8
  • Ferrer
    #1
    Ez a Surface Pro 2 néhány év múlva igazi műkincs lesz gyűjtőknek, olyan kevés fog fogyni belőle.
  • MsUser
    #2
    Ezen az áron ez bukta, nVidia Tegra 4 jóval 100.000-Ft feletti áron egy vicc!
    Az iCore alapú pro ára meg felháborító az utolsó 500.000.-Ft feletti árával elmennek a ....ba
    De még szerencse hogy + pénzt is költhetnek a kedves vevők a kiegészítőkre :)
  • slickboy
    #3
    Nem igaz bakker, hogy egy olcsó(bb), teljes értékű Windowst futtatni képes táblával nem tudnak kijönni.
    A kijelzővédő fóliát ugye nem gondolták komolyan 120 meg 130 euróért?
  • asgh
    #4
    A Surface Pro 2-t nem a tabletek, hanem az ultrabook-ok konkurenciájának szánja az MS, ehhez megfelelően árazzák. Az SP2 ára szinte fillérre ugyanannyi, mint a 11" Macbook Air-é. Majd kiderül, hogy van-e piaca, szerintem lehet esélye a vállalati szegmensben.
    A Surface 2 viszont jó eséllyel bukta, mert az ára miatt esélytelen a kínai androidos tabletekkel szemben, és hiába próbálja az MS a prémium kategóriában tartani, nincs a háta mögött iOS szintű ökoszisztéma, így továbbra is az androidos szegmensben versenyez.
  • dyra
    #5
    Vágyom rá mint mókus az erdőtűzre.
  • Zoliz
    #6
    Olyan mint az aranyszinu iphone 10 ezer dollarert is arulnak, nagyon kapós. Jo cucc, ajanlom megvetelre.
  • OstOr
    #7
    szerintem jól fog mutatni a raktárban a surface 1 mellett :D
  • tomcsa4
    #8
    Kár. A surface 1-nél is írtam ,hogy van jövő ezekben a gépekben. Csak nem ilyen áron. Ultrabook? Hagyjuk. Az intel hozta létre ezt a kategóriát, de veszteséges.