22
  • chuky123
    #22
    Szerintem is ez egy melléfogás. Lehet egy pontból(focus) ból jól mutat a kép benne de ha az egész család akarja nézni tuti torzít a kép. Ez most akkora hype mint anno a 3D tévéknél volt ami már kezd lecsengeni.
  • god25
    #21
    Dejóóó, most már a wc-ből is lesz rálátásom :D !
  • MsUser
    #20
    TV- nél lesz értelme a panoráma hajlított kivitelnek nagy képátló és felbontás mellett!
    A telefonnál csak Design.
    Csak az árnak kellene gyorsan zuhanni igaz TV-adást szinte egyáltalán nem nézek csak filmet néha-néha.
  • pixx
    #19
    HD az nem egyenlő fHD-val
  • haversvábbogár
    #18
    láttam ma ezt a tévét és tükröződik benne a fény nagyon ..csak full sötét szobában jó..szerintem nincs jövője .
  • kvp
    #17
    Japanban van mar 4k adas is (igen, foldfelszini digitalis valtozatban is), viszont ha egy tv-n passziv szemuveges vagy autosztereoszkopikus 3D-t hasznalnak, akkor az megfelelzi a vizszintes felbontast. Ilyenkor egy sima fullhd 3D-s filmhez is ketszer akkora felbontasu kijelzo kell. Persze ez ma meg luxus, mint par eve a hd tv-k.
  • Tetsuo
    #16
    Tehát egyetertesz vele, hogy nulla 4K tartalom van. ;)
  • fonak
    #15
    Van sok HD adás is, szóval azért ez már nem igaz.
    "Hagyományos tv adás" meg már aug. óta nincs konkrétan, ha jól tudom. :)
  • fityisztma
    #14
    Nem azért dolgozunk, hogy a feleslrget az alkoholistáknak adjuk. Azt megteszi az állam a SZOCHO-n keresztűl, hanem azért dolgozunk, hogy a kívánságainkat elérjük.
  • duke
    #13
    Nem lehet hogy a selejtes tv-ket akarjak igy eladni ? Gyartottak par ezer gorbe tv-t, es most ra mondjak, hogy direkt csinaltak gorbere.

  • csimmasz
    #12
    Nehalgass rájuk!
    Mindíg vedd meg a legújabb kütyüket ha megteheted.
    Mert ha a hozzád hasonlók nem költik a sok pénzt új technikára, sose lesznek olcsók és eltűnhetnek a piacról.
    Szóval hajrá!
  • xyl
    #11
    Karinthy Frigyes egyébként igyanabban a szövegben használja azt, hogy ilyet és ilyent. Forrás: MEK
  • xyl
    #10
    Megfontolásul: http://www.e-nyelv.hu/2008-10-18/ilyet-olyat-ilyent-olyant/
  • kvp
    #9
    Le fog menni az oled-ek ara a nyomtatott papir ara kozelebe. Onnantol meg filleresse valik a nagyfelbontasu es/vagy nagymeretu oled kijelzo. Ha addig nem talalnak ki valami sokkal jobbat. (pl. annyira elterjed az augmented reality, hogy mar nem lesz szukseg mas kijelzofajtara)
  • BM
    #8
    :D :D
  • pixx
    #7
    Amúgy a dvd még mindig erős a piacon, és a blue-ray-t nem tudta lenyomni, egy harmadik formátum, elterjedésere venni tvt még értelmetlen.
    Emlékszem annak idején a dvd piac elkezdett nőni, és 2001-ben bejelntette a Sony, hogy van új formátum, ez a Blue-ray, de nem adják, mert rosszat tenne a piacnak. Vártak még 5 évet. És utána került bele a PS3-ba, így kezdett elterjedni, ahogy előtte a dvd-t is kezdték el nyomatni.
    Az új ps4-be most rakták bele, innen még 2-3 év mire el kezd terjedni.
  • pixx
    #6
    Szerintem jelbleg felesleges ez a tv, mert nincs rá tartalom.
    A hagyományos tv adás még csak 720 p, bár az is gyatra minőség, blue-ray az egyetlen.
    4k-t meg pc-ről se tudsz nézni, mivel nincs ilyen film.
    Ha vettél is ilyen tvt, csak pénzt dobtál ki valami olyanra, aminek kb. 2-3 év lesz az elterjedése. Addigra lesz jobb, olcsón.
    Az ilyet hívják luzernak.
    Egy helyen használnak 4k-t, ezt pedig a filmkészítés, illetve a mozi.
  • fityisztma
    #5
    Te kis gonosz! -
  • BM
    #4
    Először tanulj meg helyesen írni! "ilyent"
    Másodszor meg senki nem kérdezte milyen TV-t vettél. (gyanítom kamu)
  • fityisztma
    #3
    Még szeptember elején vettük meg a KD-84X9005 4K-s 3D LED LCD Televíziót, azt hittem, egy darabig az jó lesz, :-( de úgy gondolom, karácsonyra az asszony kisír egy ilyent.
  • noland
    #2
    Kellene, fekete kerettel. A hajlítotton még gondolkozom, elég drabális egy darab.
  • Vadnokedli
    #1
    Én úgy tudom már volt korábban hajlított kijelzőjű TV- igaz nem OLED.