155
Panzer General Online
  • Renegade
    #155
    Na, egy picit leporoltam a játékot, ha valaki még tologatja, legyen olyan kedves vegyen fel friends list-re: Peter_Waffen
  • Axon
    #154
    Asztali gépen simán megy otthon is és a munkahelyemen is (Linux alatt is). A gondom az, hogy ritkán vagyok gép mellett tablet meg mindig van nálam. Ráadásul ez a játék böngészőben fut, szóval minden adottnak tűnt ahhoz, hogy bármikor tolhassam. A flash player ebbe bekavar. Androidos verziója nincs. Csak egy házilag összebarkácsolt böngészőt találtam a google play kínálatában, amivel tényleg megy ez a játék, csak észvesztően lassan (pedig elég bika a tablet), másrészt a böngésző free verziója 5-10 másodpercenként dobál fel reklámokat, amiket mindig be kell zárni, hogy tovább játszhassak.
  • szarnyasifi
    #153
    En linux alatt hasznalom, es a Google-Chrome kellett hozza, különben nem megy, de azzal hibatlanul müködik.
  • szarnyasifi
    #152
    A PG sorozat minden tagja elött le a kalappal.
    DE.
    Ez a jatek igenis hogy kivalo lett, es akkor meg nincs kesz. Utoljara ilyen csunyan jatek ami foglalkoztatott, tizenvalahany evvel ezelött volt.
    NEM kell fizetned ahhoz, hogy nyerj... A lehetösegek szinte vegtelenek, DE hasznalni kell vmit, ami nem mindenkinek adatott meg. Ja, az az, az AGYAD. Most nehogy mindenki azon sirjon, hogy mi volt valaha, mert arra csrillio pelda akad. Most ez van, nem kell ezt szeretni, de egy biztos: ezt a nevet igy tovabbvinni nem baj, söt lehet hogy ez a legjobb, ami törtenhetett volna vele. Es ha törtenetesen nem ez lenne a neve, akkor persze többen jatszanatok, mi? Mer a PG, igy-ugy, hogy be ne szarjak.
  • Axon
    #151
    Sajnos tabletten nem megy. Egyik böngészővel sem használható.
    Pontosabban a play áruházban van egy flash-al összeeszkábált böngésző amit le lehet tölteni és ebben el is indul a játék.
    Ebben eszméletlenül lassú a játék, másrészt viszont állandóan reklámokat dobál fel 10-20 másodpercenként a böngésző "free" verziója, így használhatatlan.
  • s1lkforrent
    #150
    Feltételezem, hogy ha az Uborkáék nem pay to not lose flash játék segge alatt mocskolnák a Panzer General hírnevét, és rendes Panzer Korps-al rivalizáló stratégiát adtak volna ki akár csak multira kihegyezve, ha már betegesen rettegnek a wareztől, akkor nagyobb lenne rá a kereslet itt is.
  • szarnyasifi
    #149
    Haho sracok, ebredjetek, a haborunak sosincs vege, most kezd izgalmas lenni meg csak a jatek.
    Az nem lehet, hogy egyedul irtom az ellent.
  • steeve74
    #148
    Sziasztok!Elkezdtem én is a játékot,bár ennek tényleg nem sok köze van a régi Panzer Generalhoz,pedig nagy rajongója vagyok a mai napig mind a PG1-nek,mind a PG2-nek.Felvehettek barátlistára,a nickem kaspar74.
  • PzPuma
    #147
    Az szép ! :)
    7 szinten kaptam 3500 prestiget.
    Tippeket-tanácsokat szívesen fogadok. :)
  • Shissr
    #146
    Mindenki abbahagyta?
    Level 21-esen kaptam 20k prestiget.
  • Shissr
    #145
    November 20.-án új update és wipe lesz.
    De azt igérik, hogy prestiget fogunk kapni fájdalomdíjként.
  • Ohyner
    #144
    Ti mire szoktátok költeni a presztízst? Ahogy elnéztem ezek a speciális tankok nem feltétlenül érik meg. Csomagot szoktatok belőlük venni?
  • Shissr
    #143
    Volt valami reset?
    Tegnap second frontos campaignben 2 volt teljesen teljesitett kuldim, most meg semmi nyert csata nincs abban a campaignban...
  • Pluskast
    #142
    Google fordító a barátod :D
  • egonn
    #141
    THX! Ámbátor ha érteném az angol szöveget lehet nem kérdeztem volna:)
  • Jeffjohnson
    #140
    #129
  • egonn
    #139
    A mystery box-ot próbálta már valaki?
  • Shissr
    #138
    Ja meg ha látod, hogy 20 üzemanyagos az ellenfél, akkor nem mész oda 50 üzemanyagos saját egységgel, csak 24-essel.
  • Shissr
    #137
    Alapból 30üzemanyagot tölt vissza óránként, de headquartersen lehet ezt növelni 40-esével, max szinten már 430-at tölt vissza óránként.
    +ha van friended, a challengekkel is lehet üzemanyagot kapni.
  • egonn
    #136
    Ez egy nagyonnagyon genya játék:( Az éjjel beregeltem , most meg elfogyott az üzemanyag vagy micsoda, és már dél van! A német TD-im meg porosodnak:(
  • Adjunktus
    #135
    akkor menjünk sorba.
    -Amin 2 skill van azt nem tudod rárakni semmire,mert már 2 skill van rajta.
    Csak olyat tudsz másra rakni amin csak 1 skill van.
    -3 sima skilles egységre ráraksz még 1 sima skillest és kapsz 1 egy csillagos skilles kártyát.
    -Úgyvan!
    -Nemtudom..
  • Ohyner
    #134
    NA akkor most kicsit megkavarodtam, de már körvonalazódik.
    Van egy sima egységem egy alap skillel. Ha rárakok több egységet, akkor addig azt a skillt kapja meg, ami a többin is volt, ha csillagos akkor azt, ha sima akkor azt. Eddig világos.
    De mi van, ha a másikon két skill van? Megkapja mindkettőt, vagy csak az egyiket?
    Eléri az egység a három sima képességet, rárakok még egy simát, akkor lesz belőle egy darab egy csillagos, vagy egy egycsillagos és két sima?
    Ha eléri az egység az egy darab egycsillagos és két sima képességet, akkor ha még egy sima képességűt ráteszek, akkor lesz rajta két darab egycsillagos?
    Ha három egycsillagos képességem van, akkor egy egycsillagos lapot kell rárakni, hogy legyen egy kétcsillagos, vagy elég egy sima képességes lapot is?
  • Adjunktus
    #133
    A kártyabuffolásnál pedig szerintem,nem feltétlenül a legolcsóbb rifle man-el kell kezdeni.
    Eleinte persze az a legjobb,de ha hosszútávon gondolkodom,akkor előbb utóbb úgyis le akarom cserélni a gyengécske riflemant mondjuk mechanized-re vagy grenader-ra.Akkor pedig elvész a rifleman lapba beleölt skill.
    Arról nem is beszélve,hogy a komolyabb skillekhez már tábornoki csillagok is kellenek,amikhez meg order the HQ skillek kellenek,amik szintén foglalják a helyet.
    Namost vagy meghagyod a gyenge rifleman lapot a skillek miatt és beszerzel 2-3 order the HQ skillt is mellé,vagy van egy másik lehetőség is.
    Nevezetesen az officer lap.Igaz hogy az sem erős,viszont alapból ad 2 csillagot,amivel máris megspórolom az Order the HQ skilleket,vagy kevesebb kell belőle.
    Úgyhogy szerintem érdemesebb a top csillagos skilleket egy officer kártyára felturbózni.Nyilván drágább megoldás lesz,de szerintem hosszú távon kifizetődőbb.
    Még csak most tesztelem ezt a módszert.Ha beválik szólok.Ha nem,akkor is!
  • Adjunktus
    #132
    Amíg a 3 skill be nem telik egy lapon,akkor mindig azt rakja rá amit ráteszel,úgy hogy az előző is rajta marad.Mindig csak akkor vált ha már a 4-ik skillt is rárakod.
    Tehát konkrétan a kérdésedre.: Az egycsillagos skill megmarad és rákerül a második is.
    Illetve a 2 csillagos egységre is rákerül az 1 csillagos.
    Ha egy kártyán már 3 skill van,akkor kell meggondolni,hogy rárakod-e a 4-iket mert akkor egy új skill lesz belőlük ami nagyobb csillag fokozatú lesz mint az addig rajta lévők átlaga.
    Nem tudom,hogy mennyire volt érthető?
  • Ohyner
    #131
    Üdv!

    HA van egy egy csillagos képességgel bíró egységem, és ráteszek egy másik egy csillagos képességgel bíró egységet, akkor lesz rajta kettő. Ezt értem. De mi történik, ha csak sima képességgel bíró egységet teszek rá? Lecserél róla egy sima képességet, vagy elveszítheti az egy csillagos képességét is?
    Illetve mi történik, ha egy két csillagos egységre csak egy egy csillagos egységet próbálok rátenni?
    Amúgy nem rossz a játék, bár szerintem nagyon sok lehetőséget kihagyott a játék.
  • Zoolesz
    #130
    Hali!

    Én is elkezdtem vele játszani, akinek kell segítség az egyen fel barátnak illetve aki akar segíteni az is.

    játékban a nevem: Zoolesz

  • Jeffjohnson
    #129
    The chances are ordered: tiny<minor<small<medium<high<major

    Booster Packs

    Unit Booster:
    Common
    Common
    Common with a tiny chance for Uncommon
    Common with a major chance for Uncommon or a minor chance for Rare

    Premium Booster (Coins):
    Common
    Common with a tiny chance for Uncommon
    Uncommon with a tiny chance for Rare
    Uncommon with a high chance for Rare or a tiny chance for Mythic Rare

    Premium Booster (Prestige):
    Common with a tiny chance for Uncommon
    Common with a medium chance for Uncommon
    Uncommon with a tiny chance for Rare
    Uncommon with a major chance for Rare or a minor chance for Mythic Rare

    Mystery Boxes

    Level 1:
    Coins
    Common with a major chance for Uncommon

    Level 2:
    Coins
    Common with a high chance for Uncommon
    Uncommon with a minor chance for Rare

    Level 3:
    Coins
    Common with a high chance for Uncommon
    Common with a high chance for Uncommon
    Uncommon with a medium chance for Rare

    Level 4:
    Coins
    Common with a high chance for Uncommon
    Uncommon with a small chance for Rare
    Uncommon with a small chance for Rare or a tiny chance for Mythic Rare

    Level 5:
    Coins
    Prestige
    Uncommon with a minor chance for Rare
    Rare with a small chance for Mythic Rare
  • Adjunktus
    #127
    Tuti,hogy egyedül ütöttem,mert akkor még 1 szál barátlistás sem volt.Meg nagyjából egyenletesen ment lefelé a hp-ja minden csata után.
    Egyébként nincs ezzel gond!Kemény vagyok mint a gorillaszar!Nekimegyek Montynak is egyedül.Megcsinálom a vén kriplit 24h alatt.
  • Shissr
    #126
    Ha friended online volt, lehet, hogy besegített ütni. A campaign questekn jobb alsó sarkában van a challenges fül, ott láthatod felül a te HP-s fickód, alatta meg a friendekéit.
  • Adjunktus
    #125
    Aha!Szóval a HP-s csávókat többen is üthetjük?
    Akkor jó hogy egyedül vertem le a nyomorult Haroldot.A végére már kicsit uncsi volt.:)
  • Shissr
    #124
    Heinrichnel tudna nekem gyorsan segiteni valaki? :)
  • Shissr
    #123
    Annyi a hír, hogy lesz szovjet, meg brit, amikor kedvük lesz.
    Akkor meg már lehetne olasz is, ha már úgyis van olasz npc. :)
  • Renegade
    #122
    ez még azért elég messze van :)

    egyelőre azt sem tudjuk meddig lesz closed, reset lesz jutalommal, vagy marad minden, illetve a szovjetekről még semmi hír
  • Shissr
    #121
    Amit én szeretnék az az, hogy legyen ugyanez légierővel és hajókkal is, legyen a kártyáknak is supply értéke, és a kártyák és az egységek supply értéke adja a valódi supplyt. A multi úgy nézzen ki, hogy legyen nagy világtérkép, ami fel van osztva légi, tengeri, szárazföldi területekre. Legyen mondjuk 100 a max supply, ha valaki megtámad 1 területet, akkor +5, vagy -5 supply értékkel sorsoljon hozzá egy védőt. Aki nyer, annak a frakciója kap az adott területen 1 pontot. Ha a területen valamelyik frakció értéke eléri a 20at, akkor övé a terület. Ha van a frakciódnak x területe, akkor kapjan mindenki érte valamit. stb, kimeríthetetlenek a lehetőségek. :)
  • Renegade
    #120
    az azért a kártyaégetés ne továbbja lenne (így is az, valamennyire a random faktor miatt).

    Most mi van: 3+1 ad egy random csillagosat (nekem eddig 2 csillagos volt a max).

    amit te szeretnél: 3+1 ad egy random egy csillagosat, aztán ezt megismétled még háromszor és úgy lesz 1db random két csillagos, a 3csillagosaknál még még durvább az ugrás, szóval be ne írd :)
  • Shissr
    #119
    Nem tudom, azt még nem próbáltam, de mivel 2 csillagos kártyák is vannak, így logikus. :)
    Közben megnéztem, látom gm írta, akkor nyílván így van... na majd beírom neki jól, hogy így lenne logikus, ahogy én írtam. :P
  • Renegade
    #118
    ez biztos?

    lehet rosszul értem Battlesheep bejegyzését, de csak sima kártyával buffolsz, amik adnak random csillagosokat.

    topik

    "the are only standard card, that you get out of boosters, and evolved cards, that you get through composing. Composing evolved cards only gives you other evolved cards, there is no higher tier. "
  • Shissr
    #117
    Ami a másik kártyán volt +ban megkapja.
    Ha van rajta 3skill és teszel rá még egyet, akkor lesz rajta 1 random 1 csillagos skill, ha a 3 1 csillagosra teszel még 1 csillagost, akkor lesz 1 random 2 csillagos.
  • Ohyner
    #116
    Azt lehet tudni, hogy a brit Cromvel tankot miért hívják Crusadernek a játékban? Az egy teljesen másik tank.
  • Ohyner
    #115
    Köszönöm a tippet, de lenne még pár kérdésem.
    Ha egy kártyára rárakok egy másikat, akkor az azt a képességet kapja meg, ami ami a másik kártyának volt, vagy egy új random lapot?
    Ha a harmadik sima lap után ráteszek egy újat, akkor csak egy csillagos képessége lesz, vagy egy csillagos és két sima?
    Ha már van három utasítás egy lapon, és rárakok még egy sima lapot, akkor mi történik? Újrarollolódik az egyik, vagy semmi?
    Ha új képesség kerül rá, akkor én döntö9m el, hogy melyiket írja felül?
    Köszönöm a válaszokat.