5360
10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • almostatys
    #268
    Most már sikerült feltenni az FSDT és Flightbeam sceneryket. Tegnap azért nem mentek fel,mert még 2.0-hoz voltak a sceneryk integrálva,de ma frissítették őket 2.1-hez. Ezen kívűl működnek a Flytampa és Aerosoft sceneryk java része,illetve az Airbus Extended.
    Az FTX Globalt most fogom tesztelni,de jó lenne ha a többi ORBX terrain kiegészítőt is lehetne valahogy használni a P3Dv2-ben!
    Na meg hát ez a Migration Tool... Nekem semmit nem csinál. :-(

    Ja,amúgy meg 13 és 30 között ingadozik az FPS a P3Dv2-ben és pont a hatalmas ingadozás miatt elég gyakran szaggat.Nem tudom van e erre valami megoldás...?
  • Hont
    #267
    Nekem se nagyon megy ez az addon telepítés! :(
    Eddig a kiegészítők zömét csak bemásolással tudtam életre kelteni!
    Nálam többnyire a "C" re csinálnak maguknak egy könyvtárat és onnan kell bemásolnom a"H" meghajtón lévő gyökérbe...
  • almostatys
    #266
    Úgy tetted fel,ahogy a srác leírta? Én is megpróbálom,bár nem tudom sikerül e,ugyanis megvettem a migration tool-t,de nem akar működni. Eddig egyetlen sceneryt sem sikerült vele "beintegrálni" P3Dv2-be.
    Lehet nem jól csinálok valamit?
  • Hont
    #265
  • carlosfly
    #264
    Minden probléma nélkül feltettem és megy!
  • carlosfly
    #263
  • almostatys
    #262
    Sziasztok!

    Hogyan lehet P3Dv2-be feltelepíteni a Flightbeam és FsDreamTeam sceneryket? Letöltöttem minden scenery P3Dv2 compatibilis installt,de telepítésnél nem kínálja fel a P3D lehetőséget,kapásból FSX-re telepíti fel őket.
  • Hypo #261
    de nem hivatalosan
  • [HUN]FaTaL
    #260
    Az 1.4-en maximum.
  • carlosfly
    #259
    PMDG 737NGX működik a prepar3d-n.
  • precise
    #258
    Azt lehet tudni, hogy FSEconomy-val lehet-e használni? Vagy esetleg más hasonló okossággal?
  • Hypo #257
    PMDG re ne várj:) Akik a Boeingel vasnnakr szerzodesbe a Locheed nek nem adnak sdk-t nem is mennek a gepeik....uzlet ez is.
  • Hont
    #256
    Szerintem meg kár várni!
    Én is nap mint nap alakítgatom és próbálom kiismerni pedig már két hónapja megvan...
  • N3suten
    #255
    Én megvárom hogy a PMDG és az egyéb cuccosok is támogassák ...
  • Hont
    #254
    Nálam ha 16 van, akkor már ujjongok...:) De érdekes mód, még sincsenek azok a mikró ugribugrik amiket említesz! Az az FS9 nél tapasztalom!
    Ez sokkal simábban megy, bár mikor megakad, akkor ez megakad.:(
    De majd az új kari, ha véget ér ez a Bitcoin harc és beengedik az új karikat.
  • [HUN]FaTaL
    #253
    A P3D a 10 fpsével biztosan nem smooth :))))
  • Hypo #252
    :))) mondjuk en 24fps el is elvagyok ha smooth érzés, de rühellem a 30fps és közben mikro ugrások és nincs smooth repülési élmény:)
  • [HUN]FaTaL
    #251
    Nekem fsxben több az fps :)

    Az iFly meg jobban zabálja az fps-t mint az ngx, az is érdekes mondjuk.
  • Hypo #250
    bocsánat sceneryk ről beszéltem, csak félre érthető volt
  • Hont
    #249
    Az NGX egyáltalán nem hiányzik! Az iFLY meg tökéletesen megy! A VFR gépek meg hibátlanok benne! Szóval meg lehet vele barátkozni. Sőt! Hamarabb mint az FSX-l! Legalább is nekem 8 év alatt nem sikerült...
  • [HUN]FaTaL
    #248
    Ebben azért nem lennék annyira biztos.

    A modulokat (dll) biztos nem konvertálod egy kattintással, ennélfogva a komplex gépek nem biztos, hogy mennek (pl. ngx).
  • Hypo #247
    én még várnék egy picit vele, ha nem sürgős de több a potenciál benne mint fsx ben mivel fsx et nem fejlesztik ezt igen.
  • N3suten
    #246
    Köszönöm a választ ...
  • Hypo #245
    49 doodo az academic license plusz a konvertalo progi meg mindig nem, egy PMDG addon ara es minden fsx es cuccodat tudod hasznalni amelyiket nem azt meg ugy se nagyon hasznalna az ember mert max fs9 atirat.
  • N3suten
    #244
    nekem például sehogy sincs még meg ... még ráérek ...
    és technikailag sok idő az FSX -be beleölt pénzt át állítani P3D v2 -re ...
    ja és plusz 11 Juró az összefűző alkalmazás ...

    szóval várok még ...
  • Hont
    #243
    Igaziból?
    Mire gondolsz?
  • N3suten
    #242
    Sziasztok áruljátok már el ,hogy itt kinek van meg igazából a P3D v2 ?
  • carlosfly
    #241
    Huha! Köszönöm! :D:D Nem tudtam! Köszi, köszi!!!!
  • Clidey
    #240
    Látom Te ínyenc vagy...megjelent egy frissítés, tudsz róla? ;)
  • carlosfly
    #239
    Igen megy,de pár hang sajnos nem. A copilot hangok nem mennek :(.
  • i robot
    #238
    A PTU 154 fut Preparon?
  • carlosfly
    #237
    Ja az csak a Procjet Tupoljev :D A Tu-154b2.
  • Hont
    #236
    A PT154 mit takar?
  • carlosfly
    #235
    P3d ugyanitt ezen a helyen detto így néz ki!

    FsX Install: DvD1, DvD2, Upd1, Acc, Prepar3d.cfg kicserélése az fsxére :D, FTX Global sajátTexturemap! PT154,

    Prepar3D ugyanez a telepítés csak annak marad a saját cfg-je.

    Enyni.
  • Hont
    #234
    Frankó kép!
    Miket használsz hozzá?
    És P3D-hez?
  • carlosfly
    #233
    FSX

  • Hont
    #232
    Este már nem vágtam bele, majd talán most délelőtt...!
    Még nem jött meg a videokarim, de talán a jövő héten! Addigra rendbe akarom vágni és beüzemelni egész közép Európát, meg persze az iFLY737, hogy VGA csere után azonnal tudjak indulni!
    Vissza térve a #224 hez!
    Valóban nem sok különbség van egy jól össze válogatott FSX hez képest, de azért ahogy a párából elő tűnnek a dolgok, meg a fények, azok azért klasszisokkal szebbek! Itt megint csak ez a kurva hardver igény...
  • carlosfly
    #231
    Na hogy áll a project?
  • carlosfly
    #230
    Deee nekem van! melyik versio? Gyere privi.
  • Hont
    #229

    A P3D egy üres SSD "H" meghajtón van és nem hajlandó oda rakni az Orbx cuccokat! Na ez a gáz, hogy nincs olyan ablak, ahol ki lehet jelölni, azt, hogy hova tegye...:( :( :(