9
  • Sajátvéleményem
    #9
    A You Tube arra jó,(kép és hangminősége miat.) hogy a máshol nem található zenét filmet megnézzem. Vagy egy-egy érdekesebb, TV-ben leadott műsort felvenni.
  • Bren X
    #8
    Vannak más keresők...
    A YouTube-ról meg le lehet szedni az anyagokat, pl.: a DownloadHelper-rel.
  • culas25hc
    #7
    Legalább most már tudom, hogy ha nem találok valamit, az nem azt jelenti hogy nincs, csak máshol kell keresni. A YouTube is egy nagy szar lett az utóbbi időkben, rengeteg videó nem elérhető már. A jövőben szerintem teret nyerhetnek a kisebb videó megosztók és keresők, a nagyok az ilyen túl szigorú szabályrendszerük miatt fognak visszaszorulni.
  • Sajátvéleményem
    #6
    Ja??????????
    Ez csak így megy? nem tetszik valakinek valami akkor töröltetjük?
    -Na, nekem a zsidók és cigányok nem tetszenek....
  • fergusonpapa
    #5
    Ez most komoly?
  • kvp
    #4
    A teljes domain alapu torles odaig mukodne, hogy valaki felrak a facebook-ra egy darab illegalis file-t. Amint a google letiltja a teljes facebook-ot vagy akar egy amerikai kormanyzati oldalt 1 db szerzoi jogilag vedett kep miatt, azonnal bebukna az egesz rendszer. Azert a legtobb jogvedo tudja, hogy csak addig csinalhatnak barmit amig nem okoznak jelentos jarulekos kart, mert amint igen, a sajat fonokeik fogjak oket hivni, hogy a google-ben nem jon be a facebook es igy nem tudnak belepni.
  • lapaleves
    #3
    ...és amint a paraszt nem találja meg a guglin / jutubon a keresett pár filmet, haverokat megkérdi, kap valamelyikőjüktől meghívót és utána a pár film helyett letölti a fél netet zárt rencerből. brilliánsan visszaszorítják.
  • ugh
    #2
    Ez igaz de azer' bevehetik a veget:D
    Az elsot mar a masiknal en vagyok odanove :D
  • enyac
    #1
    Ugyan... Lesz helyett másik százmillió link. Továbbá használhatunk más keresőt is.