5360
10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • Hont
    #510
    Tuti valami fut a háttérben...Néz meg a feladatkezelővel...
  • almostatys
    #509
    Sziasztok!
    Tényleg nem értem,hogy mi lehet a baja a P3D-nek,de ugyanazt produkálta a v2.5 mint most a v3. Repülés közben egyszer csak leesik az fps 40-50-ről 1.2-1.7 közé és borzalmasan akad a kép,majd amikor belépek az options-ba,de nem állítok benne semmit vagy csak lerakom tálcára a P3D-t,majd újra képernyőre teszem,akkor újra felugrik az fps magasra és minden frankó! Mitől lehet ez? Kevés neki a GTX 560 Ti ? Baromi idegesítő,mert amúgy frankó lenne a P3D.
  • Hont
    #508
    VAlóban igazad volt...!
    FSUIPC4 4.947
  • Hont
    #507
    Szia! Üdv itt nálunk!
    Azt hol találtad? Már mint a 4.947, mert a 4.946 is öt napja jött ki!
  • GTC16
    #506
    Szia!
    -és van már 4.947!
  • Hont
    #505
    Megjelent a legujabb FSUIPC4 4.946 !
  • JoopZzz
    #504
    PhotoScape klónozás
  • nibron
    #503
    Eseménynaplóban nézted már? Azt egyébként is át kellene nézni telepítés(ek) után, mert ott látszik ha valamelyik szolgáltatással/driverrel/alkalmazással probléma van.
  • Hont
    #502
    Nincs véletlen valakinek valami ötlete erre a hibára?
    Az a röhej, hogy az Office2013 csomagot se tudom telepíteni...Ott meg valami "Windows betűtípus-gyorsírótár szolgáltatás (FontCache)" szolgáltatásra hivatkozik, pedig megnéztem aktív...

    Utoljára szerkesztette: Hont, 2015.10.08. 22:13:39
  • Hont
    #501
    Én a nyáron azt használtam! (Augusztusig tavasztól)
    Nagyon jó volt vele! Aztán át áltam W10x64-re amire nem bírom a v3-t feltenni...
    Maga a Win10 szerintem baromi jónak tűnik!
  • Zpogi
    #500
    Urak!
    Használ valaki közületek Win8.1-et, és ha igen működik rajta a P3D V3?
    Mert nekem nem igazán sikerül működésre bírnom, betölti a Scenery fájlokat osztán minden hibaüzenet nélkül kilép.
  • Clidey
    #499
    Mondjuk elég idiótaságnak tartom... Mégis mifaß értelme van?
  • Hont
    #498
    Én is azt olvastam, hogy azt nem lehet eltüntetni.
  • Clidey
    #497
    Erősen gyanítom hogy nem.
  • Clidey
    #496
    Sebaj
  • almostatys
    #495
    Amúgy el lehet tüntetni valahogy a jobb felső sarokból az Academic License feliratot,mert nekem is ott van.?
  • Zpogi
    #494
    Bakker tényleg, nem láttam a fától az erdőt :) Azért köszi.
  • Clidey
    #493
    Mint az a képeim jobb felső sarkában is látható...
  • Zpogi
    #492
    Sziasztok

    Öbölben csak az Academic verziót láttam, neked is ez a verzió van meg Clidey?
  • johnnydirteen
    #491
    p3d-re kell használni külön terrain mesh-t mint a FSX-ben?
  • johnnydirteen
    #490
    Sziasztok

    Privátba tudna valaki küldeni nekem egy linket a v3 öböl verziójához?
  • polluxware
    #489
    bocsánat! egy előnye van: érezhetően gyorsabban tölt
  • polluxware
    #488
    nem akartam elsőként nyavajogni, de látom másoknak is hasonló eredménnyel fut:)

    tudom hülye összehasonlítás->

    ugyanzon default feltételek mellett, az fsx se+dx10 a cpu-ból egy magot hajt 50-75%on, a gtx750 pedig 40-55%os terheléssel és fluid a kabinban a fejmozgatás ide-oda.. ugyanez p3d alatt 2mag fullon, vidkari 75-85%on és a vizális élmény ugyanaz, valamint egy kicsit ricegősebb ha mozgatom a buksim

    szóóval... fsx mellett még vígan futtatok egy podcastot is youtubon, és semmi nem melegszik jobban 40C-nál...

    p3d v3 sztem ott igazán jó ha valakinek erős gépe van, és high-end addon ifr gébekkel feszít nagy addon reptereken

    amúgy kis vfr röpködésnél nincs igazi előnye (főleg most még, hogy semmi nem támogatja hivatalosan)
  • almostatys
    #487
    Nem tudom,de FSX-et most sikerült úgy belőnöm,hogy frankón megy,nincs fatal error,fps is jó,de a Prepar3D valahogy túl nagy falat a gépemnek úgy néz ki. Facebook-on láttam olyat akinek 100 körüli az fps Prepar3D-n,fogalmam nincs hogy csinálja.
  • Hont
    #486
    Nekem R9 290 van és ott is megvan ez a jelenség... Azzal sincs 30nál sokkal több, sőt LHBP 15-re is leesik! Ja és nem használok traffic-ot.
    Azt is megfigyeltem, hogy a legjobban optimalizált gép a Zlin.
    Valami más gebasz van nálunk megint!
  • almostatys
    #485
    Sziasztok!
    Clidey nagyon szépek a képeid! Nekem i7-2600K és GTX560 Ti van 500 GB-os SSD-vel és 16 GB RAM-al,de a Volumetric fog és a HDR iszonyatosan visszafogja az fps-t,ezért azokat nem is használom. A VC árnyék is lehúzza kicsit az fps-t,de az még nem vészes. Viszont azt nem értem,hogy valamikor nekem is 50-60 az fps,másik pillanatban meg leugrik 10-15-re és úgy marad súlyos másodpercekig,majd visszaugrik 50-60-ra. Ez miért lehet? Mi foghatja meg ennyire,hogy néha így leugrik az fps? A VGA lehet túl gyenge hozzá?
  • Hont
    #484
    Hú de jó...!
    Nagyon szépen köszönöm!
  • Clidey
    #483
    Itt van az összes beállításom:











  • Clidey
    #482
    Aha :)
  • Clidey
    #481
    Thx :)
  • Hont
    #480
    Nagyon jónak tűnik a képek alapján.
    Mekkora felbontás és milyen beállítások mellett van ilyen horror magas FPS-nálad?
  • JoopZzz
    #479
    Most figyelgetem jobban,hogy lehet mászkálni az ürgével?:O
  • JoopZzz
    #478
    De fasza képek!
  • JoopZzz
    #477
    Köszönöm szépen,bele is fogom operálni!
    #474
    #473
    Kissé elhavaztam,mint látom:) Mostanában a téli szezonnal kellett foglalkoznom,előtte meg a zöldségfélék betakarítása,szőlő szüret is most volt.:D Leszedem,felrakom megnézem! Hypo bácsinak is lehet sok a dolga.:D
  • Clidey
    #476
    Megy az skacok! Valahogy simábban is mint a 2.5... és az UI is egy picit javult. De csak picit...



















  • Clidey
    #475
    Na jól van skacok, akkor én nekiállok installni...
  • Hont
    #474
    Már nekem is csorog lefelé...
  • Skinner_11
    #473
    Volt ám kapás. Ügyesek ezek a ruszki ifjak, be voltam tojva hogy a "javított DRM védelemmel" meggyűlik majd a bajuk. De hát nem...

    Félig lent is van, de le kell kaparnom a Steames X-et a HDD-rő' mert nem lesz helye a cuccnak így...
  • Clidey
    #472
    Még nekem sem volt időm felrakni, csak letöltöttem. :(
  • Hont
    #471
    Én még nem próbáltam, de remélem holnap lesz rá időm!
    Nálad megy már?
    Milyen?