131
Körökre osztott stratégiai szerepjáték.
  • chris0000
    #131
    megoldódott.
  • chris0000
    #130
    hi.
    játék indítás előtt másnak is feldobta a steam fiók felügyelet módosítást? igen/nem
    thx.üdv.

    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2018.04.28. 14:41:18
  • tombadillo
    #129
    megvettem az eredetit a steamről - csakszólok, pont 90 %-os leértékelés van rá, de nem találom a mentéseket. valakinek nincs tlete? bemásolnám az eddigi állásomat, de nincs hova.
  • Montanosz
    #125
    persze, ő csinálja, ott van a honlapján
  • chris0000
    #124
    hi.
    a lostprophet-es magyarításra gondolsz?
    üdv.
  • steweee
    #123
    egész jó kis játék volt, nagy ötletekkel, érdekes párbeszédekkel, izgalmas harcokkal

    igaz volt amiben kiforratlan

    ott tartok, hogy ostromolnánk a végén a főellenség várát, de beárulnak, elfognak és oda jutunk ahová az elején, az arénába. ott hagytam abba hétvégén

    mi jön még ezután ?
  • Montanosz
    #122
    kész a magyarítás, tesztelés alatt
  • Montanosz
    #121
    készül
  • hejyjyjy
    #120
    Sziasztok!
    Tudnátok abban segíteni hogy a játékhoz készül-e magyarítás?
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • sárkánylovag
    #119
    Csináltam 2 es fórumot :)
    Amúgy tényleg nincs nagy érdeklődés iránta nem csak itt sehol.
    Lehet karácsony utáni uborkaszezon van.
    Amúgy nem rossz főleg az eleje a pókos rész tetszett.
    De elég lekorlátolt mert mikor 50 esen van egy fegyveres szint akkor nem kezdesz mást fejleszteni mert minek...
    Ergó mész azután amit kitaláltak. Kardra nincs is senki pl a játék elején csak a támogató csapatban az ostromokban.
  • wedge31
    #118
    Igen, van egy-két újitás de az alapok megmaradtak.
  • Was
    #117
    Gondolom akkor a nehézség is maradt. Nem is álmosodtam el soha ennél a játéknál. Kár, hogy ez most a winter sale-ben nem volt akcióban.
  • wedge31
    #116
    Elfér az itt is amekkora az érdeklödés utána...
  • sárkánylovag
    #115
    Nincs a blackguards 2 nek külön fóruma ? :)
  • Was
    #114
    Hát érdekes, a virágbolti már megjelent, amúgy meg 20-a a hivatalos. (Blackguards 2)
    Utoljára szerkesztette: Was, 2015.01.15. 21:05:53
  • Tibbbor
    #113
    Irigyellek a DA: I miatt! Az eddigi részeket mind megvettem, de ehhez sajnos már nem elég a 2 magos processzorom...:(

    Tegnap sajnos rájöttem, hogy mégis csak kénytelenek leszek legalább a Spear-es karakteremet(a neve most nem ugrik be, valami "Takata" ?) kitalentelni zúzófegyverre is, mert pl. csontik ellen a piercing damage-el lófüttyüt se érek...
    Az elején nem csináltam meg a Dwarf game mellékküldit, most meg úgy látom, nem tudok visszamenni a helyszínre. Akkor ez a küldi ugrott? Mert még mindig ott virít a listában.
    Nektek melyik a kedvenc karakteretek? Nekem a törp. Imádom a beszólásait és nagyon jó a szinkronja.
  • Was
    #112
    Mindjárt itt a második rész -elvileg január- nagyon várom. Pont tegnap néztem egy video-t az új feature-ökről. Pl. a fő karaktereken kívül lesznek felvehető zsoldosok is.
  • dartonite
    #111
    En is ujrakezdtem szal szerintem batran irkalj ha van mirol.
    Igaz most DA:I mellett nem sok ido jut ra, es ugy tudom mar javaban keszul a masodik resze.Ugyhogy en mar nagyon varom, ez egy tok jo jatek es harcrendszer.
  • Tibbbor
    #110
    Való igaz, hogy ebben a játékban nagyom könnyű félretalentelni a karaktereinket, ha nem figyelünk oda, vagy ha nem vagyunk elég járatosak a szabályrendszerben. Például a Speciális talenteknél lehet rengeteg AP-t felesleges dolgokra elszórni: ha olyan talentre költünk, ami az adott fegyverrel nem is használható, vagy ha nincs pajzsunk, de a pajzsharcot fejlesztjük.
    A trainerek neve mellett fel van tüntetve, hogy az illető Mage, Warrior vagy pl. Gladiátor-e? És igen, mindegyik mást tanít.(válasz #108-ra)

    Igaz, hogy disznóság phenés nélkül elkezdeni a következő harcot, de erre valók a mentések. Legfeljebb újrakezdem a csatát, de előtte bespájzolok italokból, és úgy gazdálkodok velük, hogy 3 fordulóra elég legyen.
    Jó lenne, ha a világtérképen a város fölé húzva a kurzort kiíródna, melyikben van innkeeper, trainer és kereskedő.Utóbbi mondjuk szinte mindenhol, de tanító nem.

    Tudom, hogy a topic már nem él, de gondoltam, írok ide, mivel én csak most próbáltam ki a játékot.
  • lammaer
    #109
    Adj példát, c-64es Bard's Tale óta tolom az RPGket, de az sztem is csak szimplán szemétség amikor egy harc után nem enged pihenni hanem rögtön bedob a következőbe.
  • lammaer
    #108
    Sziasztok,

    Most kezdtem a BG-t, de nem teljesen világos az új skillek/varázslatok felvétele: van elég fejlődési pontom egy új varázsklatra, ott állok a trainernél de nem engedi megtanulni... azt mondja trainerhez kell mennem. hasonló a szitu különféle skillekkel is.

    Most létezik az hogy minden trainer csak bizonyos dolgokat tud megtanítani? (pl az ijász kinézetű trainer nem tud varázslatokat vagy közelharci dolgokat tanítani... logikusnak tűnne de nem találtam rá utalást)

    ------

    Másik: lesz a játékban lehetőség vhol respecre?


    Amúgy érdekes a játék, bár nagyon hiányolom a sok lootot meg a random encountereket - elég lineáris a cucc. Gáz hogy a törpe harcosomnak még mindíg a fáklya a legjobb fegyvere... illetve az összes vagyonomért vehetek egy mace-t, ami +3al sebez többet azt doszt. Egyelőre a varázslók jobbnak tűnnek :)
  • Was
    #107
    Blackguards 2 Gamescom Presentation
    Utoljára szerkesztette: Was, 2014.08.15. 11:56:09
  • dartonite
    #106
    Juj de varos.
  • Was
    #105
    A Blackguards 2 -ről van szó persze.
  • Was
    #104
    Official teaser.
  • Was
    #103
    Nekem a Bloodborne mellett a Blackguards 2 okozott a legnagyobb örömöt az E3 bejelentései közül.
  • Was
    #102
    50% a Steam-en, a DLC is!
  • Skill84
    #101
    van értelme két egy kezessel menni ?
    mintha a power blow többet sebezne .
  • Was
    #100
    Untold Legends DLC megjelent!
  • dartonite
    #99
    Azokkal meg ados vagyok magamnak,az River of Time-ot elkezdtem de valamiert nem nyugozott le es hamar abbahagytam.Fog kapni meg egy eselyt,kosz :)
    Jelenleg annyi jatek van es oly keves idom...
  • dartonite
    #98
    Hammer blow(kozelharcos),triple shot(ijasz).Csak a novenyre koncentralj,a csapokat es whisp-eket hagyd a fenebe.Minel elobb le kell rakni.Ijaszkodni erdemes foleg ellene.
  • gseldon
    #97
    Ha ezeket szeretted, akkor tényleg ajánlom a Drakensang: The Dark Eye és a Drakensang: River of Time játékokat. Mindkettő nagyon jó, szerintem könnyedén van Dragon Age szintű, csak kevéssé ismertek, mert német fejlesztők készítették, de van angolul is kiadás. Szerintem jobbak, mint a Witcher pl.
  • wedge31
    #96
    Semmi extra azon kivül, hogy a tüzet nagyon nem szereti.
  • Skill84
    #95
    valaki tudna segíteni? a növényekkel bajban vagyok.
    egyik emberem egyből elviszi aztán jönnek a mérgező csápok.
    mi a gyengéje ? 2 questem is áll mert mind a kettőben le kéne vágni egyet .
  • Was
    #94
    Na lepergett a stáblista! És az utolsó csatának is csak 3-szor kellett nekifutnom. :) Néha volt kísértés, hogy visszakapcsoljak normálra, de kitartottam. Volt egy-két csata, ahol már első kör után csak pislogtam, hogy ezt komolyan gondolták-e.
    Az is érdekes volt, hogy a generált karakteremet, akivel egykezes kardra gyúrtam pajzzsal, a harmadik fejezet közepétől kezdve kellett átképeznem 2 kezesre kardra, mert elég hatástalan volt már. Az íjas karakterem nagyon hatásos volt, a varázslómat viszont nem tudtam igazán támadásra használni, illetve arra fejleszteni, 90%-ban gyógyítással foglalkozott.
    Szóval nekem is nagyon bejött, várom a DLC-t. Jut eszembe valaki próbálta a The Banner Saga-t, milyen lett?

  • sárkánylovag
    #93
    Aki szereti a körökre osztottat:
    Most jelent meg:
    History Legends Of War
  • dartonite
    #92
    Na latod ilyen finomsagokkal en nem is voltam tisztaban.Lehet hogy a tutorial rendszer is lehetne valamivel fejlettebb a magamfajta tudatlanoknak.
    Az utobbi evekben ezen a jatekon kivul csak a Dragon Age Origins volt ami a gep elott tudott tartani sokaig az RPG-k kozul,szoval azert van ebben a sorozatban is potencial.Meglatjuk az Inquisition teljesiti e a elvarasaimat.
  • zenoka
    #91
    ha jatszottal anno a krynn sorozattal akkor ez pics@fust nehezsegu jatek..
    tenyleg remek volt itt a balance, nem ment valami elmentem csinaltam egy jo par mellek kuldit visszamentem es sikerult..
    nalam az elmult 2 ev rpg-je a cim.. csak kar hogy hamar vege lett es nincs multi arena.
  • wedge31
    #90
    Nem tudom én nem látom ilyen vészesnek a helyzetet, már a ea alatt írtam, / #13 / hogy nem lesz közönségkedvenc a nehézség miatt.
    Viszont aki komolyabban bele merül annak nem lesz gond a végigjátszás.
    Az mondjuk engem nem frusztrál hogy egyszer-kétszer újra kell játszani egy pályát inkább inspirál de ez valszeg egyén függö.
  • DarkHorSe
    #89
    En nagyon szerettem a regi rpgket, de egy jatek ne arrol szoljon mar hogy probal minden csataban megszivatni :D Enis kb a krokodilokig toltam, aztan abba is hagytam. Nem egy rossz jatek, vegre vmi uj rpg de ilyen teren en csalodtam benne. Regiek meg szerintem egyaltalan nem voltak nehezek es millioszor tobb szabadsagot adtak mint ez. Nemis tudom milyen regi jatekhoz lehetne hasonlitani ezt a rendszert, mondjuk a baldurs gate ott is volt egy map es mehettel amerre akarsz. Sokkal elvezetesebb volt es nem arrol szolt hogy szopjal vegig 3 harcot hogy utana ujra 3 harc legyen :D