság az, hogy a szabad időm 90%-át a szim teszi ki és mivel se nem dohányzok, se nem iszok, ezért ezt a kis "luxust" megengedhetem magamnak! (gondolom én) :D
    Meglátjuk! Lesz VGA csere és RAM se ártana!
    Kíváncsi vagyok megéri-e...
    #204 Próbáltam utána járni, de semmi infóval nem találkoztam...:(
  • Hypo #205
    félre ne érts, nem a te hibád ilyen ez a fogyasztoi tarsadalom minden szart el kell adni. Az ember meg naiv ezt tudjuk. De ahogy látom kezd bejonni neked P3D:)
  • eyecandy
    #204
    Valaki tudja esetleg, hogy az Ultimate traffic 2 hogyan telepíthető p3d-re?
  • Hont
    #203
    A H60 előtt egy toronyhűtőm volt, de ahhoz meg nagy előrelépésnek számított a H60 (akkor)!
    De ezek szerint zsákutca volt...!:D
  • Hypo #202
    :) az a H60 volt a rossz döntés:) abbol a szériából a 100 as ért valamit de annak meg nagyon hangos a ventije és ugye az a haz oldalához van vezetve. A htési dolgokról már ne is beszéljünk a h100 volt a D14 el fej fej mellett
  • Hont
    #201
    Sziasztok!
    Van megint egy tanulságom azoknak, akik húzni akarják a CPU-t, vagy nem bírják elviselni a léghűtés zaját!
    Eddig nekem egy Corsair H60 volt fent, de sikerült szert tennem egy Antec25 H2O920 -ra! Mondanom se kell, ég és föld! A réginél nem volt ritka a 80 c'!
    Most Prime95 pár órás kínzásával is 50-51 C' nál megállt és semmi hangja!
    Szóval aki nem sajnálja rá a zsetont, annak ez nagyon jó kis beruházás!
    Ajánlom!
  • Hont
    #200
    Olvasgatom a L.M. forumán, hogy több emberkének is azt tanácsolják, hogy a FrameLimiter-t kapcsolja ki...
    Már mintha Ádám is jelezte volna, hogy szerinte kuka, mint az FSX-ben.
  • Hypo #199
    Bejgli ready for departure
  • Hont
    #198
    Szia!
    Neked is! Már egész kezdtünk hiányolni...
  • Nesut3n
    #197
    Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindegy kinek !!!
  • Hont
    #196
  • Hont
    #195
    Csak 74 be...!:D
    De kíváncsi vagyok mekkora lesz a különbség!
    Végül is ez a VGA ami benne van lassan 2 éves és amikor vettem, akkor se volt a legújabb típus!
    Sajnos az új csak valamikor a két ünnep között ér ide, de keményen megdolgoztam érte, szóval megérdemlem...!
  • [HUN]FaTaL
    #194
    És mindez most csak százezerbe kerül, ha volt már egy géped az FSX-hez (VGA csere) :))))))))))))
  • Hont
    #193
    Egy kis köd teszt repülés LHBP felett (1080p HD)!
    Figyeljétek meg, hogy milyen tökéletesen egyenletes az épületek előbukkanásai!
    Ill mikor a toronyhoz érek az ablakokon a tükröződés...
    Ja és nem szabad elfelejteni, hogy a videó konvertálása rendesen lerontotta a minőséget és nálam csak kb médium beállításokkal megy csak a P3D.
    Szóval ennél minden sokkal szebb!
  • Hypo #192
    ok, de akkor is fos:))) a szenzorok a leggagyibb kinai szar, a régiekben még jobb volt a szenzor
  • [HUN]FaTaL
    #191
    Nálam az alap Saitek Cyborg simán megy a win7-es driverrel. Persze komplexebb joyoknál lehet, hogy problémák vannak.
  • Hont
    #190
    Nekem Rudderem van, de az tűrhető szerintem...
    Gondolkodok valami kormánykérdésen Én is!
    Ez a cucc meg van elvileg pedál nélkül csak nem tudom, hogy össze bírom -e párosítani az itthoni kacatjaimmal...
    Esetleg találkozott már valaki ilyennel?
  • Hypo #189
    saitek egy fos de megfizethető és ez elég a népnek