12
  • StoneCold7
    #12
    És ki az az elvetmült b@romállat aki kiad eny telefonért ennyit? Max. akkor, ha valakinek rohadt sok a felesleges pénze, az más, de...
  • Zodd
    #11
    És ráadásul még ronda is.
  • Tikal #10
    0:41-től akartam linkelni :D
  • Tikal #9
  • cateran
    #8
    Utananeztem..ez az olcsobb ezzel az arral..van 1 dragabb is :D
    Hat bocsi, de meg mindig nem latom mi a bubanatos faszom kerul ennyibe ezeken..ezek nem luxusmobilok, reszben ugyan high-end, de annyira azert nem..szoval mi is kerul ezen 2900-3200 us dollarba?
    "The dual 3.7 inch WVGA Super AMOLED screens remain with a quad-core 1.4GHz processor under the hood, quite possibly the Samsung Exynos 4412. 2GB of RAM is on board along with 16GB of internal storage that can be bumped up by 64GB using the microSD slot. The camera on back weighs in at 8MP with a 1.9MP shooter upfront. An 1850mAh battey powers the device and Android 4.0 is installed."
  • tacky
    #7
    de minek irtok hozzá ha hülyevagy valamihez???olvssd el még 1x kerres rá a neten és gondolkoz...
  • culas25hc
    #6
    Ha valódi bőr és mondjuk aranyozott borítást kapott volna, akkor a prémium kategóriában jó versenyző lehetne, pl egy Vertu ellen (amik tudásukat tekintve már-már kínosan gyengék). Egy jótékonysági estélyen mégis jobban mutat egy ilyen, mint valami neonszínű szilikontokos iphone.
    De így nem értem mire jó? Rossz minőség, magas ár, és praktikátlan kialakítás.
  • zaki
    #5
    1640 dollar, jol van, leulhetsz samsung. meg 640 is sok lenne erte.
  • fonak
    #4
    Hű, ez nagyon ronda... remélem csak prototípus.
  • cateran
    #3
    Attyauristen, az az ar..asztaleborult...Sikeresen ravernek az Applere minden negativ dologban...Szepen eltanultak, de mig az Applenek a telefonoknal, tableteknel, etc. van alapja valamennyire a premium arnak (software, design) addig mi a banatos faszom igazolja ezt az arat ezen a telefonon? Vagy beneztek es 164.0 volt az az 1640?
  • Linkout
    #2
    Ezt én sem értem! Annyira szeretem az összecsukatós mobilokat, na de közel 1700 dollárért...
  • globint
    #1
    Nekem kell egy ilyen! ... Mondtam, mindaddig, amíg az árát meg nem láttam!
    Onnantól már inkább egy sima 0Ft-os megoldásra vágyok.