Saját időjárása van egy óriásbarlangnak
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#18
"mondta Shone, aki a Föld utolsó rejtélyes helyeinek egyikeként tekint a barlangokra." Ez az egyik ok amiért barlangászom.
#17
Pedig nem az. Ha felhõk keletkeznek benne, és abból esni kezd, akkor az vehetõ saját idõjárásnak. A Burj Dubaj-t is módosítani kellett, mert az épületben felhõk keletkeztek. A homlokzat burkolatát kellett megváltoztatni.
#16
Köszi a linket!
#12
Nemtom nekem a "köd és pára" még kicsit sem közelíti meg a saját idõjárás fogalmát...
"A hangom több másodperccel késõbbi visszaverõdése emlékeztet az üres tér méretére és arra, hogy egy barlangban vagyok."
Azt én is kipróbálnám! A Yardstick zengeto sem tudna ilyet szimulálni.
Azt én is kipróbálnám! A Yardstick zengeto sem tudna ilyet szimulálni.
https://www.youtube.com/shorts/zECTF2H8Jp8
Húvazze!
Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs
Köszi, király.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Érdemes rákeresni a képekre, mert iszonyat jók. Valamiért ahol sok kép van, ott pocsék a minõség, ahol jó a minõség meg a rengeteg képbõl csak pár darab van, de megéri megkeresni õket. A felhõ dolog érdekes, de arról készült fotó szerintem a legkevésbé izgalmas egy átlagembernek. De a többi!
Le a kalappal.
#3
Ez a fénykép fénykép!!!!!
#2
Prometheus.
Im beginning to have less and less interest in what you think is possible or impossible. (Dr. Strangelove)