176
Gran turismo 6
  • Versace26
    #16
    Hálás vagyok az iránymutatásodért,igazán köszönöm
  • Moby
    #15
    Na akkor irány a ps4 topik, és bejelentkezni a táblázatba!
  • Versace26
    #14
    Én nem amiatt veszek,csak probálom összegyüjteni azokat,amiket kifognak adni hozzá.Drive Club,metal gear 5,watch dogs,és még kitudja mi lesz
  • Moby
    #13
    Ott a link a hozzászólásomban. Yamauchi nyilatkozta.
    De ha a gt5-ből indulok ki az az 1-2 év inkább lesz 3-4. Nem siettek az új platformmal eddig sem. Vagy lesz megint prolog 1-2 év múlva, aztán a valódi játékot meg majd 2017-ben kézhezveheti a t. Publikum :) granturismoért egyelőre senki ne vegyen ps4-et.
  • Versace26
    #12
    Egy két évet gondolom innen szedted. Hát kitudja,szerintem az elég nagy pénz kiesés nekik ha nem fogják kiadni,nem ez lesz az első,hogy aztz mondják nem lesz arra,és még is kiadták rá..Remény hal meg utoljára
  • SlickAdam
    #11
    tavaszig a Driveclub-ra kell varni :)
  • Moby
    #10
    Nem fogják.
    Gt7 lesz ps4-re, 1-2 év múlva.
    Kicsit úgy érzem vakon mész a témában.
  • Versace26
    #9
    Szerinted nem fogják kiadni ps4re? lehet hogy tavaszig várni kell,de az biztos hogy jönni fog rá,csak akinek ps3 van most,az megveszi arra,aztán megveszi ps4-re is,ha olyan fan...
  • TomStorm
    #8
    Ja amúgy az 'Academy most a GT6 demo?
  • TomStorm
    #7
    Hát nem tudom,én tervezem GT5-öt megvenni mert már pár ezerért megkapnám de most jön az új rész ami jobb lehet meg lesz vagy 16 ezer:/
    Mindenképp megvárom megjelenést
  • Moby
    #6
    Az tök jó, mostmár akkor csak az a kérdés, min fogsz gt6-al játszani?
    Az ugyanis ps3 cím :DDD
  • bacaelit
    #5
    áááá :)
  • Versace26
    #4
    Hát nekem xboxom van,de ps4 lesz a következő választás,forza után kicsit komolyabb lesz,az az érzésem
  • Szabi #3
    az egyetlen játék(sorozat) amiért rohannék ps-t venni.... :-/
  • Versace26
    #2
    Start engine
  • Versace26
    #1
    Előzetes! Hamarosan érkezik