1012
  • endorphinz
    #1012
    tud valaki csalást erőpontokhoz?
    utolsó kard küldi megkezdéséhez kell speciális képesség ami az utolsó sorban van de ahhoz feloldásához kell vagy 700 pont, az kb. 10 warchief kinyírása de olyan fantáziátlanul fos küldetések ezek, hogy nincs erőm vesződni velük

    fő küldetésből talán 1 vagy max 2 van még
  • molnibalage83
    #1011
    Egész jó volt. A Cerebrimboros DLC-t van értelme végigtolni? Nem csak repetetitív cifrázása az alapnak? Mennyire hosszú?
  • molnibalage83
    #1010
    Ez a játék néha az őrületbe kerget. A 5 brandelést akarnám csinálni. Az egyik alvezérnél csak a zónát adta meg. Már vagy ötször végigpásztáztam a nyamvadt zónát, de sehol nincs az a hülyegyerek. Na akkor most mi a tökömet csinájak...?
  • molnibalage83
    #1009
    A fehér kard ikon mellette két sávval az UI-n a térkép mellett mi a frászt mutat?
  • molnibalage83
    #1008
    Most megint egy olyan quest van, amivel szarozni kell, mikor túszejtés után jön a boss.
  • Gary
    #1007
    A fő szálat érdemes követni, mert sok érdekes képesség csak azokban a küldetésekben válik elérhetővé!

    Hála Teomus-nak, a játéknak van magyarítása is. Letölthető:
    Teomus saját lapjáról
    magyaritasok.hu-ról

    Kontroller (pl.: X360) használatát én erősen javaslom!
  • molnibalage83
    #1006
    6-7 óra játék után. Most vagyok 13-nál.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.07.09. 20:16:49
  • GaBika6
    #1005
    Nincs baj, ha nem megy, de negatív kritika és hiszti 3-4 óra játék után??? Balázs ez nem a DCS! Witcherrel összehasonlítani egy ilyet? Ha kivitted várom a véleményed. Továbbra is azt tartom, hogy megéri a 4-et és sztem10-et is ér! Sok órát bele lehet tenni és tervezem az újratelepítést. Lopakodás, fejlődés, képességek használata és félisten vagy a játékban. Fontos lehet a megfelelő kövek (runa) használata is.
  • SzirmosSzisza
    #1004
    Mindenkinek van gyengesége, ha nem látod támadj gyengébb ork vezéreket és szedd ki belőlük az infót.
  • Shep
    #1003
    A második terület sokkal jobb lesz, addig nem az igazi.
  • molnibalage83
    #1002
    Na, most már egész tetszetős, ha halad az ember a főszállal is.
  • molnibalage83
    #1001
    Ilyen képesség közelében nem vagyok. Sanszosan korábban öltem le a vezéreket, mint gondolták a tervezők.
  • ratgab
    #1000
    Az nem játékmechanikai probléma, amikor nem jössz rá, hogy lehet valamit megoldani. Látod végül csak meglett a lopakodással.

    Egyébként rá lehet küldeni olyan orkot is ami fölött átvetted az uralmat. Sok lehetőség van a játékban, csak nem használtad eddig ki.
  • molnibalage83
    #999
    A gyakássorozat után végre kicsit érdekesebb questek jönnek. Meg egy kis csavar a történetben.
  • molnibalage83
    #998
    Na, csak sikerült. Leöltem mindenkit lopakodva és a stealth kill így már lehetséges volt.

    Nem, a legtöbb játékban a jót látom. Csak amikor olyan játékmechanikai gikszer jön szembe, hogy szinte lehetetlen továbbmenni, akkor azér az gáz...

    Számtalan olyan játék van, aminek a súlyos hibáit is el tudom nézni és életem nagy játékai, mert más téren aláznak mindent. Witcher széria, This War of Mine, Life Is Strange, Gothic 1-2 és még tudnám sorolni. Én valami fúdenagyra számítottam ezen játék kapcsán, ehhez képest elképesztően monoton és repetitív.

    Most elfogytak a vezérek, de nincs további quest. Gondolom akkor a sárga jelzésű helyeket kell letolni, de hogy akkor ezek előtt miért kellett következmények nélkül leölni a négy vezért, az picit homályos eddig.

  • Madi92
    #997
    Nem bántásból, de megfigyeltem, hogy te a legtöbb játékban csak a hibát látod.
    Magam sem játszottam ki a játékot, mert az új területnél abbahagytam, és nem folytattam, de azért amiket itt írsz, az már vicc kategória. : )
    A játék nem tökéletes, de szerintem itt most a felhasználónál lesz a bibi.
  • molnibalage83
    #996
    Legyakok és mindent 45 perce aprírok, de nem fogynak el. Hagytam lemenni a riadót, kiirottam a pálya egy részét, de páran a két vezér körül vannak. Ha nekikmegyek megint csak jönnek. Nem kutyák elfogytak, akkor hogyan lehet kinyírni azt, aki immúnis mindenre...??????
  • Daermon
    #995
    Annyira pedig nem nehezek szerintem.
    Én elvoltam velük :) Gyakorolj és menni fog.
  • molnibalage83
    #994
    Nincs gyengesége. Hiába fél a coragontól, akkor sem lehet megüti. Ok, a nyilakra sebezhető, de meg sem látszik rajta a sebzés.

    Nálam az egész játékmechanika kezd csúfosan megbukni. Leszólóan nézve, ez ordenár szar. Játszhatatlan egy ponton túl. Ömlik rád a végtelen ork. Hogy a faszba kéne kinyírni a vezéreket? A testőröket is előre kiiaktatom, de csak dobja be a random kapitányokat és sima orokoat. Soha nem fogynak el az orkok? Mert, ha ez így van, akkor ez szerintem rövd úton ununstall. 4 EUR-t sem ért meg...
  • ratgab
    #993
    Minden ellenfélnek megvan a gyengesége. Nézd meg a gyengéjét és azzal a módszerrel érdemes nekitámadni.
  • molnibalage83
    #992
    A combat masteres ellenfeleket hogyan lehet legyőzni...? Semmifel sem tudom megsebezni... Nézem videókat, de nálam a wraith izére semmi sem történik...
  • Shep
    #991
    Nem igazán :)
  • Shep
    #990
    RPG, mert van benne fejlődés. Ezt manapság, már minden játékra rábiggyesztik.
  • molnibalage83
    #989
    Wiki...

    Middle-earth: Shadow of Mordor is an open world action-role playing video game.

    Steam tag-ek...
    Action Open World Adventure Fantasy RPG
  • Voltan
    #988
    De ki mondta, hogy ez egy RPG?
  • ratgab
    #987
    Hiányzik, hogy szívom a véred vagy mi? :-)
  • Shep
    #986
    Account lopás van! :)
  • molnibalage83
    #985
    A harcrendszer alapvetően jobb, de gyakorlatilag nincs semmi azon túl. Azt sejtettem, hogy akció RPG-sebb lesz, hogy de hogy ennyire, nekem az mélyütés.
  • Madi92
    #984
    Azért a harcot is elég dinamikusra összehozták. Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani, de itt azért jobban néz ki, mint witcherben.
  • SötétBarom
    #983
    Az a durva, hogy az autók fizikája is sokkal sokkal szarabb mint a Gran Turismoban...
  • ratgab
    #982
    Hát mert ez nem RPG és az NWN-hez sincs semmi köze, de a Diablohoz sincs.

    Sheppel értek egyet: A játék lényege a nemezis rendszer. Ha azt nem értékeled, akkor tényleg csak egy sima kardozós akció kalandjáték semmi több.

    2014-ben is a nemezis rendszer miatt voltak annyira oda érte na meg azért, mert senki nem várt tőle semmit, aztán mégis élvezetes lett. Gyakorlatilag ugyanúgy ahogy a Mad Max-nél. Mindenki bukást várt aztán kellemes lett.
  • molnibalage83
    #981
    Az egész játék csak harc, a cutsecenek is totál egykaptafásak. Ez egy Diablo 1, csak szebb a grafikája és több loot van benne, amolyan Tomb Raider szerű. Szerintem végigtolom becsületből, de mint RPG ez egy vicc. Ennél a 2002-es NWN fényévekkel tartalmasabb volt, nemhogy egy-két modja, pl. a Tortured Hearts.
  • molnibalage83
    #980
    Totál egysíkú az egész. Harc, harc, és kb. ennyi. Néha van másvilágos nyomkeresés, de ennyi. Ráadásul a lopakodás legtöbbször lehetetlen. Rádnyoja a 40 orokot a játék oszt good luck... Nem értem, hogy ettől miért voltak annyira oda 2014-ben is a W3 előtt... A 4EUR kb. reális ár ezért...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.07.08. 09:35:46
  • mooo
    #979
    Jó hát a Witcher 3 után minden picit sivár lesz Én nagyon szerettem, de egy idő után sajnos tényleg monotonná válik.
  • SzirmosSzisza
    #978
    Mondjuk Witcher 3-hoz hasonlítani hülyeség, ha már kell valamihez akkor Assassins Creed sorozat.
  • DantesHUN
    #977
    Eh. A Witcher III óta minden nyílt világú játék sivár...de amúgy jó játék ez
  • sadface #976
    Nekem anno néha a kamerával volt bajom, de ezen kívül semmi...
  • Shep
    #975
    A játék egyetlen erőssége a nemezis rendszer, a többi az erősen felejthető kategória.
  • molnibalage83
    #974
    Kezdem megszokni, de egyelőre nagyon egysíkúak a csaták. Olyan tömeg van, hogy a kivégzések alig használhatóak, az íjnak alig van haszna és lemerül, stb.

    A játékmenet is kicsit monton. Menj és öl, eddig szól eddig. A Witcher III után picit sivár az egész.
  • mooo
    #973
    "Katasztrofálisan szar az irányítás" ? :DD user error...