166
  • Narxis
    #166
    Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Monoton
    #165
    Hivatalos a cancel. :(
  • Malakai
    #164
    Még az elején járok, szóval igazolni nem tudom, de elméletileg ez a helyes sorrend, ami szerint a vége az a vége:

     1. 1x01 – Pilot
     2. 1x08 – You Are Here
     3. 1x06 – Arrhythmia
     4. 1x10 – Perception
     5. 1x02 – Skin
     6. 1x03 – Are You Receiving?
     7. 1x04 – The Bends
     8. 1x05 – Blood Brothers
     9. 1x09 – Unbound
    10. 1x07 – Simon Says
    11. 1x11 – Disrupt
    12. 1x12 – Beholder
    13. 1x13 – Straw Man
  • Monoton
    #163
    Szerintem eredetileg az lett volna az évadzáró aminek a végén az öreg átmegy a falon.
  • precision
    #162
    ilyen semmilyen évadzárót én még nem láttam :D
    nem tudtunk meg semmit az excsajáról, a falról, a Dorianos szálról... semmi normális cliffhanger... :)

    lesz folytatás?

  • MerlinW
    #161
    Kár hogy ebben ki is merül minden pozitívuma a csajnak. Mert a színészkedés tőle áll a legtávolabb a sorozatban. Ez pedig elég súlyos kritika egy olyan sorozatban, amiben kizárólag Z kategóriás színészek játszanak:)
  • Konyigery
    #160
    Ez a Stahl egy istennő. Amúgy nekem mindegyik rész tetszett. Elég fasza volt, csakhát főszálat nemnagyon erőltették, meg összevissza adták a részeket, de ettől még eléggé minőségi meló volt. Akkor hogy néz ki? Nem lesz több évad?
  • Inquisitor
    #159
    Tényleg jó rész volt, mi a fenéért nem tudott ilyen lenni az elejétől?
    Ráadásul ebben a részben is bejött az enyhén Deux Ex-re hajazó szinti, ami eddigi összes jó részben volt ...
    Az exosuiton meg berosáltam.
    Ja és valahogy a sztori a végére kissé több mindenről szólt, mint amit gondoltam volna akár a közepénél is.
  • Sir Quno Jedi
    #158
    és? ki nem az? hájiq kockák már csak ilyenek. nehéz azzal vagizni, hogy némá csajszi, fejből írok buborékrendezést... :D
  • Inquisitor
    #157
    Úgy érted annyira frusztrált, antiszociális és magának való, hogy maximum képen látna nőt, ha a sorolt csoportokkal nem szórakozna néha? :D
    De legalább jól lebukott a hackeres részben.
  • Sir Quno Jedi
    #156
    Jaja és ki tudja mit csinálna szegény Doriannal... :D

    Rudy csak a kurvákat és szexbotokat kedveli (érthető, helyében én is hasonlóan viselkednék). :D
  • Narxis
    #155
  • Renegade
    #154
    mert Rudy szeret robotokkal hetyegni, ez azért már előkerült párszor :)
  • Sir Quno Jedi
    #153
    Nyilván nem lőhetnek el minden puskaport előre, ez egy sorozat. Hosszú távon ki tudnáke zeket dolgozni, csak hát nem lesz hosszú táv...
  • Inquisitor
    #152
    Az is megérne egy misét, hogy amikor rásózta Doriant Rudy-ra, akkor Keenex mitől volt olyan kaján, Dorian meg kétségbeesett? :D
    De a króm szálat (szerintem az krom akar lenni) is csak most hozták be, a fallról nem tudunk semmit és elég sok dolog van amiről alig tud valamit a néző.
  • Herold
    #151
    Azért abban észrevehető, hogy epizódról epizódra bővülnek a főszereplő képességei. Mármint az, amit látunk belőle.

    Az AH-ban viszont több szállal nem foglalkoznak, amivel azért lehetne kezdeni valamit (pl. a Kennex és Stahl között kibontakozó valami, Kennex műlába stb.)
  • Inquisitor
    #150
    Fantázia volt, csak nagyon nem "egyenletesen", azért volt pár jó rész, ott valahogy működött a dolog.
    Ha fantáziátlanságon bukó sorozatot akarsz látni, az az Intelligence. Annyira kihasználatlanok benne a főszereplő képességei, a megoldandó feladatok meg annyira sablonosak, a technikai magyarázatok meg mint ha egy 10 éves (fantáziátlan) gyerek agyalná ki.
  • MerlinW
    #149
    Nemnemnem. A fantázia hiánya miatt lett ilyen a sorozat. Mert egy jó sorozathoz nem pénz kell.
  • Inquisitor
    #148
    Az gondolom nem a pénz hiánya miatt ilyen a sorozat. Azért ilyen mert MINDEN részt más írt és más is rendezett. És meglátszik. :(
    Ha minden rész egyenletesen jó lenne, nem pedig 12-ből 4 lenne érdemi, akkor megbocsátaná neki a néző pl. nem éppen futurisztikus járgányokat.
  • Sir Quno Jedi
    #147
    jó sori az, kár érte ha cancelezik

    néha kicsit béndzsa, de péz az kevés nyilván
  • Narxis
    #146
    Fúú ez hatalmas rész volt, eléggé drámai. A technológiák meg eléggé durvák voltak, nekem olyan kell amit a legelején mutatnak. :D A poénok is jók voltak. Komolyodik a sori is.

    Én is lennék chrome vagy mi.
  • Inquisitor
    #145
    Ez elég jó rész volt, eddig szerintem a legjobb. Meg kissé kezd végre bonyolódni a sztori.
  • Inquisitor
    #144
    Ep10

    "Paul kórházban van, elfertőződött a piercingje ... NEM a fülében van." :D
  • Narxis
    #143
    Szerintem is de nem 100% még.
  • precision
    #142
    szerintem egyértelmű, hogy ahhoz kapcsolódik
  • Narxis
    #141
    Jó kis rész volt a mai, elég keményen megy a fő szál bár lehet nem kapcsolódik ahhoz.
  • Narxis
    #140
    Na neeeeeee
  • Inquisitor
    #139
    http://www.giantfreakinrobot.com/scifi/human-verge-cancellation.html
  • Inquisitor
    #138
    Almost Human S01-EP10
    Nem volt rossz, de jobban örültem volna ha előző rész közvetlen folytatása lett volna. Másrészt kis betekintést kaphattunk a jövő társadalmának "kasztrendszerébe" és bejött a képbe hagyományos ember versus chrom probléma. Stahl nyomozóról meg kiderült legalább valami, eddig nagyon háttérben volt.

    Azért jó lenne a következő rész jobban elmenne sci-fi irányába és/vagy visszahoznák az XNR szálat.
  • Inquisitor
    #137
    Na jó, de országos lefedettsége igaziból csak pont a gagyi ingyen kertévéknek van, ott ritka az értelmes sorozat. Másrészt amit a V3 elkezdett vetíteni eddig, azt igen hamar átvetet még pár csatorna. Nekem meg csak annyiból érdekes, hogy lesz hang a HD forráshoz vagy sem. :P
  • precision
    #136
    a telenovellákat kihagytam...
  • precision
    #135
    országos lefedettségűn ilyenre nincs igény csak celebműsorra meg amatőr szereplős többkamerás lószarra
    meg való világra :)

    igénytelenség a köbön
  • Sir Quno Jedi
    #134
    Kitökömnek van v3-ma, országos lefedettségűn míg nem adják, addig nem számít. Bár így legalább lesz hozzá szinkron (képzelem).
  • precision
    #133
    emberi tényező... :D :D
  • Narxis
    #132
    Hmm most jól jött be előtte valami zene volt.
  • Narxis
    #131
    Ez meg milyen videó? :D
  • Inquisitor
    #130
    Biztos csak nekem újdonság, de huszadikától magyarul fog már menni a V3-on a sorozat:



    Mondjuk nekem a szinkron pöttyet fura, de azt hiszem kicsit jobban fog pörögni a topik. :D
  • Inquisitor
    #129
    Biztos csak nekem újdonság, de huszadikától magyarul fog már menni a V3-on a sorozat:

    Mondjuk nekem a szinkron pöttyet fura, de azt hiszem kicsit jobban fog pörögni a topik. :D
  • Inquisitor
    #128
    Azok a részek jöttek csak be nekem, ahol az android létbe, poénokba lehet bepillantás, meg ahol DRN vagy John bekattan. :D

    Ja amúgy eltelt egy kis időbe, amíg rájöttem mi volt a poénkodás tárgya a szintetikus lábbal a végén.
  • Sir Quno Jedi
    #127
    Ebben kivételesen a töltelékrészek is jóakok. Szórakoztatóak legalábbis, me jófejek a színészek.