11
  • Sequoyah
    #11
    Hát még ha sikeres...:)
  • Sequoyah
    #10
    Nyugi, amíg a most megvett telefonod meglesz, addig a Nokiát is tolják még akkor is ha sikertelen.
  • Angel5
    #9
    volt szerencsém használni Ep Nokiát sőt van a családban is "bár nekem nem tetszik a csempés felület" és nagyon jó és letisztul és nagyon jól pörög :) sok fos droidsamu elbújhat mellette,persze hibái is vannak de minek nincsenek?annak
  • Cat #8
    Szerintem pont, hogy olyan stabil háttérre tett szert, hogy garantáltan nem fog kipusztulni jóideig, akkor se, ha semmi bevételt nem hoz. Az Xbox is éveken át veszteséges volt, de a Microsoftot nem érdekelte, kivártak és tolták bele a pénzt. A Nokia okostelefonok alapvetően szükségesek a Windows Phone terjesztéséhez, hiszen nélkülük gyakorlatilag nem lenne olyan modell, ami miatt megérné fejleszteni a cégnek. És a mobil szegmens akkora, hogy innen biztosan nem fognak kivonulni, sőt, még több erőforrást és pénzt koncentrálnak ide. Nem azért költöttek rá 5 milliárd dollárt, hogy bezárják.
  • Apollyon2
    #7
    Volt Nokiám régen, imádtam. Viszont most már nem vennék telefont egy hamarosan megszűnő gyártótól.
  • Vol Jin
    #6
    Az egy ilyen új operációs rendszer, vagy ez a régi hagyományos NOKIA?
  • Gauge
    #5
    RIP?? LOL
  • Armagedown
    #4
    RIP Nokia
  • pedrohsi
    #3
    Nokia Asha software platform 1.1.1
  • Vol Jin
    #2
    Az Asha500 linkjére kattintva baromira nem derült ki semmi. Az OS érdekelt volna. Symbian, valami régi NokiaOS vagy Winmobile.
  • fergusonpapa
    #1
    játék telefon