164
How to Survive - Hajótörés Zombi szigeten :)
  • Nagydög
    #83
    Ignorance is bliss, you know.
  • lammaer
    #82
    ROFL :D
  • Myselor
    #81
    te nagyon buta vagy sajnos,saját magadért kéne hogyha már annnyira imádsz játszani akkor értsed is hogy mi a faszt játszol.hát nem volna jobb?
  • grebber
    #80
    Aki meg akarja tanulni igen ,én pedig nem , mivel sehova máshova nem kell szaros játékokért meg nem fogok.
    Iskolában kényszerből kellett de ott se érdekelt.
    Ha kellene munkához még tanulnám is de nem kell.
  • alma2
    #79
    ma adtam neki eselyt, mivel lehet coopban jatszani, lokalisan egy kepernyon.
    Tyu de jol lettem, asszony abba sem akarta hagyni, pedig nem birja a zombis temat, ahogy en sem, de nagyon jol ossze lehet dolgozni benne, reg nem szorakoztatott igy coop gameplay, maga a jatek mechanikaja ami nagyon jo. Zombis jatekozon ellenere, magasan ez szorakoztatott a legjobban. (par oraig.)
  • Myselor
    #78
    úgy hogy csak végig rohan mindenen,nem nagyon tanul meg sose mert nem érdeklik ezek a dolgok :)
  • Lunki88
    #77
    Egyrészt ez, a másik dolog hogy amennyi játékot ő végigvitt eddig már legalább alapszinten kéne tudnia angolul. :)
  • haxoror
    #76
    Aha, az ő kurva anyjukat hogy TE nem vagy hajlandó megtanulni egy idegen nyelvet hanem évek óta itt sírsz meg kuncsorogsz magyarításokért...
  • lammaer
    #75
    Furcsa, én magam is balkezes lennék, de vhogy a WSAD és a jobbkezes egérhasználat sohasem okozott gondot...
  • Noodlee
    #74
    WASD-t nem is lehet átállítani?
    Bal kezes vagyok, így baromira játszhatatlanok számomra az ilyen bill. kiosztással megáldott játékok :(
  • R4ng3r
    #73
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen leesik de később kiderül a sorsa.
  • Teppik Amon
    #72
    Nekem bejött a játék idáig, igaz csak másfél órát nyomtam.
  • Madi92
    #71
    2. sziget
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fán leledző kis csajt meg lehet menteni vagy mindenképpen belepottyan a vízbe?
  • Lunki88
    #70
    Hoppá mégis csak lesz, kb. 1 hónap múlva.
  • Lunki88
    #69
    Na ennyit arról hogy lehet majd story módot vinni online...
  • precise
    #68
    Nekem eddig csőjáték fos. Csalódás a köbön.
  • lammaer
    #67

    "Lényegtelen mi vagy ki" - hát azért nem mindegy hogy a unity enginet utálod vagy egy programot akinek afejlesztője nemgondolt a lokalizációra.

    Kb olyan, mintha elüt egy toyotát vezető csávó, és innentől kezdve kereszteshadjáratot folytatsz a toyota ellen...
  • grebber
    #66
    Nem lehet őket magyarítani MÉG (remélem később megoldódik) már leírták a magyarítások topikban is :(

    Lényegtelen mi vagy ki ,de rohadjon meg az összes aki így csinálta meg!
  • lammaer
    #65

    Öööö... csak gyorsan gugliztam a témában, mert úgy gondolom hogy a localizáció témaköre nem azon múlik hogy milyen enginet/programnyelvet használnak, hanem azonhogy a fejlesztőnek van e annyi esze hogy a sztringeket/szövegeket külön kiteszi e egy szerkeszthető fájlba...
    És bizony erre a unitynál is van lehetőség. csak egy hirtelen találat
    Szóval ha legközelebb olyan programmal találkozol ahol nem lehet kivülről szerkeszteni a szöveget, akkor ne az enginet vagy a programnyelvet szidd, hanem a fejlesztőt aki bedrótozta a szöveget a játékába.
  • grebber
    #64
    Nem szerkeszthető --> No magyarítás!
  • lammaer
    #63
    Engem még mindíg a linearitása érdekelne, hogy mennyire csőjáték a cucc....
  • lammaer
    #62
    Mi a bajod a junitivel?
  • Master91
    #61
    Multi jól sejtem még nincs?
  • maross
    #60
    Mik a tapasztalatok, jo lett a jatek? Szimpatikus az otlete, de eleg indie kinezete van es nem tudom bevallaljam-e :).
  • wedge31
    #59
    Ez a bumeráng nagyon üt / szó szerint /
  • grebber
    #58
    Mostanában minden olyan kisebb indie game ami érdekelne köcsög unitys.És a fejlesztők le se szarnak minket :-(
  • lostprophet
    #57
    Nem lehet.
  • sztanko15
    #56
    Azt nem tudja valaki hogyan lehet nagyobb hátizsákot csinálni? vagy lehet egyáltalán?
  • warcat
    #55
    Jó kis játék lett,de ha jól sejtem elég rövid lesz.
    Én előkaptam Logitech kontrolleremet hozzá,az jobban kézreáll szerintem,pedig nem vagyok konzolos.
  • sztanko15
    #54
    Akkor lehet nálam is ezért tűnt el, azt hittem azért mert átállítottam.
  • Ironman2
    #53
    Másodzsori indításra eltünt nálam a kék kurzor!
  • sztanko15
    #52
    Nálam eltűnt a probléma, a vezérlőpultban át kell állítani az "foglalt" egérmutatót valami másra és eltűnik játék közben.
  • sztanko15
    #51
    Igen tényleg lehet ez a hiba forrása akkor. Bár nagyon szórakoztató játék szóval meg fogom venni :D
  • pxxl
    #50
    akkor lehet, hogy ez a hiba oka :)
  • Seth
    #49
    Ez a Kovac karakter mekkora arc :)
  • Voltan
    #48
    Nálam nincs ilyesmi. Nem virágbolti verzió. Megy hiba nélkül.
  • pxxl
    #47
    tegnap (illetve ma éjjel 2kor) megnéztem a "kikölcsönzős" változatot, hogy milyen a játék, és nekem is benne volt amit írtál. kicsit zavaró...
  • sztanko15
    #46
    Üdv! Másnak is van olyan problémája hogy játék közben folyamatosan látszik a windowsos kurzor? minthogyha töltene valamit az a kék forgó kurzor látszik. Elég zavaró játék közben. Nem tudjátok véletlenül hogy lehet eltüntetni?:)
  • lammaer
    #45
    Mennyire lineáris a játékmenet?
  • pcgammer
    #44