14
  • Zoliz
    #14
    A szeginy fémbül is kinyeri a zokszigane-t.. küldök ezeknek a szerencsétlen embereknek néhány régi alaplapot utánvéttel.. meg néhány iPhone gyártási hulladékot.
  • chuky123
    #13
    Recycling matadorok
  • jackoneill90
    #12
    ez így van jól. nagyon helyes, hogy oda kerül a sok hulladék ahol amúgy is sok más hulladéktípus van.
  • TomecK
    #11
    A C típusú lakosságot esetleg, nem lehetne adományként feladni nekik? Biztos vagyok benne, hogy nagyon segítőkészek lennének a szemétszortírozásban.
  • Angel5
    #10
    Legideálisabb lakó hely lenne az itteni C-tipusu lakosság számára :)
  • Tinman #9
    Nálunk csak 1 millió felesleg van... elvégre annyi a munkanélküliek száma ;-)
  • Qlimax
    #8
    Úton dél felé megállhatnának felénk is, guberálnék egy kicsit én is. Bár én nem a megélhetés miatt, hanem inkább a régi értékek megóvása érdekében...
  • qrd0xQSt2rdvnu
    #7
    Ja, és mi az új ebben a cikkben? Az, hogy végre törvényt akarnak ellene hozni, vagy még az se? Ez a téma már évek óta ismert, több tévécsatorna is csinált róla dokumentumfilmet.
  • qrd0xQSt2rdvnu
    #6
    Röhej (vagy inkább nagyon elkeserítő), hogy napi 4-5 ezer Ft-nak megfelelő összegért mindent képesek tönkretenni.
    Ezeknek a használt elektronikai cuccoknak és hulladékoknak egy hatalmas telepre kellene kerülnie, ahol szakszerűen szétválogatnák, bezúznák, megolvasztanák, szeparálnák és ki tudja még mit csinálnának, hogy a lehető legnagyobb részéből újra nyersanyag legyen.
  • ugh
    #5
    Ez egy hulyeseg cukorberginek van igaza szellesavu internetet mindenkinek.
    Akkor a szemettelpre se kene kimenniuk csak egy fos facebbokos jatekban klikkelgetni a szemetre aztan elkuldeni maguknak emailbe.....
  • Linkout
    #4
    Azért adományként ilyet szállítani erős pofátlanság. Szépen lestoppolnám félúton a rakományt, hogy átvizsgálják és ha fos, mehet vissza a feladónak egy szép büntivel és megsemmisítési határozattal. Nyilván ez senkinek sem érdeke.
  • tomazin
    #3
    Gratula!
  • gforce9
    #2
    Persze, ez a számolás ilyen egyszerű és ugyanez a helyzet nálunk is. Magyarország erőforrásai nem bírják el az egész társadalmat. (gyk: szarkazmus)
  • Tinman #1
    "A 35 millió ghánai körülbelül egynegyede él a létminimum alatt"

    Tehát cirka 9 millióval vannak többen, mint amennyit az ottani erőforrások elbírnak.