9
  • matrix222
    #9
    Ha a tarsadalom kepes lenne felnoni, akkor sajat maga kezebe vehetne az iranyitast. Azonba ezt elore megmondom, hogy nem sikerul. Csak annyibol allana az egesz, hogy ne vasaroly nagy valalattol.
  • Katalizátor
    #8
    Ez csak összeesküvés elmélet!!!!!

    Menjetek vissza dolgozni birkák! Meg vásároljatok! Tökre jó ez az egész cucc!!!!
  • CairoJack
    #7
    "titkosítási technológiák robbanásszerű terjedése a legfeltűnőbb megatrendek a Symantec szerint" - gyanítom csupa olyan titkosító program fog elterjedni, amihez az amcsi titkosszolgálatoknak van kulcsuk. Vagy magát a kódolást tudják törni. Semmit nem ér az egész.

    A hackerektől nem félek, azok csak pénzt akarnak az embertől, én meg semmit nem intézek online. Akitől meg félni kéne (NSA és társai) azoktól nem véd. Sok értelme nincs.
  • KM
    #6
    Vagy csak nem tudsz róla...
  • Lazarus
    #5
    Ha nem lógatod a mezítelen farkad minden egyes lyukba ami szembejön a kankót is könnyebb elkerülni
  • Sir Cryalot
    #4
    Csak ezek routert és ISP-t is "tamper" -elnek abban a kétes szakmában... (Azok a testhezálló foglalkozást űzők ...)
  • rolika
    #3
    Firefox-szal böngészek, weblapkövetés kikapcs, adblocker, cookiedestroyer bekapcs, nem tartom nyilván az előzményeket, és alapból sehova nem vagyok bejelentkezve, a login-t és a pwd-t a Firefox őrzi, és ha akarok, belépek. Thunderbird levelezőn alapból plain text-ben jönnek a levelek. Amit úgy nem lehet elolvasni, csípőből szemét.
    Namost, nem tudom, hogy csak szerencsém van-e, mindenesetre nincs a gépemen vírusirtó, nem is volt vagy tíz éve már, ennek ellenére SOHA nem volt vírusom (félévente fölrakok valamit csekkelni, de nem talál semmit sose).
    Ennyi lenne az egész?
  • Sir Cryalot
    #2
    "Persze ezek nem új keletű dolgok, régi technológiák reneszánszát jelentik."

    Helyrehozhatná pl. a Fraunhofer, és mivel nekik már amúgy is ki lett fizetve hasonló testhezálló ügyekben egy kazal pénz , finanszírozza ezt pl. bitcoinból.
  • ugh
    #1
    Tok jo .
    Egy ujabb dolog amiert majd penzt lehet kerni ha zavar, hogy a cia dvdre irja az eleted.