5360
10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • carlosfly
    #309
    Csupa fülek vagyunk!
  • Hont
    #308
    Szia! Igen!
    Mond!
  • Frenky
    #307
    Hi! Elég kevés a hozzászólás még itt a topicban, valaki használja már ezt a simet? Lenne egy-két kérdésem..
  • N3suten
    #306
    P3D v2.2
  • m814
    #305
    Na ez egy jó konfig repszimekhez...:)

  • Hont
    #304
    Alakul ez...
    Mondtam, hogy dobálni fogják a javításokat hozzá...!
  • eyecandy
    #303
    V2.2
  • eyecandy
    #302
    Off
    Hölgyek-urak! Eladó egy sosem használt KINGSTON 8GB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9 memória kit. 24 volt 20 ért lehet vinni. Ugyanakkor keresek 1156 os foglalatú alaplapot, vagy alaplapot+cpu val. Kösz
  • Frenky
    #301
    Jó reggelt! Az a kérdésem, hogy a P3D hez is kell az FPS limiter, vagy ebben már jó a beépített? Az FSX Online tweak oldalon érdemes/lehet itt is beállítattni a confogot, mint FSX_nél? Használ? Mit érdemes még állítani, hogy elfogadható legyen a P3D? Thx.
  • almostatys
    #300
    Én pont tegnap csináltam FSX -el néhány screenshot-ot,egy pöttyet realisztikus képek lettek. :-)Majd megpróbálom feltölteni őket. Amúgy P3Dv2.cfg-t használok az FSX-hez,így sokkal frankóbb lett az FSX.
  • Hont
    #299
    Most azért én nem akarok bele ugatni, de kíváncsi lennék egy FSX videóra ugyan erről a részről...
    Szerintem zongorázni lehet a különbséget a P3D javára!
    Nagyon frankó lett! Ügyes aki csinálta!
  • N3suten
    #297



    F3lkészülve 2.1


    [center]
    [center]


    Prepar3D V2.1
    San Carlos (KSQL) to Monterey (KMRY)
    Orbx NCA
    A2A Simulations
    OpusFSX 3.43
    REX 4 Texture Direct
  • Hypo #296
    nézd meg 3 éve DLC rendszer aztán Free to Play aztán Pre Order, most meg már alpha állapotú játékokat adnak ki DAYZ.

    Ezekbe az üzleti modellekbe egy repszim elég nehezen fér bele.
  • Hont
    #295
    Amennyiben nem ez a jövő, akkor meg ki fog halni ez a "szórakozás".
    Mert ahogy Te is mondod már nem fejleszt senki ezen a téren...
    Kiderül, mit hoz a v2.2!
  • Hypo #294
    :)))) a jövö az nem ez, a baj hogy nincs semmi kezdemény se egy új platformra, az ok meg nagyon egyszerű PÉNZ. Nem feccölnek bele a több éves fejlesztésbe, nem hozza be az árát, pláne a megszokott MS addon rendszerrel aminél szabadon lehetett addonokat csinálni és megélni belőlük lásd PMDG.

    Ha csak nem egy startup a fejebe veszi szerez ra pénzt de a mai gamek üzleti stratégiájába a repszimulator nem fér bele.

  • Hont
    #293
    Én nem akarom fikázni, mert valahol ez a jövő, de!
    De azért ami eddig szar volt, az azért javíthatták volna...
  • almostatys
    #292
    Na egyre többen fikázzák a P3Dv2-t! Amúgy ahhoz képest,hogy azt ígérték,hogy ha a 2.0-ban nemis,de a 2.1-ben már tuti,hogy lesz felhőárnyék a földön,még mindig nem sikerült nekik megvalósítani.
    Én a vízzel és a nappal napközben még mindig nem vagyok kibékülve. A víz olyan mint FS2004-ben, a nap pedig egy fényes kis pötty. Az FPS-ről meg nem is beszélve...Alap beállításokkal, 3 ORBX terrain kiegészítővel, 2 Flytampa és 3 FsDreamTeam sceneryvel mindegyik reptéren 15 FPS a max default repülővel.
  • Hont
    #291
    Az ATC menü konfigurálásával találkozott valaki?
    Borzasztó a default megoldás! Mondhatni, hogy használhatatlan!
    (Rakjak neki külön kijelzőt...)
  • N3suten
    #290
    a P3D -t ugyanúgy kell csiszolni mint az FSX -et ... gondolok itt a .cfg buherálásra ...
  • almostatys
    #289
    Igen,nálam ugyanezt csinálta! De a lényeg,hogy sikerült. Ha most működik a REX4,akkor ki is törölheted a csoportot amit megadtál,legközelebb azt hiszem csak akkor kell újra megadnod, ha újrateszed a Windowst vagy az FSX-et és a REX4-et.
  • Hont
    #288
    Köszi!
    Igen, nálam is a rendszergazda mód engedélyezve volt, de nem ment! Aztán neki ugrottam és újra végig futottam a csoportokon és most simán engedte!
    Az a röhej, hogy semmit nem állítottam át mert látszatra minden engedélyezve volt csak le OK-tam...
    Lényeg, hogy most megy! :D
  • almostatys
    #287
    UIAutomationCore.dll benne van a system32-ben és a Syswow64 is?
  • almostatys
    #286
    Hmm... Érdekes,mert nekem ugyanez a hibaüzenet volt és ez segített. Biztos,hogy jól adtad meg a Csoportot? Én is ott szúrtam el,emlékszem,majd megadtam a csoportnak,hogy Administrator és utána a telepítést rendszergazdaként futtattam. A SqlLocalDB64 vagy SqlLocaLDB fájlokat próbáld meg a REX4 telepítése után futtatni. (Arra igazából már nem emlékszem,hogy előtte vagy utána kell futtatni...)

    Amúgy azon a bizonyos oldalon ahol Snakeye is portyázik,olvasgasd a hozzászólásokat,mert jópár embernek ez a baja,nekem is ők segítettek.
  • Hont
    #285
    Szia! Sajnos ez nem jött be...Ugyan az a hibaüzenet...:( :( :(
  • almostatys
    #284
    To correct the error

    1. Control Panel> Administrative Tools> Computer Management and then expanding System

    2. Tools> Local Users and Groups> Groups. Right click Groups and choose New Group, name it "Administrator".

    Nyomj "Windows jel+R" ahova beütöd ezt: lusrmgr.msc majd ENTER és adj meg egy új csoportot,aminek neve: Administrator

    Majd OK és így telepítsd fel újra,de azt hiszem előtte futtatni kell ezt: SqlLocalDB64 vagy SqlLocaLDB attól függően, milyen rendszered van. Elvileg mindkét file benne van abban a mappában,ahol a REX4 telepítőd is van. Ja és az UIAutomationCore.dll legyen benne a Windows/system32-ben és a Syswow64-ben is!
  • Hont
    #283
    Virágboltinak virágbolti, de SnakyEye bácsitól van és Ő azért elég profi ebben a dologban...:)
    Egyébként semmi nincs fent, ez lenne az első...
  • N3suten
    #282
    vagy ne telepítsd a meglévő REX 3 -ra !!!
  • N3suten
    #281
    talán mert virágbolti ???
  • Hont
    #280
    Írni olvasni tudok jelentkezését várom, a következő problémám miatt!
    REX4 telepítésénél ezt az üzenetet kapom...:(

    An error occurred while applying security settings. Administrator is not a valid user or group. This could be a problem with the package, or a problem connecting to a domain controller on the network. Check your network connection and click "Retry", or "Cancel" to end the install.

    Kb 3 órája küzdök vele és képtelen vagyok rájönni a megoldásra!
  • Hont
    #279
    Nem, azt én nem használok...
    Én ami videókat nézegettem, azokon csodás volt a víz.
    Az tény, hogy a gyári annyira nekem se jött be. De a nap az tetszik!
  • almostatys
    #278
    Fel van töltve,de nekem nagyon élénk kék a víz,bármit csinálok vele. A REX4 amúgy valami miatt nem töltötte be a textúrákat a P3Dv2-be,ezért én töltöttem be manuálisan.
    Most nézek róla videókat,másnak nem olyan a víz mint nekem.Nyomok egy restore backup texturest és leszedem a REX4-et,majd újratelepítem,hátha akkor más lesz.

    Amúgy te használsz EZDOK camerát és fel tudtad tenni? Nekem felment,de az egér mozgatására nem hajlandó mozogni a kamera.
  • Hont
    #277
    Egyébként a nap és a víz amennyiben a REX fel van töltve, akkor ugyan olyan mint az FSX-ben, ha a REX fel van töltve...
  • Hont
    #276
    Itt a probléma megint csak Keleteurópa 10 éves lemaradásában tükröződik vissza!
    Amikor nem tudunk megvenni egy 500euros VGA-t megvenni, csak úgy, hogy hónapokig spórolunk rá!
  • almostatys
    #275
    Szóval mindent összevetve mindegyiknek van előnye is és hátránya is.
  • almostatys
    #274
    Na tesztelgettem még egy kicsit a P3Dv2-t és mégsem tetszik annyira mint az FSX. Persze az FPS jobb a P3Dv2-ben,de azért megpakolva scenerykkel és egyéb kiegekkel,az sem az igazi. Ez a HDR nekem nem tetszik,enb-vel meg persze nem megy a P3Dv2. A Nap és a víz is botrányos. FSX-ben néhány effektel és a megfelelő enb-vel sokkal élethűbb Napot és vizet lehet kreálni.
  • Hont
    #273
    Végig nézegettem ezeket videókat!
    Persze az elkészítése is baromi nagyba befolyásolja a végeredményt, de azért meg kell hagyni, hogy a realizmus szempontjából a P3Dv2 torony magasan maga alá gyűri a többit! Ehhez nem fér kétség!
  • carlosfly
    #272
    Nyomj olyankor egy sima jobb vagy bal klikket az egérrel bárhova a képernyőn. Nekem hasonló a konfig csak 780 a vga és 4.8GHZ van a proci.
    Én a Feltelepedett alap Prepar3D.cfg-t tettem be fsxbe, azzal használom.
  • almostatys
    #271
    GTX 560 TI a VGA-m és I7-2600K CPU hozzá és 16 GB RAM. Nagyon gyönyörű a kép,szerintem a Prepar3D.cfg-hez hozzá se kell nyúlni,de valamiért az FPS nagyon leugrik néha és olyankor eléggé akadozik a kép. Ez főleg a földön van installált reptérnél.
  • carlosfly
    #270
    FTX Global 100%, hogy megy, annak nekem p3d-s a telepítője.

  • Hont
    #269
    Milyen VGA-d van?