27
Open World;Online Pawn Rendszer;Capcom saját fejlesztésü RPG játéka
  • fluency
    #27
    Dragon's Dogma 2 trailer.



    Ui: Korhatáros a videó.
    Utoljára szerkesztette: fluency, 2023.05.25. 14:49:14
  • JonasSandor
    #26
    Magyarul fogom kitolni.
  • roolandsan
    #25
    Az ilyen pillanatokért imádom ezt a játékot:


    Ez pedig az aranyos,kedves karakterem lenne :
  • roolandsan
    #24
    Pihenőhelyeken vannak székek ahol le tudsz ülni a main pawn-nal megbeszélni hogy hogyan viselkedjen a harcokban,mennyit beszéljen stb.
  • TomStorm
    #23
    Amúgy nálatok is vannak valamiféle világos körök a karakter körül?
    Leginkább ha az ég felé nézek akkor látható inkább zavaró.Ilyen világos csíkok.Nem mindig van ott sőt ha leveszem fényerőt és tényleg full sötét van akkor nem látszik.
    Olyan mintha nem is HDMI kábellel lenne összekötve pedig PS3 verzió alapból HD texture-s ha jól tudom de nem is grafikával van bajom hanem ezzel a képernyőn fixen látható csikozódással
  • TomStorm
    #22
    Most kapott Gear-t tegnap éjjel bőven mindent.CR pontokat meg egyelőre csak mobokból tudok gyűjteni.Nagyon sok küldetés van egyébként és némelyiket éjjel csinálgatom(kis önkínzás de egyszerűen az "esti műszak" kegyetlen hangulatos hiába nehezebb:)
    Csúcs az volt mikor éppen leültem véletlen egy asztalhoz és társam gondolt egyet,leült velem szemben és elkezdett velem társalogni,mit kellene jobban csinálnia,milyen stílusban harcoljon vagy a fene tudja annyira nem értettem a diskurációt,random válaszolgattam neki:-)
  • The Protector
    #21
    Ne felejtsd el a main pawnodat is öltöztetni és fejleszteni.Mindkettő a te dolgod.
    Néha az is megéri ha a +2 pawnt is ruházod,főleg akkor ha egy küldetést buksz el mert lófing a csapat.
    Azt is vedd számításba,hogy kapsz cv(nem emlékszem a nevére,esetleg cr) pontokat amik arra jók,hogy nálad magasabb szintá pawnokat hívj.Néha ez is nagy segítség.Jah és továbbra is azt mondom,hogy csinálj sok mellékküldetést mert a kiegészítő szigeten nagyon el leszel picsázva ha gyenge vagy,ők ott nem igazodnak hozzád.
  • TomStorm
    #20
    Pont ma adtam el minden követ de most már legalább tudom mire valók.thx:)
    Pénzel úgy nekem sincs gondom mindig van valami új dologra sőt lvl 25 és kipróbálva MK,Ranger és Warrior is de mindegyiknek van a szinthez passzoló armor és fegyver amiket mind árustól vettem szinte.
    Mondjuk main Pawn elég gyenge most arra megyek rá és úgy érzem maradok Mystic Knight-al egyelőre
  • Was
    #19
    [URL=http://dragonsdogma.wikia.com/wiki/Dragon's_Dogma:_Dark_Arisen]A Dark Arisen HD texture pack DVD-je javítja fel normál (eredeti) minőségűre a "downgrade"-elt texturákat.[/URL]
  • The Protector
    #18
    Szia.Kövekkel lehet gyorsutazni.
    A ferrystone bárhonnan visszavisz a fő városba Gran Sorenbe.
    A portcrystal pedig arra jó,hogy ahova leteszed oda fog majd visszateleportálni.Tehát küldetésben vagy a világ végén akkor nyomsz egy portcrystalt,ezt leteszi a földre,ekkor elsütöt a ferry stonet,elvégzed a teendőidet és még egy ferrystone van visszamész az eredeti helyre.Ez szükséges is mivel sokszor már addig elfogynak a készleteid mire elérsz a küldi helyére.

    Gran Sorenben a lakónegyedben van egy Black Cat nevű üzlet,ott tudsz venni követeket olcsón,a többi cucca ami van az elég jó de horrobilis árak vannak.

    Mellesleg nekem pénzel nem volt gondom.1.5millió arannyal fejeztem be az alapjátékot és sok mellékküldit meg sem csináltam.
  • TomStorm
    #17
    Most nem az a nagy probléma csak ha van ilyen teleport bármi azt kihasználnám ha lehet
  • TomStorm
    #16
    Az igen:)
    Gyors utazás az adott Map-on nincs?Egyik városból a másikba csak,mert sokat utazok így gyalogosan
  • CS@
    #15
    Ez egy fantasztikus játék, több mint 250 órám van benne.
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Mad ha natív 2560x1440-ben fut 60FPS-sel a PC-men ultra textúrákkal, akkor elmondhatjuk, hogy nincs gond a grafikával... köhhh...
  • davidka003
    #13
    Dark Arisen verzióban már vannak HD textúrák és abszolút mondhatom, hogy nincs gond a grafikával.
    Csak letterbox módban fut sajnos. Alul-felül fekete csík.
  • Molnibalage
    #12
    Basszus, ezt még én is kirópbálnám, ha nem konzolos lenne...
  • Tinman #11
  • Sir Quno Jedi
    #10
    És az a durva, hogy PC-n simán nézhetne ki így, sőt ennél 100x jobban. Ámde silány konzol gém lett ez is... Demóját én is kipróbáltam anno, játéknak jópofa még csakcsak, de jó lenne egy pc port, ahol tudok alá vasat is tolni és nem azt a fosszar lowres homályt kell tolni. Kinyílik a bicska az ember zsebében, hogy képesek egy ilyet egy retro gépre kitolni (only).
  • TomStorm
    #9
    Köszi mindenkinek megtaláltam,így már nem is kell tényleg új karakter készíteni!Mondjuk nagyon eltérni sem mert minden pénzem heavy szettbe toltam:))
    Most gyűjtök megint,hogy kipróbáljam igazán a Ranger-t csak hát nem minden Monsta dob 1K+ gold-ot,hogy hamar összejöjjön,mármint a cuccokra.
  • roolandsan
    #8
    Nem hittem volna hogy jobban leköt majd mint a MG:Rising.
    Nagyon kár a fekete csíkokért és az ingadozó frame-ért de még így is az egyik legjobb plusszos játék,nagyon addiktív!
  • The Protector
    #7
    Kocsmában és bizonyos helyeken megváltoztathatod és nem is kerül sokba!
  • Seth
    #6
    Bármikor tudsz kasztot váltani
  • Tinman #5
    Bullshot.

    Ingame ez SEHOL nem ilyen.
  • TomStorm
    #4
    De kipróbálnék egy Ranged main karaktert de úgy látom ez nem lehetséges?
    Új játékot csak a jelenlegi felülírásával kezdhetek?
  • The Protector
    #3
    Igen.In game képek,a két fekete csíkot meg szépen levágták:)
  • eurom
    #2
    ezek a képek az ingyen lehuzható ps plusszosbol vannak?
    leszedtem de még hozzá se szagoltam, azonnal elkezdem :D
  • TomStorm
    #1
    Üdv!
    Megnyitottam a topikot igaz,hogy elkésve viszont jelen állás szerint hírmorzsákra adva okot jöhet a folytatása ennek a nagyszerű konzolra készített RPG játéknak.

    Miről is van szó azt sokan már tudhatják mivel megjelent 2012 közepén de tudhatjuk,hogy konzol tulajdonos bármikor lehet az ember így újnak számítanak akár több éves játékok is.Ráadásul egy olyan játék ami hangsúlyt fektet az Online részre is.

    Dragon's Dogma egy igazi RPG konzolra.A kimondottan jó karakter generálástól kezdve a nyitott világ kalandjain keresztül és a rendkívül ötletes csatlósokig igazán jó játékélményt tud nyújtani.
    Kiemelném még a Boss fight-ot amivel én eddig ilyen formában nem találkoztam.
    Félelmetes ahogy megmásszuk a bazi nagy szörnyeket és megfelelő helyen sebezzük igazán.
    Írhatnék sok mindent de semmit nem akarok Spoiler-ezni,egyszerűen ki kell próbálni:)
    Aki szereti a Role-playing,nyitott világ alapú Fantasy-t akkor annak ez a játék kötelező:-)

    Reméljük a legjobbakat és lesz folytatása is a játéknak!
    De egyelőre semmi kivetni valóm nincs abban,hogy a jelenlegi részbe még nagyon sok időt belefektessek.
    Hivatalos oldal UK
    FB
    DD Wiki