221
Half-life 3 egy olyan játékkal, amire hosszú évek óta várunk!
  • broman191
    #221
    Pont ezért derült égből jellegű, mert tudtuk hogy majd egyszer még az életünkben jön egy HL cím, csak ki tudja mikor, erre itt van...az egyik szemem sír mert nem holnap fogom tolni, a másik nevet hogy újra egy HL-sághoz méltóan progresszív cím lesz. 2004-ben is a jövőbe mutattak, most is hoznak valamit ami csak mélyen a húszas évtizedben fog kiteljesedni. Persze a HL2 idején barátságosabb volt a beugró az élményhez...bár a jó öreg ráncfelvarrt Source valszeg kenyérpirítón is kicsihol majd legalább stabil 90 FPS-t a hányásmentes futtatáshoz. Ráadásul a korához és az eddigi VR címekhez képest kifejezetten eyecandy az összhatás. Jövőre jó lesz majd egy hétvégi YouTube délutánra, aztán majd évek múltán jöhet a saját végigjátszás is...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2019.11.22. 18:30:06
  • grebber
    #220
    Való igaz. Az epicet is ezt csinálja leszarja mit akar az user meggyülöltetik magukat de legalább van ami eltartja őket ez való igaz..
  • Malakai
    #219
    Tekintve, hogy kb azt csinál a cégnél mindenki amit éppen akar határidők nélkül, steam meg eltartja őket, egy ilyen project kényelmes, biztonságos, és ők élvezik.
  • grebber
    #218
    Half Life 2 Ep2 óta szó van róla. De ha a Valve inkább a piac 0.4%-át célozza szopjanak lóvat
  • sirdond
    #217
    senki? ennyire kihalt?
    hl3-ról is szó esik:

    Utoljára szerkesztette: sirdond, 2019.11.21. 19:57:06
  • gebali
    #216
  • sirdond
    #215
    story spoiler LUL
    https://github.com/Jackathan/MarcLaidlaw-Epistle3/blob/master/Epistle3_Corrected.md
  • Kisssssss
    #214
    "Gabe Newell: Valve is working on singleplayer games, open to revisiting Half-Life universe"

    http://www.pcgamer.com/gabe-newell-valve-is-using-source-2-for-unannounced-products/
  • scomcomputers
    #213
    Ez nagyon nagy...köszi..
  • Papa01 #212
  • broman191
    #211
    'Meanwhile in a parallel universe...' :)
  • Papa01 #210
    Jó lenne... :)
  • MerlinW
    #209
  • broman191
    #208
    Epic. :)
  • kissssss
    #207
    valaki nagyon sok szabadidővel rendelkezik...

  • RelakS
    #206
    Akkor itt is itt hagyom :)

  • JaSoN HuNTeR #205


    Half-Life Opposing Force folytatása. Valve által elfogadott. HL feeling benne van.
  • kissssss
    #204
  • sirdond
    #203
    omg icc ríl
  • Sir Cryalot
    #202
    hype lovaglós önfényezés, azt sugallja hogy nem áll meg a tudomány
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2015.10.04. 09:47:02
  • kissssss
    #201
    szerintem se, még a végén valamilyen "feltérképezetlen" játékot kapnánk, ezektől a csintalan kutyáktól is az utolsó játék ami tetszett nekem az a crash bandicoot 3 volt.... valamikor 99 környékén?
  • MerlinW
    #200
    "Persze Druckmann a tweetet nyilván viccnek szánta"... Egyébként ne. Vagy Valve vagy senki.
  • kissssss
    #199
    A Naughty Dog lecsapna a Half-Life-ra

    ???
  • sanya200
    #198
    Lenne egy kis problémám a moddal nem akar elindulni "MountAppFilesystem()Failed.You don't have all GCFs needed to play this game"
    Eredeti szóval mennie kell,játszottam már vele nem is egyszer,az orange boxra van telepitve de az episode 2-t nem engedi unlockolni az a baj?Hiába irom át vagy szedek le másik config fájlt.
  • sanya200
    #197
    lehet de mégiscsak úgy teljes :) sztem nem volt rossz bár a kidolgozása gagyi lett egy kicsit.Legalább a sztori részből betehették volna még az utolsó animációt a vonatos részt,kiszállsz és meghalsz vagy megeggyezel g-men-el
    Amúgy a fakefactory módok nagyon jók lettek de ahogy látom az is abbamarad 2013-as az utolsó kiadás.
    Utoljára szerkesztette: sanya200, 2015.03.21. 18:41:51
  • bbdc77
    #196
    A Xen nincs kész, valószínűleg nem is lesz, a modder srácok másra használják erőforrásaikat (pletykák szerint az új Source motorra konvertálják a játékot, a Valve berkein belül). De amúgy is a HL1 sztori szempontjából, meg önmagában legfeleslegesebb, elnyújtott része volt, rengetegen a pokolba kívánták, többek közt én is.
    Utoljára szerkesztette: bbdc77, 2015.03.21. 17:58:00
  • sanya200
    #195
    Nem teljesen a 3-hoz kapcsolodó kérdés.
    Ezt a black mesa source-t raktam fel de nem teljes,a xen bolygó nincs benne.Csak addig van ameddig beleugrok a portálba.Nincs kész a mód vagy szar verziót szedtem le?
  • Pares
    #194
    "Az egyetlen dolog, amiért visszatérnék egy kiemelt klasszikusunkhoz, ha a Valve-en belül egy csomó ember szeretné és azt is meg tudnák indokolni, hogy miért"

    Hogy miért? HOGY MIÉRT? Mondjuk hogy befejezzék a történetet, nem? A történetet szépen felépítették, a hangulatot maximumra fokozták, aztán egy kib*szott cliffhangerrel fejezték be az EP2-t... Remélem azért megélem a folytatást és a befejezést...
  • JaSoN HuNTeR #193
    Lesz valaha Half-Life 3 Gabe Newell válaszol.

    Ebből csak az derül ki hogy még el sem kezdték csinálni a játékot és teljesen mással vannak elfoglalva.

    Évek-évtizedek vannak még a megjelenésig, ha megjelenik.....
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.03.20. 07:03:28
  • kissssss
    #192
    source 2 motor nagyban készül ahogy azt sejtettem, innen már csak egy lépés a HL3.
  • kissssss
    #191
    köztudott hogy nem tudnak háromig számolni.
  • JaSoN HuNTeR #190
  • Micsu
    #189
    o.O
  • Malakai
    #188
    Nagyon ne indulj be rá, rajongói TF2 videó.
  • akyyy
    #187
    mibe volt, milyen videóban, linket hozzá.
  • JaSoN HuNTeR #186


    Hamarosan!
  • JaSoN HuNTeR #185
  • Dodo55
    #184
    Nem ismerős valahonnan ez a szemüveg? :D
    (Ha nem ugrik be, akkor alulra is képzeljetek oda fekete keretet)

    + semmi egyéb olyan képet nem találni róla, ahol ne a megszokott ovális alakú lenne rajta
  • Fpocok
    #183
  • VRSDM
    #182
    csak úgy.