43
  • wraithLord
    #3
    Azért a garancia más, mint a support.
    Ha a Windows miatt lehúzzák a számládról az összes pénzt, azt a support leszarja, viszont, ha a garanciális időn belül elromlik az eszköz, amit vettél, akkor ingyen megcsinálják vagy kicserélik (általában).

    Nem vitatkozni akarok veled, mert igazad van, csak szoftver esetében nem vállalnak garanciát semmiért. A support annyit jelent, hogy foltozzák a szoftvert (bugok, hiányosságok, biztonsági rések). Szerintem.


    Amúgy én csak játékra használom a Windowst, max. a Steam accomat nyúlhatják le, ha megszűnik a támogatása.
  • Cat #2
    Egy autónál a garancia 6 év. De mondhatom azt is, hogy az oprendszer alatt futó több százezres számítógépet is többször teljesen lecseréled, és még mindig ugyanazt a szoftvert rakod vissza rá, amiért egy évtizeddel előtte fizettél utoljára.

    Valami nagyon el van romolva a Microsoft utálók fejében, ha ezt a 11 év supportot (rendszeres patchelést) rövidnek tartják. (Nem mellesleg érdemes megnézni hogy az Apple mennyi ideig ad ki biztonsági javításokat - mindössze 4 évig.)
  • Coral Springs
    #1
    Tehát ha egy új op. rendszert nem fogadnak jól az emberek, arra a megoldás a régi terméktámogatásának csökkentése ?

    Erre mondom én azt, basszátok meg !

    Nem a terméktámogatástól függ hogy én mikor váltok, de ha váltok, akkor is a Windows -t valami másra.
    Nem hiszem hogy egy Windows 8 -hoz hasonló szemetet is megfogok emészteni valaha, elég nagyot téved aki szerint igen.